FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 33598 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
dziewuchy w UK 
[powiadom znajomego]    
Autor "dziewuchy w UK"   

greg 82
 Wysłana - 4 luty 2008 13:28      [zgłoszenie naruszenia]

Mlkv "Nie będę z leszczem gadał."

Taa i jeszcze dopisz jak w co drugim poście jaki Ty mocny jesteś bo fajny cham i doktorat robisz... A mnie śmieszą kolesie jak Ty co mają podjarę, że im się udało i teraz uważają się za lepszych od tych wszystkich "leszczy"...

edieekoks
 Wysłana - 4 luty 2008 14:20      [zgłoszenie naruszenia]

a mnie śmieszą kolesie, którzy dali by za swoją księżniczke ****a sobie uciąć, a ta tak popuszcza szparki innym, że aż syczy, nie wiem, czy takich kolesi ma być żal, czy sie z nich na******lać, ale raczej to pierwsze

mlkv
 Wysłana - 4 luty 2008 15:19      [zgłoszenie naruszenia]

Jak sie pewnie domyslasz greg mam gleboko w dupie co ciebie smieszy

Z ta urocza polska zazdroscia mam do czynienia od tak dawna ze wlasciwie sie juz przyzwyczailem. W Kraju i za granica.

Najlatwiej by Mi bylo zmienic nazwisko na "Smith" i zaczac udawac ze nie znam Polskiego - wtedy by sie "problem" skonczyl.

Rodakom z reguly pomagam jak mam czas - nawet tzw. marianom.

O ile nie prezentuja mentalnosci czestej na emigracji tzn. swojemu wbije noz w plecy, obcemu dupe wylize.

A koles wczesniej pokazal wlasnie, ze nie przeszkadza mu gdy anglik jedzie rodaczke od kvrew, natomiast ma wielki problem gdy rodak wytyka im kvrewstwo w bezposredni sposob i w oparciu o dowody.

Dlatego jest wlasnie leszczem. Dotarlo?

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Specjalista -

crystal85
 Wysłana - 4 luty 2008 20:24      [zgłoszenie naruszenia]

Zastanów się człowieku co ty piszesz. Czego ci można pozazdroscic??? Po tych twoich tekstach stwierdzam, że jesteś zwykłym wsiokiem...piszesz jak wsiok, jak prostak. Masz jakieś wykształcenie wyższe??? Wyjechałeś i nie masz pewnie do czego wracac pewnie, a tam na wyspach jestes nikim na tle Brytoli.

RzEzNiKoZ
 Wysłana - 4 luty 2008 21:42      [zgłoszenie naruszenia]

o kuzwa
mlkv chyba dopiero jak dostaniesz zwyczajnego, to bedziesz mial jakies perspktywy wedlug rodakow. PhD ssie

Crystal...naucz sie czytac, ze zrozumieniem, a potem jeszcze naucz sie wyciagac wnioski i tworzyc kontrargumenty. Potem uderz w podstawy tego na czym swoje stwierdzenia opiera mlkv i...czekamy.
Bedzie na pewno ciekawiej...

O ile zrozumialas/les co napisalem

PS. konto stworzone dzis...kto sie bawi pani Moderator, kto?

Zmieniony przez - RzEzNiKoZ w dniu 2008-02-04 21:44:20

mlkv
 Wysłana - 5 luty 2008 13:41      [zgłoszenie naruszenia]

U takich "rodaków" najprostszy sposób pokazania że masz perspektywy to wysmarowanie ryja pastą do butów i nawijka w pseudo-urdu, a nie tam jakieś Phd...

Wtedy jesteś pan pełną gębą. A jak jeszcze do tego będziesz miał używaną betę to Ci buty wyliżą. Zresztą byłeś w irl, to pewnie ich widziałeś.

Jak już wspominałem - prosta mentalność kundli i lokajów którym lata komunizmu wbiły w łeb że obcy = lepszy. Żadnej dumy z pochodzenia. Zwykłe śmieci.

A wracając do wątku głównego - nie wiem jak w innych rejonach ale u Mnie wysyp Hiszpaneczek. Fajne. Przyjazne. Coraz lepiej mówią po angielsku. Często na pogodę narzekają.

Specjalista -

RzEzNiKoZ
 Wysłana - 5 luty 2008 15:46      [zgłoszenie naruszenia]

Ja nie bylem...ja tu caly czas siedze...juz ponad 2,5 roku i jeszcze posiedze sobie ze 4 lata conajmniej. Przykuli mnie awansem pare dni temu na dluzej
Ehh moze wreszcie zaczne te ACCA...tak mi sie kuzwa nie chce

A co do hiszpanek, to u nas sporo ich...u mnie w firmie kilkanascie w sumie, ale jest duza rotacja...przy tej depresyjnej pogodzie wytrzymuja rok, max 1,5

Zmieniony przez - RzEzNiKoZ w dniu 2008-02-05 15:50:07

rafee
 Wysłana - 5 luty 2008 16:47      [zgłoszenie naruszenia]

Jak tak chodze po imprezowniach to zauwazylem, ze to cale barachlo pojechalo za granice a w polskich lokalach juz panienki nie biegaja po kiblach z pustymi szklankami i wychodza z pelnymi

Czyzby zostaly te normalne ?

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

mlkv
 Wysłana - 5 luty 2008 17:29      [zgłoszenie naruszenia]

Rafee - w LDZ dziewczynki po prostu pily z kranu zapominajac przymknac drzwi

Rzeznikoz - "zla pogoda" - ale to plus. Ktos je przeciez musi pocieszac przy tych deszczach.

Specjalista -

OloKK
Dżony Dep
 Wysłana - 5 luty 2008 18:35      [zgłoszenie naruszenia]

Mieszkałem z Hiszpankami.
Jakieś takie dziwne. Za wesołe jakieś

Bądź silny, o człowieku! Pożądaj, raduj się wszystkimi rzeczami
zmysłów i uniesienia: nie bój się, że jakikolwiek bóg wyprze się ciebie za to.
ZAPRASZAM: [www.olokk.pl] // [www.bng-studio.pl]
[www.facebook.com/olokk]

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 17 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

dziewuchy w UK

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17