FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 33600 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
dziewuchy w UK 
[powiadom znajomego]    
Autor "dziewuchy w UK"   

highpriest
 Wysłana - 5 luty 2008 19:03      [zgłoszenie naruszenia]

mejd wie, ze ci wesolo z nimi bylo?

A real friend isn't someone you use once and then throw away.
A real friend is someone you can use over and over again.

Znawca -

mlkv
 Wysłana - 5 luty 2008 19:30      [zgłoszenie naruszenia]

Olo - co, tez sie salsy pouczyles?

Temperamentne dziewczyny z reguly.

o i nawet te bardzo ladne rzadko ostre fochy wala

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Specjalista -

OloKK
Dżony Dep
 Wysłana - 5 luty 2008 19:35      [zgłoszenie naruszenia]

Nie było mi z nimi wesoło, średni kontakt nawiązałem
Mnie dwie dorosłe laski wpadające do salonu tylko po, by potańczyć do Umbrella, kiedy leci w radiu napełniają skrajnym zażenowaniem

A zauważyłem, że łase na komplementy, szybko wyskakują z kasy

Zmieniony przez - OloKK w dniu 2008-02-05 19:36:08

Bądź silny, o człowieku! Pożądaj, raduj się wszystkimi rzeczami
zmysłów i uniesienia: nie bój się, że jakikolwiek bóg wyprze się ciebie za to.
ZAPRASZAM: [www.olokk.pl] // [www.bng-studio.pl]
[www.facebook.com/olokk]

Specjalista -

mlkv
 Wysłana - 5 luty 2008 19:38      [zgłoszenie naruszenia]

No fakt, polki generalnie bardziej sie licza z pieniedzmi ( swoimi, nie boyfrienda ).

Specjalista -

Koupaq
 Wysłana - 5 luty 2008 22:12      [zgłoszenie naruszenia]

A koles wczesniej pokazal wlasnie, ze nie przeszkadza mu gdy anglik jedzie rodaczke od kvrew, natomiast ma wielki problem gdy rodak wytyka im kvrewstwo w bezposredni sposob i w oparciu o dowody.

Dlatego jest wlasnie leszczem. Dotarlo?

Leszczem jestem - to fakt, bo przy 65 kg (175 cm wzrostu) to co ja mogę komu zrobić. Tamten filmik też mi się nie podoba, ale na jego autora wpływu nie mam. Za to Ty moją odpowiedź pewnie przeczytasz. Masz rację w paru miejscach, ale nie podoba mi się Twoje odnoszenie do kobiet - wyzywanie jej na pojedynek? Stary, jeżeli nawet wyciskasz 100 kg na klatę, ale traktujesz kobiety jako partnerów do bicia, to jesteś dla mnie jeszcze gorszym leszczem niż ja sam.

LOL

OloKK
Dżony Dep
 Wysłana - 5 luty 2008 23:18      [zgłoszenie naruszenia]

"Jestem małym chudym leszczem srającym w porty przed ewentualnością konfrontacji z kimkolwiek (...) ale ty jesteś jeszcze większym leszczem niż ja sam!"
Pisałem z pamięci, więc może nie słowo w słowo... Ale pojazd, kurde bele, przedni.
Ja bym się nie pozbierał.

Bądź silny, o człowieku! Pożądaj, raduj się wszystkimi rzeczami
zmysłów i uniesienia: nie bój się, że jakikolwiek bóg wyprze się ciebie za to.
ZAPRASZAM: [www.olokk.pl] // [www.bng-studio.pl]
[www.facebook.com/olokk]

Specjalista -

Gumis777
 Wysłana - 6 luty 2008 02:53      [zgłoszenie naruszenia]

American Dream !!! (ten zly) Umoralniacz no.1
--------------------------------
Kiedys dalbym sobie za nia reke obciac.. i wiesz co? I bym teraz k*rwa nie mial reki. %-)

Znawca -

mlkv
 Wysłana - 6 luty 2008 09:28      [zgłoszenie naruszenia]

Ja tam już idę sobie z glocka łeb od***ać. Tak Mi polski rycerzyk pojechał.

Offtop: 100 kg na wycisku to nie jest żadne osiągnięcie dla mężczyzny.

Pozwolę sobie bo to może nie jest przypadek stracony. Każda nawrócona owieczka cieszy. Więc:

Koupaq - argument o biciu w ryj to tzw. ostateczny argument mężczyzny w "kulturze" arabskiej czy hinduskiej. Także w tzw. "dobrych domach". I nie tylko mąż do żony, także brat do siostry, od małego. Chłopców z tej "kultury" nasze dziewczynki często bardzo lubią i wolą od swoich.

Ad meritum.

Dziwnym trafem każda nacja do której w mniejszej lub większej ilości dotrą nasze polskie księżniczki ( tak, te same które tak szanujesz ) szybko dochodzi do wniosku że polki to kvrewki. I potrafi podać na zawołanie konkretne przykłady zachowań podpadających pod kvrewstwo zwykłe lub kombinowane, żeby nie było że to zazdrość o tą rzekomą wielką urodę polek.

Nacje te miały wcześniej do czynienia z najazdami przybyszów z innych krajów, często biedniejszych od nas, niemniej jednak nie mają podobnej opinii o dziewczynach np. z Afryki czy Pakistanu.

Sucha analiza przyczyn tego stanu przynosi wnioski jakie napisałem. Że to nie tyle bieda, co uwarunkowania kulturowe, sposób wychowywania facetów ( właśnie na takich śmiesznych rycerzyków jak ty ) i kobiet ( na kvrewny-hipokrytki i materialistki ), kompleksy post-komunistyczne oraz ciche rady mamusi do córeczek są za to odpowiedzialne.

Więc szanując nadmiernie polki szanujesz sporą grupę kvrew które na to nie zasługują. I lepsze efekty osiąga się wobec nich właśnie np. bijąc w ryj.

Zmień się zanim nie zostaniesz frajerem u jakiejś princessy.

Specjalista -

rafee
 Wysłana - 6 luty 2008 10:39      [zgłoszenie naruszenia]

prosty wniosek: nie byloby rycerzykow nie byloby *****ien

Dziwi mnie tylko to, ze ojcowie tak wychowuja swoje corki najprawdopodobniej na podobienstwo swoich zon

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

edieekoks
 Wysłana - 6 luty 2008 12:10      [zgłoszenie naruszenia]

Poruszyłeś temat z innej, kvrewnie dobrej strony. ***@ne córeczki tatusiów, ta pomruga oczętami, stary już wszystko da, i tak przez -naście lat swojego zycia i co ona jak spotka kolesia to ona bedzie chciała jakieś równości?
nie- ona bedzie chciała, żeby jej dać to czego ona chce, tylko w miejsce mrugania oczętami wstawiamy dawanie dupy i te sprawy.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 17 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

dziewuchy w UK

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17