FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 8856 razy ¬

ROZRYWKA | Miłość
dziwka ;) 
[powiadom znajomego]    
Opcja Wyniki Głosuj
wybieram dziwke 
wybieram zakonnice 
onanizowałemSIĘ myślącOkimś Zrodziny %-) 
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
Autor "dziwka ;)"   

burek1989
 Wysłana - 29 lipiec 2007 11:45      [zgłoszenie naruszenia]

lać na to. 0,7 w garść,wyjechać za granicę i przelatywać wszystko co ładne:D

wydaje Ci się,że masz rację?
masz rację, wydaje Ci się...:)

betta01
 Wysłana - 29 lipiec 2007 20:13      [zgłoszenie naruszenia]

A czemu jak facet przeleci 10 panienek to mowią ze jest ogier, a jak laskę przeleci 10 facetow to mowia, ze puszczalska dziwka?

'Mówienie bez myślenia jest jak strzelanie bez celowania...' - Z. Herbert

Lunar
 Wysłana - 29 lipiec 2007 22:24      [zgłoszenie naruszenia]

załóż inny temat do tej dyskusji

"Pieprzyć to ja się chcę z tysiącem kobiet, ale kochać tylko z tobą."
[www.alterkino.org] - kino ludzi myślących

Ekspert -

Szamciu
 Wysłana - 29 lipiec 2007 22:27      [zgłoszenie naruszenia]

betta, to kobiety tak myślą, poczytaj sobie dział a sama zobaczysz

bf_stan
 Wysłana - 29 lipiec 2007 22:37      [zgłoszenie naruszenia]

betta, wg mnie w tej kwestii co napisalas nieublagalnie swoj odcisk zostawia natura ale to raczej temat na osobna dyskusje

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔
 ⇔⇔Z⇔⇔Ł⇔⇔O⇔⇔
⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

Ekspert -

Mistmare
 Wysłana - 30 lipiec 2007 00:35      [zgłoszenie naruszenia]

To nie jest tak że jak dziewczyna przeleci wielu facetów to jest dziwka. Dla mnie jest nią jeśli oddaje sie jakimś zdesperowanym, napalonym gościom którzy jej się nie podobają.

xxfeciaxx
 Wysłana - 30 lipiec 2007 00:41      [zgłoszenie naruszenia]

albo dy jest w stalym zwiazku a oddaje sie co tydzien innemu na boku,czy tez jazda na dwa fronty

Sweet69
 Wysłana - 30 lipiec 2007 08:32      [zgłoszenie naruszenia]

motyl, nie wiem dlaczego usilnie próbujesz tłumaczyć dupodajstwo, bo to że puszczajaca sie laska lubi sex to nie jest wytłumaczenie dla puszczania się, to jakby tłumaczyć złodzieja tym, że lubi pieniądze.

Dla mnie dupodajstwo to dupodajstwo i tyle.

Ekspert -

Lunar
 Wysłana - 30 lipiec 2007 10:46      [zgłoszenie naruszenia]

urrrwa mówiłem, abyście założyli nowy temat

Sweet - to tak jakbyś krytykowała alpinistę za to, że jego pasją jest wspinaczka. Jedne pasje są akceptowalne, jedne nie. Ludzie ci wiec mają problem ze sobą, jeśli nikt wokół nie akceptuje tego, co oni lubią, a wręcz uwielbiają.

fecia - nie. Mowimy tylko o singielkach, które co noc mają innego faceta tak jak facet co noc inną kobietę. Kwestia zdrady tutaj nie ma nic do rzeczy.

Jak bf_stan - To kwestia natury. Nie znam żadnej społeczności (może poza pszczołami) gdzie rządzi kobieta, gdyż to zawsze wódz plemienia był mężczyzną i to meżczyzna potrafi być ojcem cholernie wielkiej liczby dzieci. Tak samo obserwujemy w sworze wilków i kij wie u jakich jeszcze zwierząt. Kobieta na czele plemienia, gdyby miała być stukana przez całe plemię samców nie wyrobiłaby, a ilość tylko jej potomstwa, byłaby malutka na skalę szczepu.
Męska dominacja nawet przeniosła się do kultury arabskiej, gdzie można mieć wiele żon w zamian za utrzymanie ich. Oni nie widzą nic dziwnego w uczuciu miłości do kilku osób. Jest to możliwe.

yyech, no i te przetrwało w genach, a my wszyscy jesteśmy uzależnieni od naszych genów i natury. Kobiety aż za bardzo aż nie potrafią same siebie zrozumieć.

Naukowo rzecz biorąc: Te, które częściej uprawiają seks i potrafią sprostać większej ilości partnerów - mają więcej testosteronu we krwi, niż przeciętna kobieta. Wcale nie znaczy to, że mamy do czynieina z babo-chłopem, tylko z mniej depresyjną kobietą, która nie boi się tego czego chce. Myślę, że śmiało moglibyście wskazać w show-biznesie kobiety oficjalnie uważane za "nieszanujące się".

Śmiało polecam przejrzeć sobie artykulik z WP. [kobieta.wp.pl/gid,9060464,img,9060468,kat,26405,galeriazdjecie.html?T%5Bpage%5D=1]

"Pieprzyć to ja się chcę z tysiącem kobiet, ale kochać tylko z tobą."
[www.alterkino.org] - kino ludzi myślących

Ekspert -

Sweet69
 Wysłana - 30 lipiec 2007 13:51      [zgłoszenie naruszenia]

Lunar dziecko drogie czy ja ich krytykuję? NIE!
Apeluję jedynie byśmy nazywali rzeczy po imieniu, kurva jeśli alpinista lubi wspinaczkę to jest alpinistą jeśli ktoś daje dupy to mówmy, że daje dupy a nie że dokonuje szeroko pojętej selekcji partnerów seksualnych wg tylko sobie znanych kryteriów.

nie bądzmy obłudni prosze...

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 13 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

dziwka ;)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13