FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 8855 razy ¬

ROZRYWKA | Miłość
dziwka ;) 
[powiadom znajomego]    
Opcja Wyniki Głosuj
wybieram dziwke 
wybieram zakonnice 
onanizowałemSIĘ myślącOkimś Zrodziny %-) 
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
Autor "dziwka ;)"   

janosik89
 Wysłana - 30 lipiec 2007 15:27      [zgłoszenie naruszenia]

ohohoho :D Odradzam wiązanie się z taką, ze względu nawet na sam fakt ze sie puszczala (kobieta musi szanowac cnotę :D :D) to tez choróbska różne :D

Nagły Atak Spawacza - Blachary :]

Trzeba żyć i łapać chwilę...nawet ostatnią...

zMar
 Wysłana - 30 lipiec 2007 16:05      [zgłoszenie naruszenia]

jeju chłopie chyba na lep upadłeś zeby sie wiązać z dziwką !!
ona tylko tak mowi ze sie zmieni a co do czego po slubie bedzie dawala sie jeszcze bardziej . Ja odradzam , bo to juz jej utkwiło i gadac sobie ona moze nikt jej w ruchaniu nie pomorze . Wiec jak powiedzmy ze lubisz byc z takimi to gratuluje i lap sie smialo
Pewnie myslisz ze z taka dziwka bedziesz miał sex przez cale dnie az Ci hui odpadnie albo sie zgarbi jak barbi

PS. Byc z szanującą sie dziewczyną to zupełnie co innego i bardziej rajcującego

Zmieniony przez - zMar w dniu 2007-07-30 16:07:24

Zycie jedna wielka kurwa , wkolo same małe kurewki :-))

Lunar
 Wysłana - 30 lipiec 2007 18:46      [zgłoszenie naruszenia]

Po to się wiązała z wami, bo potrzebowała z tym pomocy. Zapewne zostawiliście ją w stylu "no zobaczymy, czy sobie poradzi", bo gdybyście męsko trzymali rękę na pulsie to nie byłoby problemów, skoro panna już zadeklarowała, że chce to zażegnać. Najważniejsze, aby chciała to zażegnać dla siebie. Jeśli robi to dla partnera to źle, bo stanie się to ulotne tak jak miłość i może do tego powrócić.

"Pieprzyć to ja się chcę z tysiącem kobiet, ale kochać tylko z tobą."
[www.alterkino.org] - kino ludzi myślących

Ekspert -

zMar
 Wysłana - 30 lipiec 2007 19:07      [zgłoszenie naruszenia]

wez dziwka bedzie taka wiec nie czy dla kogos czy dla siebie sie zmieni, tak zaczela tak skonczy i bedzie taka po WSZE CZASY dla ludzkiej rasy !!

Lunar
 Wysłana - 30 lipiec 2007 23:06      [zgłoszenie naruszenia]

wybacz, ale jesteś prymitywny

nację kurtyzan oceniasz po jednej kur.wie

Zmieniony przez - Lunar w dniu 2007-07-30 23:06:44

Ekspert -

Sweet69
 Wysłana - 31 lipiec 2007 12:11      [zgłoszenie naruszenia]

Najważniejsze, aby chciała to zażegnać dla siebie. Jeśli robi to dla partnera to źle, bo stanie się to ulotne tak jak miłość i może do tego powrócić.
Lubię Cię Lunar ale sraty taty
jak puszczała się za kasę bo musiała i nie miała innego wyboru, to jak uda jej się z tym azerwać to potem prędzej da się pokroić, niż wróci to tego, bo robiąc to z przymusu nienawidziła tego...
ale jak się laska puszcza bo "lubi ten sport" (że tak zacytuję )to nic jej nie pomoże bo to kurestwo z wyboru

Ekspert -

Lunar
 Wysłana - 31 lipiec 2007 12:18      [zgłoszenie naruszenia]

Czy nienawidziła... wiesz, nie możemy tego powiedzieć.
Z pewnością przeklina dzień, kiedy pierwszy raz wychodzi na ulicę, ale wiesz jak to jest. Łatwa kasa.

Przeciętny człowiek u władzy ma sporo kasy. My uważamy, że mają kkilkanaście milionów już by nam wystarczył jak powiedział włoski polityk "Nakradłem wystarczająco, mogę zacząć robić". Niestety zawsze tak się zdarzało (może poza nielicznymi przypadkami osób, które nie chciały iść na układy z innymi osobami przy władzy, będę bez nazwisk rzucał aby nie prowokować dyskusji, znam w Polsce jeden taki przypadek z PRLu), że chcieli tego jeszcze więcej.

Prostytutka po tygodniu się brzydzi. Po miesiącu po prostu zapomina i traktuje normalnie czekając na kasę. Prostytutka po pół roku pracy, gdy została do tego zmuszona, by zarobić na lekarstwa dla siebie, czy utrzymać dziecko - musi zacząć traktować to normalnie, inaczej oszaleje. Ja przyzwyczajałem się do nie jednego szamba, choć tak nisko nigdy nie upadłem.

Myślę, że nie można powiedzieć jednoznacznie, że taka kobieta nie poczuje zewu powrotu do zdobycia łatwej kasy przez kur.wie.nie się, przy pierwszym lepszym trudnym momencie w życiu.

Uważam, że to jednak będzie kobieta z problemami i od faceta zależy, czy przyjmie takie niedogodności na siebie, czy woli zdrowe, bezproblemowe kobiety z górnej półki.

Zmieniony przez - Lunar w dniu 2007-07-31 12:22:04

Ekspert -

Sweet69
 Wysłana - 31 lipiec 2007 12:23      [zgłoszenie naruszenia]

Czy nienawidziła... wiesz, nie możemy tego powiedzieć.
Z pewnością przeklina dzień, kiedy pierwszy raz wychodzi na ulicę, ale wiesz jak to jest. Łatwa kasa.

łatwa, niełatwa znam kobiety które wyboru nie miały ;/

Lunar to raczej studentki, który poznałe koleżanki z tej profesji i nie chciały robić jako hostessy w realu za 7 zł/h tylko skusiły sie na 70zł/h wypinając tylko tyłek

Myślę, że nie można powiedzieć jednoznacznie, że taka kobieta nie poczuje zewu powrotu do zdobycia łatwej kasy przez kur.wie.nie się przy pierwszym lepszym trudnym momencie w życiu.
może i tak być, to już jest jednak psycha skrzywiona ;/

czy woli zdrowe, bezproblemowe kobiety z górnej półki.
Widze, że Ty też jeszcze w krainie fantazji

Zmieniony przez - Sweet69 w dniu 2007-07-31 12:24:41

Ekspert -

zMar
 Wysłana - 31 lipiec 2007 12:26      [zgłoszenie naruszenia]

Sweet ma gadane i niezle jej idzie

Lunar
 Wysłana - 31 lipiec 2007 12:31      [zgłoszenie naruszenia]

[quote]Lunar to raczej studentki, który poznałe koleżanki z tej profesji i nie chciały robić jako hostessy w realu za 7 zł/h tylko skusiły sie na 70zł/h wypinając tylko tyłek[/quote]

No przykre. Ja znam dziewczynę, która się nie kur.wi (z tego co wiem, bo ja zawsze spodziewam się najgorszego), a ma bardzo ciężko w życiu. Pełen szacunek i jest to mój ulubiony typ kobiety jedyny egzemplarz jaki znalazłem.

Widze, że Ty też jeszcze w krainie fantazji

Chcę po prostu powiedzieć, że psychicznie jesteście zbudowane tak samo, a jedne są urodziwsze inne mniej. Krótko mówiąc jeśli facet ma wybór to nie przepłaca. Mi to tam właściwie wisi, panna nie musi być ładna, ale nie może być brzydka po prostu czuję, że jednak są wierniejsze.

Uczucie jakie może zyskać przy związku ze skrzywdzoną kobietą jest porónywalnie takie samo. Nie oszukujmy się. Byłe dziwki choć mogą być lepsze - to jednak są gorsze tak samo jak kobiety mniej atrakcyjne, mniej śmiałe, mniej zadbane i tak dalej. Jeśli bym się mocno, mocno zadurzył, dałbym szansę. ba, wtedy wogóle by to nie miało znaczenia, ale wymagałoby to jednocześnie pracy. Idiotą jest facet, który chce związku z taką kobietą, a jej nie pomoże, choć pomagający facet z drugiej strony baaardzo często jest odrzucany paradoksalnie do stopnia problemu kobiety (autentyczne i potwierdzone). To wymaga jeszcze większej pracy, jeszcze większej pracy.

może i tak być, to już jest jednak psycha skrzywiona ;/

Nie tyle co skrzywiona co zmienia podział wartości w życiu człowieka. Bo dała dupy i żyje się jej dobrze, stara się zapomnieć. Wie, że to było złe, ale właściwie nie do końca wiadomo dlaczego. Katolicka mentalność polska? W Babilonii i Persji dziwki były otaczane czcią jak kapłanki i nie było to złe. Kwestia mentalności i presji otoczenia.

Zmieniony przez - Lunar w dniu 2007-07-31 12:33:58

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 13 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

dziwka ;)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13