FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 8855 razy ¬

ROZRYWKA | Miłość
dziwka ;) 
[powiadom znajomego]    
Opcja Wyniki Głosuj
wybieram dziwke 
wybieram zakonnice 
onanizowałemSIĘ myślącOkimś Zrodziny %-) 
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
Autor "dziwka ;)"   

VLAD.IV
 Wysłana - 27 lipiec 2007 10:19      [zgłoszenie naruszenia]

a moze jednak byłbys sie, że jej nie sprostasz?

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Methos
 Wysłana - 27 lipiec 2007 10:22      [zgłoszenie naruszenia]

akurat w tych kategoriach czy sprostam czy nie, ja osobiscie bym tego nie postrzegał

u mnie kluczową rolę odegrałaby ta świadomość "przebiegu"

Ekspert -

Methos
 Wysłana - 27 lipiec 2007 10:22      [zgłoszenie naruszenia]

dubel

Zmieniony przez - Methos w dniu 2007-07-27 10:22:26

Ekspert -

VLAD.IV
 Wysłana - 27 lipiec 2007 10:23      [zgłoszenie naruszenia]

ale jakbys nie wiedzial o tym, zabujał sie po uszy, był już rycerzem swojej damy i wtedy sie dowiedzial to co?

Zmieniony przez - VLAD.IV w dniu 2007-07-27 10:23:35

Open Valhalla's Door
Hail Gods Of War

Methos
 Wysłana - 27 lipiec 2007 10:28      [zgłoszenie naruszenia]

no wiesz zawsze istnieje jakas tam szansa, ze coś by z tego wyszło...

tyle ze na powazne zakochanie (a nie zauroczenie) to ja potrzebuje sporo czasu, i musze dobrze poznać ta 2 osobę, a z była dziwką nie chciałbym tworzyc związku...

poza tym ukrywanie takiego czegos, nie jest "skałą" na którym mozna budowac związek oparty na miłości i zaufaniu...

niektórym to pasuje, mnie nie bardzo

Ekspert -

Lunar
 Wysłana - 27 lipiec 2007 11:22      [zgłoszenie naruszenia]

A ja chcę rycersko uratować dziwkę zaje.bując stręczycieli. Też kobieta w końcu Tylko jeśli obieca, że do tego nie wróci. Trzeba być niedojrzałym, by brzydzić się jak ją stukali obcy faceci. Ona jest już umyta, jest inna i jej z nami dobrze wiec co tam za problem. Mi nie robi =] wy też macie panienki, które stukali inni faceci - i przeszkadza wam to?

No nie mówcie kur.wa, że przeszkadza wam kiedy stukali ją za kasę, a nie że stukali ją za uczucia. Obchodzą was uczucia byłych fagasów waszej panienki? No to jesteście nieźli

hep hep, pozatym *****ki mają lepszy kontakt z ludźmi

Methos - można... To tak jak kobieta ukrywa przed facetem fakt, że ma dziecko, a facet ją z nim porzucił. Potencjalny partner (mąż) dowie się o dzieciaki po kilku(nastu) spotkaniach. Czy to jest sucze zagranie, gdy będzie wciągnięty w uczucie po uszy? Według mnie tak, choć zrobiłbym tak samo na miejscu kobiety. Życie jest pełne suczych zagrań To co zrobi facet (zwiąże się z kobietą, czy ją porzuci) zależy tylko od jego dojrzałości (tzn. czy wewnętrznie czuje się na siłach, czy sobie odpuści), czy chce stały związek, czy nie. Dzieciak panienki, groźna choroba, wada, czy przeszłość, która wiąże sie z niechlubnym zawodem dziwki - nie ma znaczenia, gdy facet chce się związać. Trzeba sobie zaufać (i sprawdzać ).

Zmieniony przez - Lunar w dniu 2007-07-27 11:29:41

"Pieprzyć to ja się chcę z tysiącem kobiet, ale kochać tylko z tobą."
[www.alterkino.org] - kino ludzi myślących

Ekspert -

Methos
 Wysłana - 27 lipiec 2007 11:55      [zgłoszenie naruszenia]

wszytsko zalezy od tego jakimi wartościami, przekonaniami, oczekiwaniami, normami, zasadami, preferencjami, etc. kieruje się dana osoba.

Jednemy/jednej jak pisałem, nie bedzie przeszkadzało ze jego partner/ partnerka oddany był takiej a nie innej profesji, innemu nie przeszkadza ze jego partner ma 200 kg wagi, a jeszcze innemu ze jest abstynentem, itp

Rózni ludzie, rózne wymagania

Zmieniony przez - Methos w dniu 2007-07-27 11:55:28

Ekspert -

RozkosiQ
 Wysłana - 27 lipiec 2007 13:16      [zgłoszenie naruszenia]

Podejrzewam, że gdyby facet się zabujał maksymalnie w ex dziw.ce po czym dowiedziałby się o jej ex profesji to miałby niezły zawias + wiele nieprzespanych i przemyślanych nocy...

Fuck me like you hate me...

Znawca -

VLAD.IV
 Wysłana - 27 lipiec 2007 13:39      [zgłoszenie naruszenia]

nie wiem nad czym sie tu zastanawiac

Open Valhalla's Door
Hail Gods Of War

mlkv
 Wysłana - 27 lipiec 2007 14:05      [zgłoszenie naruszenia]

"Okazało się, że wszyscy ją pukali oprócz niego, przed nim zgrywała cnotkę. " - stary jak świat numer, kolega w misternym planie tej pani miał być właśnie tym rycerzem i przyszłym mężem na wypadek gdyby jej kariera w burdelu nie wyszła.

A dziwki - ruchać można, coś więcej - nie. Do związku potrzebny jest szacunek, a Ja kvrew i dziwek zwyczajnie nie szanuje, bo nie od tego są .

Inna sprawa że o takiej przeszłości danej pani z reguły nie dowiadujemy się od niej tylko z innych źródeł, które rzadko mają charakter niepodważalny, no chyba że ktoś filmy kamerą kręcił. Ja też kiedyś byłem przez pewien czas z laską której jak się później okazało zdarzało się przedtem pojechać ze znajomymi, starszymi "biznesmenami" do Szwajcarii na narty na ich koszt.

Dziwnym trafem na długoterminowych partnerów życiowych wiele puszczalskich pań, więc i dziwki zapewne też, wybiera sobie facetów których łatwo wziąć pod pantofel lub takich którzy łykną największy kit. I później tacy kolesie nawet je przepraszają że w ogóle im przez głowę taka myśl przeszła że jego księżniczka mogłaby...

Zmieniony przez - mlkv w dniu 2007-07-27 14:06:33

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 13 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

dziwka ;)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13