FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1560 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
dziwna sprawa 
[powiadom znajomego]    
Autor "dziwna sprawa"   

mamed89
 Wysłana - 7 styczeń 2008 16:44        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam.
2 Lata temu poznałem sympatyczną dziewczyne(miala wtedy kogos).. Poznaliśmy się na jakimś turnieju,jakoś tak nie ważne.Wymieniliśmy się numerami i już do tej pory nie zobaczyliśmy(minelo 2.5roku).Jeszcze w tamte wakacje,podala ona moj numer.. swoim dobrym koleżankom.I od tamtej pory pisalismy ze sobą.(ja i te jej koleżanki),z tą jedną szybko skończyłem.. A z drugą aż do tej niedzieli.W sobote postanowiłem,że się z nią spotkam(mieszka ok 80km) od mojej miejscowości.Ona sie chyba troche bała i wzieła ze sobą tą koleżanke,z którą przestałem pisać.Spotkalismy sie,poszlismy coś zjeść itp.
Odrazu zwróciłem uwage na tą jej koleżanke.. zabujałem się w niej,w życiu czegoś takiego nie czułem.Jednak ona ma chłopaka.
Napisałem jej to wszystko i.. napisala mi ,że nawet gdyby była sama,to nie mogłaby sie ze mna spotykać,bo wtedy zrobiła by świnstwo koleżance..(są dla siebie jak siostry).
Co zrobic?? odpuscic?? czy jednak walczyc.ech...... od 3 dni o niej mysle,ciagle:(
(mieszkaly "na wsi" w malym miescie,nie mialy internetu itp,dlatego nie mialem zdjecia,tylko w komorce)

Przepraszam,za ten temat,ale nie wytrzymałem.Dzięki.

Zmieniony przez - mamed89 w dniu 2008-01-07 16:46:59

Menfisto
 Wysłana - 7 styczeń 2008 16:51      [zgłoszenie naruszenia]

Miłość od pierwszego wejrzenia nie wierz w to nie zakochałeś sie w niej tylko jesteś zauroczony najprawdopodobniej pewnie dla ciebie ma to coś i chemia robi swoje Ja ci radze odpuścić widocznie nie jesteś w jej typie skoro od razu ci oznajmiła ze nigdy z tobą nie będzie pozatym według mnie za szybko odsłoniłeś przed nią karty ... Jak chcesz to powiedz jej lakonicznie albo coś kręcimy albo *******laj - może to drastyczne ale przynajmniej nie bedziesz sie okłamywać i żyć złudzeniami ! Pozdro !

Zmieniony przez - Menfisto w dniu 2008-01-07 16:53:34

Fredzel89
 Wysłana - 7 styczeń 2008 16:55      [zgłoszenie naruszenia]

Przejdzie Ci :) wiem cos o tym ; PP

kemesO
Analityk
 Wysłana - 7 styczeń 2008 17:29      [zgłoszenie naruszenia]

Zapytam jak zawsze - co robiłeś przez te 2.5 roku Ile miałeś takich "smsowych koleżanek"
Znajdz sobie kogoś bliżej - nie na smsy

Zmieniony przez - kemesO w dniu 2008-01-07 17:30:15

zielony

Ekspert -

VidaL
 Wysłana - 7 styczeń 2008 17:37      [zgłoszenie naruszenia]

Nie dość, że ma chłopaka, to jeszcze ofen Ci powiedziała, że nawet jakby była sama, to nic z tego nie będzie. O co Ty chcesz tutaj walczyć

Pomijając już tego gościa, to czasem trudno przebrnąć przez taką solidarność koleżanek. Poza tym, nawet jakby Ci się to udało, to zostaje jeszcze ten chłopak.

Poszukaj lepiej innej dziewczyny. I nie mów tutaj o zakochiwaniu się i tego typu rzeczach. Najwyżej mogła Ci się bardzo spodobać i tyle.

Aha takie smsowanie nie pozwoli Ci stworzyć i utrzymać związku.

Ekspert -

mamed89
 Wysłana - 7 styczeń 2008 19:44      [zgłoszenie naruszenia]

hm,źle to zrozumieliście troche. te "smsowe koleżanki" hm.. racja ,pisaliśmy,ale nigdy jakoś nie ciągneło mnie,żeby sie spotkać,a broń Boże ,że coś z tego może byc.Poprostu czasami coś doradzi itp.Nie w sensie,że sie jakoś specjalnie przywiązałem,ale..mogłem polegać i nawet jak coś napisałem,wiedziałem że ona nikomu tego nie wygada(jak to dziewczyny) bo nie ma komu.

Dzięki za rady.No w sumie.. chłopaków miała kilku(ta która mi sie podoba,a ze swoim jest miesiąc) ale racja,ta koleżanka byłaby chyba zazdrosna(bo jej sie akurat spodobałem,tak mi powiedziala).A ta druga.. powiedziala,ze nie patrzala na mnie jak na kandydata na chlopaka(bo go ma) tylko jak na kolege.
Dziękuje jeszcze raz,i jeszcze raz przepraszam.Wiedziałem że będzie szydera.. ale zasłużona.

Redx
 Wysłana - 7 styczeń 2008 20:11      [zgłoszenie naruszenia]

"wiedziałem że ona nikomu tego nie wygada(jak to dziewczyny)"

I tu się kurva mylisz. Dziewczyny często nie umieją utrzymać tajemnic.

Znawca -

mamed89
 Wysłana - 7 styczeń 2008 20:19      [zgłoszenie naruszenia]

ale słuchaj.Wlasnie to byla taka zaleta.bo komu miala niby wygadac??? przeciez ona nikogo ode mnie nie znala,mieszkala 80km ode mnie.

P4tr1ck
 Wysłana - 7 styczeń 2008 20:36      [zgłoszenie naruszenia]

Jak zajęta to daj spokój, i wklej te foty z koma

Nie umiesz szczęścia zauważyć?
Może za wysoko patrzysz.

Ekspert -

mamed89
 Wysłana - 7 styczeń 2008 20:56      [zgłoszenie naruszenia]

wykasowałem jej numer,wszystkie zdjecia.i próbuje zapomnieć

Andromedaa
 Wysłana - 7 styczeń 2008 21:20      [zgłoszenie naruszenia]

Ciężko będzie, ale powodzenia
Musisz się czymś zająć.

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

dziwna sprawa

Strony: 1 2

Warto przeczytać: | | loya | wilcze gniazdo | mad max | Rozkład normalny liczby sygnałów o awarii docierających do punktów kontrolnych w stacjach diagnostycznych urządzenia elektroniczne | zadania | aleksander | tatu | psychika zbrodniarza | laski z sympati | najlepsza1988 | zamro | gracjam | ucieczka | euroset | audi v8 | ceny mieszkaA | nina | meblościanka | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.