FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3343 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
dziwna sytuacja 
[powiadom znajomego]    
Autor "dziwna sytuacja"   

milkooo
 Wysłana - 26 wrzesień 2006 23:38        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

takiego tematu chyba jeszcze nie bylo na forum.

Otóż mam 18 lat. Mam tez dziewczyne od prawie 5 miesiecy, nigdy do tej pory nie zdarzylo mi sie w kims zakochac, poprzednich dziewczyn nie kochalem, tej tak samo i ona o tym wie ale mimo to dobrze mi z nia i dobrze sie dogadujemy problem polega na tym ze jest jedna dziewczyna w wieku 17 lat. Bardzo bardzo bardzo ładna, mimo ze wole blondynki a ona jest szatynka pod wzgledem urody bije znaczna wiekszosc dziewczyn na glowe, znam sie z nia jakis czas. Mila, fajna i wogole. Zawsze pod wzgledem urody mi sie podobala, ale nigdy jakos specjalnie mnie do niej nie ciagnelo.Ma chłopaka, ale czuje ze troche sie jej podobam, b. czeste wymiany spojrzen i usmiechow, gdy gadalismy czasem ze soba byla bardzo mila mimo ze wiekszosc chlopakow mowi ze jak z nia gadaja to jest strasznie niedostepna. Podsumowujac znam ja pare lat, zawsze wydawala mi sie bardzo ladna jednak nigdy mnie do niej nie ciagnelo, pociagaly mnie inne dziewczyny. A teraz najdziwniejsze : jakies 2 tygodnie temu przysnila mi sie w nocy i od tamtej pory prawie ciagle chodzi mi po glowie i tylko o niej mysle, mimo ze nie chce. spotkaliscie sie kiedys z czyms takim? czlowiek ktory mimo ze mial wiele fajnych i naprawde ladnych dziewczyn nie potrafi sie zakochac, ma pierwsze objawy zakochania przez jakis glupi nie majacy znaczenia sen :-/

Andromedaa
 Wysłana - 26 wrzesień 2006 23:42      [zgłoszenie naruszenia]

zawsze wydawala mi sie bardzo ladna jednak nigdy mnie do niej nie ciagnelo, pociagaly mnie inne dziewczyny
Przez takie twierdzenie szkoda chyba zrywać obecną znajomość ??

O zakochaniu nie mam mowy, jesteś raczej zauroczony, oczarowany tą drugą.

Ekspert -

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 26 wrzesień 2006 23:48      [zgłoszenie naruszenia]

Też skłaniałabym się ku zauroczeniu.
Ale dziwi mnie fakt,że jesteś z kims tylko dlatego ,że dobrze się z nią dogadujesz. Do udanego związku trzeba chyba czegoś więcej niż sympatii.

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

hallucyon
 Wysłana - 26 wrzesień 2006 23:51      [zgłoszenie naruszenia]

Ekhhh, w sny nie wierzę. Po prostu zaczęła Cię dobrze jarać dziewczyna o urodzie innej od Twoich dotychczasowych partnerek.

Ekspert -

booe
biały miś
 Wysłana - 27 wrzesień 2006 00:34      [zgłoszenie naruszenia]

wydaje mi sie że raczej kochasz ta swoją ze snu.
rzuć ta obecna, po co sie meczyć jak i tak jej nie kochasz i dzieci nie chcesz z nia miec?

Specjalista -

INSOMNIA
 Wysłana - 27 wrzesień 2006 00:38      [zgłoszenie naruszenia]

Majac do wyboru dwie dziewczyny, nalezy wybrac ta, do ktorej bardziej Cie przyciaga, pytanie tylko, czy Ty ten wybor masz?

milkooo
 Wysłana - 27 wrzesień 2006 07:37      [zgłoszenie naruszenia]

tez mysle ze to raczej zauroczenie, chociaz zdziwilo mnie to poniewaz pierwszy raz tak mam nie chce konczyc obecnej znajomosci, gadalem z moja dziewczyna, wie ze jej nie kocham ale mi z nia dobrze, i to nasza wspolna decyzja ze nadal jestesmy razem. a wyboru raczej wielkiego nie mam, ona ma chłopaka, jesli rzucilbym swoja a zarywal do niej do dostanie w morde gwarantowane

kemesO
Analityk
 Wysłana - 27 wrzesień 2006 08:03      [zgłoszenie naruszenia]

jaka ta młodzież się zrobiła p.o.j.e.b.a.n.a.
gdzie tu honor, gdzie zasady?!
ja myślałem, że tylko dziewczyny mogą tkwić w związku bez miłości i udawać, że im to nie przeszkadza
ale k.u.r.w.a widocznie za mało jeszcze wiem!

jeśli nie kochasz swojej "dziewczyny", to po co z nią jesteś, ja nie mogę...
ten temat był wałkowany tutaj miliony razy, prędzej, czy później ktoś zostanie zraniony, więc skończcie tą paranoję
po prostu nie chcesz być sam! tyle

a za 17-nastki się nie zabieraj, bo mają sieczkę w głowach

zielony

Ekspert -

Nitroo.
 Wysłana - 27 wrzesień 2006 08:43      [zgłoszenie naruszenia]

Jeśli nie kochasz swojej dziewczyny i jesteś z nią tylko dla tego by nie być sam to po co w tym tkwić, rozstań się z nią i spróbuj szczęścia z tą drugą, jednak wiem , że tak naprawde to nie jest miłość, bo nie można w kims sie zakochac od tak , bo takie cos to tylko zauroczenie, prędzej czy pózniej uświadomisz to sobie i lepiej zebys wtedy nie zrozumial ze tak naprawde kochales ta osobe z kotra teraz jestes bo moze byc wtedy juz za pozno na cokolwiek. Dlatego proponowałbym zaprosic gdzies jedna a potem zaprosic gdzies druga i ocenic z ktora ci lepiej, a dwa zwiazki jednoczesnie to plamienie honoru i albo masz jedna jestes z nia i ja szanujesz albo ... masz wszystkie i nie jestes z zadna z nich (ale jak to sie mowi lepiej jedno smaczne ciastko niz torebka sucharów)

nasty_man
 Wysłana - 27 wrzesień 2006 08:45      [zgłoszenie naruszenia]

tsaaaaa nie zabieraj sie za 17 tylko za 23
klemens on ma 18 lat

Sweet69
 Wysłana - 27 wrzesień 2006 09:16      [zgłoszenie naruszenia]

hmmm czy ja wiem, może nie dopuszczałeś mysli że mozesz coś do niej poczuć i w końcu to do Ciebie dotarło...?

jak chodzi Ci po głowie to pogadaj z nią i obserwuj swoje reakcje (a nóż widelec)

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

dziwna sytuacja

Strony: 1 2 3 4