FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2277 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
dziwna sytuacja.......co mam myśleć???? 
[powiadom znajomego]    
Autor "dziwna sytuacja.......co mam myśleć????"   

rexakwa1
 Wysłana - 23 marzec 2006 14:41        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witajcie!
Otóż chciałem się tylko poradzić i spytać może ktoś miał taką sytuację w sumie "akcję" ze swoją dziewczyną z ktorą sie spotykał np. od miesiąca. Sprawa wygląda następująco...byłem u swojej dziewczyny wczoraj, jestesmy razem od 3 tygodni w sumie, ona jest z poza mojego i mieszka 100 km odemnie:) po 22.00 dzwoni do niej jej kolega ( juz raz dzwonil w niedziele tez po 22.00 z tym, że wtedy nie miaja jak odebrać telefonu poniewaz bylismy w towarzystwie i ogladalimy film u kumpla w domu, ale wczoraj w końcu odebrala i odrazu uprzedziła mnie ze bedzie z tym type rozmawiac co najmniej 12 minut, wiec po 12 minutach powiedziala mi ze to jej dobry kolega z jej miejscowosci i ze chcial z nia pogadac itd itd. Poczulem sie troche wczoraj jakos tak dziwnie........i teraz do was pytanie? czy dziewczyna zachowala sie wporządku w stosunku do mojej skromnej osoby czy nie fair? chcialem znac wasze opinie:) takie troche moze dziwny temat ale zalezy mi na Tym. Kumpel mi napisal ze ja wymyslam juz jakies bzdury ze laska zachowala sie w stosunku do mnie wlasnie jak najbadziej fair poniewaz zeby miala cos do ukrycia to by wyszla z pokoju i gdzies w koncie rozmawiala z nim przez kom. co o tym sądzicie?

rexakwa1
 Wysłana - 23 marzec 2006 14:43      [zgłoszenie naruszenia]

oczywiscie pozniej bylo juz dobrze:)i romantycznie.pozdr

thoornman
 Wysłana - 23 marzec 2006 14:44      [zgłoszenie naruszenia]

wg mnie wszystko jest ok

...lipa jak chuj...

krytykant
 Wysłana - 23 marzec 2006 14:44      [zgłoszenie naruszenia]

^&$&$*^(*%^$%&$&^#&^(*^^%&$&^$

no w sumie to dopiero 3 tygodnie to w sumie zachowała się w porządku jeżeli przy tobie z nim rozmawiala i ty nie zauważyłeś w rozmowie nic co by cie niepokoiło.

jednak moje zdanie jest takie, MIEJ SIĘ NA BACZNOŚCI

z jednej strony jak zaczniesz teraz szaleć z zazdrości to możesz laske spławić, ale z drugiej czy on wie że ona ma chlopaka? wiesz bo jak mieszka w jej miejscowości to WHO KNOWS

Zmieniony przez - krytykant w dniu 2006-03-23 14:47:46

Bez gwiazdy nie ma jazdy.

Znawca -

VLAD.IV
 Wysłana - 23 marzec 2006 14:49      [zgłoszenie naruszenia]

znajdź sobie inny problem....

Ps a ten już krytykuje

Zmieniony przez - VLAD.IV w dniu 2006-03-23 14:49:32

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

rexakwa1
 Wysłana - 23 marzec 2006 14:59      [zgłoszenie naruszenia]

nie On nie wie ze Ona spotyka się ze mną, powiedziała mi jeszcze ze nie powiedziała mu o mnie ponieważ nie chce zeby on teraz o tym wiedzial bo jest strasznyn paplą i zaraz wszystkim rozpowie .....itd itd:)

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 23 marzec 2006 15:02      [zgłoszenie naruszenia]

Wystarczy sie postawic na miejscu tego goscia co dzwoni, czy dzwonilibyscie po 22 bezinteresownie do laski zeby tylko pogadac ? Nie sadze nawet jesli ona nic do niego nie ma, to jemu trza skrocic skrzydelka.

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Ekspert -

krytykant
 Wysłana - 23 marzec 2006 15:07      [zgłoszenie naruszenia]

no o to mi wlasnie chodzi, ale cóż WOLA BOSKA, Róbta co chceta, jestem zmęczony

"nie On nie wie ze Ona spotyka się ze mną, powiedziała mi jeszcze ze nie powiedziała mu o mnie ponieważ nie chce zeby on teraz o tym wiedzial bo jest strasznyn paplą i zaraz wszystkim rozpowie .....itd itd:)"

czy to znaczy, że ona się ciebie wstydzi?? :D
coś mi się zdaje że to będzie krótki związek

Zmieniony przez - krytykant w dniu 2006-03-23 15:08:52

Bez gwiazdy nie ma jazdy.

Znawca -

Molus
 Wysłana - 23 marzec 2006 15:13      [zgłoszenie naruszenia]

Klejcun ma racje musisz ustawic typa w szeregu inaczej z czasem wyjdziesz na rogacza po 22 to sie spi a nie do panny dzwoni jeszcze twojej heh pozdroo

Gdy życie ci zbrzydło, i stało sie piekłem, wlóź głowe do klopa, i jebnij sie deklem

VLAD.IV
 Wysłana - 23 marzec 2006 15:18      [zgłoszenie naruszenia]

ale argumentacja

No to skoro jesteście cichym związkiem, to moze ona ma kilku takich facetów... tylko nie są paplami i tego nie rozpowiadaja

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

reader
 Wysłana - 23 marzec 2006 15:38      [zgłoszenie naruszenia]

To, że dziewczyna rozmawiała przy Tobie to jak najbardziej fair, ale to, że koleś dzwonił tak późno oraz to, że dziewczyna nie powiedziała mu o Tobie to już jest troszke jak dla mnie podejrzane

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

dziwna sytuacja.......co mam myśleć????

Strony: 1 2 3