FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 13088 razy ¬

Informacje tutaj przedstawione są opiniami użytkowników i dają co najwyżej ogólną wiedzę o problemie. Nie mogą zastąpić profesjonalnej porady lekarskiej. Forum służy do wymiany poglądów i doświadczeń, w żadnym wypadku nie może być podstawą do samodiagnozy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie stanu zdrowia/przebiegu leczenia należy zwrócić się po poradę do lekarza. Tylko porada lekarska oparta na osobistym zbadaniu pacjenta, wywiadzie chorobowym i badaniach dodatkowych gwarantuje postępowanie bezpieczne, takie, które może dać pożądany efekt leczniczy.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zdrowie
dziwne dźwięki, bulgotanie i "przelewanie w brzuchu"? 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "dziwne dźwięki, bulgotanie i "przelewanie w brzuchu"?"   

JussT1k
 Wysłana - 3 marzec 2010 16:38        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

mam z tym problem od no moze niespelna roku. sedno z w tym, ze jestem glodna, czy nie, w nizszych okolicach brzucha słychać takie bulgotanie, tak jakby jakichś baniek czy czegoś, przesuwaja sie, nie mam pojęcia. chodze do ogolniaka, i nie jem nic w szkole bo zaraz jak cos zjem, nawet kilka cukierkow zaczyna bulgotac, a to strasznie slychac a w klasie taka cisza przypominam ze nie jem wieczorami od 17 nic. ale nie wiem czy to problem tego, ze mam pusty zoladek i jak cos zjem to wtedy tak sie to przesuwa to jedzenie i to slychac, a tego sobie nie zycze glosne bulgotanie "baniek?", przesuwanie sie jedzenia, dlaczego tak? moze ktos wie czy trzeba wtedy cos zjesc?? napic sie, gazowane, woda zwykla?? a czego nie jesc zeby to tego nie dochodzilo?? czytalam na necie ze niektorzy to maja Zespół jelita drażliwego, ale ja nie mam biegunki, ani zatwardzen, normalnie sie wyprozniam codziennie, lub co dwa dni, wiec raczej odpada... kurcze pomozcie bo tak sie nie da, zyc, chodze do szkoly gdzie ejst kompletna cisza przewaznie!

Naly
 Wysłana - 3 marzec 2010 16:48      [zgłoszenie naruszenia]

eee jak chodzisz do ogolniaka to lipa, nie pomoge ci. Mialem kolezanke ktora chodzila do technikum i miala takie same objawy jak ty, to cos tam razem wymyslilismy i jej przeszlo.

Ekspert -

QbaV
 Wysłana - 3 marzec 2010 17:49      [zgłoszenie naruszenia]

Ja yebie, następna bravo-dietetyczka.

Ekspert -

Don quixet
DON TO CHUJ
 Wysłana - 3 marzec 2010 17:54      [zgłoszenie naruszenia]

Zapytaj swojego lekarza o kosmetyczną ieiunio-ileo-kolektomię, powinna pomóc

RECEDITE,PLEBES! GERO REM IMPERIALEM!
Mafia znających łacinę%)
Si vis pacem, para pecunia et nulla dies sine linea%-)
I shall be nicer, if you will be smarter.

Ekspert -

JussT1k
 Wysłana - 3 marzec 2010 20:15      [zgłoszenie naruszenia]

QbaV to nie przez diete, poniewaz jem mniej od jakichs dwoch miesiecy, a to zaczelo sie pod koniec zeszlego roku szkolnego ;p boze wezcie sprawe na powaznie, bo kurcze nie powinno tak byc ze po posilku slychac to jak on sie przesuwa i te jakies bulgoczace banki -.- mi wcale do smiechu nie jest;p

Cwaniara
 Wysłana - 3 marzec 2010 20:17      [zgłoszenie naruszenia]

A śniadanie porządne jesz? No właśnie

Jeśli będziesz zbyt wiele oczekiwać od ludzi, spędzisz resztę życia jedząc sam.

JussT1k
 Wysłana - 3 marzec 2010 20:21      [zgłoszenie naruszenia]

Cwaniara myslisz ze jak zjem jakas kanapke i popije kubkiem cieplej herbaty to przestanie...? wiesz chetnie bym sprobowala, ale boje sie ze to moze sprawe pogorszyc, co wtedy? xd mam wyjsc z lekcji na chwile? niestety nie kazdy nauczyciel puszcza ;/ ale w sumie, moze i cos w tym jest...

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 3 marzec 2010 20:22      [zgłoszenie naruszenia]

Jak sie zje sniadanie to jeszcze bardziej bulgocze po paru godzinach niz na czczo. Tu chodzi o to zeby regularnie jesc.

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

JussT1k
 Wysłana - 3 marzec 2010 20:23      [zgłoszenie naruszenia]

Klejcun no wlasnie tego sie boje ze jesczze czesciej i dluzej to bedzie bulgoczec niz na czczo, chdozi glownie o ten czas gdy jestem w szkole, bo potem jem normalnie bo juz takiej ciszy nie ma..

JussT1k
 Wysłana - 3 marzec 2010 20:26      [zgłoszenie naruszenia]

ale jesli regularnie jesc, tzn ze sniadanie tez i w szkole tez cos, a jesli po kazdym posilku na pusty zoladek cos zjem to sie tak wtedy robi, wiec ja juz nie wiem ;/

esik
 Wysłana - 3 marzec 2010 20:27      [zgłoszenie naruszenia]

W jakim mieście ten ogólniak?

"Czytajcie Eulera, czytajcie go - jest mistrzem nas wszystkich."
- Pierre Simon de Laplace

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Temat zamknięty

dziwne dźwięki, bulgotanie i "przelewanie w brzuchu"?

Strony: 1 2

Warto przeczytać: skręcenie kostki | Paciorkowiec bezmleczny - co grozi ? | Stres, nerwica? | stłuczone zebro? | lekarstwo a piwo | Pęknięta przegroda - operacja | Wazne,pilne,pomozcie | serce - pytanie | [art] rak jądra | niejedzenie | problem z wyproznianiem sie | Czy taka ilość kawy bezpieczna? | nadwrazliwosc zebow | Brak witaminy | [?]Paznokcie | Ogólne zmęczenie, czego mi brakuje? | podrywacze | logo | weronika książkiewicz | sylwest | masa makowa | masa makova | cta | kamagra | koncert | trymer | mantalista | wiatrówka | shalala | showup tv podobne | caerki online podobne | caerki online podobne | sex camerki | fm gruop | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.