FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 11502 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
dziwne swędzenie 
[powiadom znajomego]    
Autor "dziwne swędzenie"   

kicia87
 Wysłana - 1 lipiec 2005 16:32        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

wczoraj uprawiałam z moim chłopakiem seks, wszystko było okej, gumka, dość długa i ostra jazda, wczoraj czułam się wporządku, ale dziś od rana mam dziwną suchośc pochwy, i swędzenie jej przedsionka :-/..
czy powinnam się czyms takim przejmować, moze to spowodowane wczorajszym seksem, bo napewno się niczym nie zaraziłam bo była gumka i nie spuszczał się w srodku , pozatym nie jest na nic chory. Kotś coś poradzi, bo troche mnie to martwi

czanymotyl
 Wysłana - 1 lipiec 2005 16:35      [zgłoszenie naruszenia]

masz uczulenie na letex powiedz było wczesnie wszystko ok? czy moze równiez miałas małe dolegliwosci?
powiem Cie ze to nie jest czeste, lecz wiele kobiet jest uczulone na letex, i pochodne związki tworzywa uzywanego to produkcj prezerwatyw

%-)

Specjalista -

kicia87
 Wysłana - 1 lipiec 2005 16:38      [zgłoszenie naruszenia]

Wcześniej wszystko było okej. Po poprzednich stosunkach nie miałam trakich objawów. Wiec chyba nie możliwe żeby było to uczulenie

Zmieniony przez - kicia87 w dniu 2005-07-01 16:46:00

Andromedaa
 Wysłana - 1 lipiec 2005 16:53      [zgłoszenie naruszenia]

Prezerwatywa była przeterminowana . Nie do spożycia .

Ekspert -

kicia87
 Wysłana - 1 lipiec 2005 16:54      [zgłoszenie naruszenia]

nie wiem, nie sprawdzałam czy przeterminowana...ale kupowana w aptece więc chyba to niemożliwe :/

VooDooDoll
 Wysłana - 1 lipiec 2005 17:04      [zgłoszenie naruszenia]

Może po porstu za długo i za ostro?
Błona śluzowa pochwy to mimo wszytsko cąłkiem delikatny twór.Łatwo o otarcia i uszkodzenia delikatnego wnętrza
Albo twój chłopiec niedokładnie umył rączki a potem sie zabawiał we wsadzanie ich w ciebie?
Powodów moze być mnóstwo wiec nie będę sie rozwodzic i napiszę krótko i treściwie- Jak nie przejdzie to w poniediałek do lekarza!

Specjalista -

kicia87
 Wysłana - 1 lipiec 2005 17:11      [zgłoszenie naruszenia]

Z biegiem dnia objawy łagodnieją, więc pewnie spowodowane było to zbyt długą "jazda", tylko następnym razem skąd mam wiedzieć kiedy powinniśy już przestać, skoro podczas stosunku nie czuje nic nieprzyjemnego i dopiero na następny dzień takie nieprzyjemne uczucie ?

slonce_m
ŻABCIA
 Wysłana - 1 lipiec 2005 17:22      [zgłoszenie naruszenia]

może czasem taka ostra jazda warta jest późniejszego cierpienia

ale poważnie to jeśli nie przejdzie idź do lekarza, może być uczulenie na latex ale też równie dobrze początek jakiejś choroby czy stanu zapalnego - więc lepiej to sprawdzić

..:Była Moderator Działu SEKS:..

..:Żonka i Mama:..

Ekspert -

kicia87
 Wysłana - 1 lipiec 2005 17:40      [zgłoszenie naruszenia]

a jeśli do jutra przejdzie, to chyba nie powinnam się już przejmować, prawda i wizyta nie bedzie wtedy konieczna?

kicia87
 Wysłana - 1 lipiec 2005 17:41     
 Usunięta przez VooDooDoll za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

kicia87
 Wysłana - 1 lipiec 2005 17:42     
 Usunięta przez VooDooDoll za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

dziwne swędzenie

Strony: 1 2 3