FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemy郵enia seks

∑ temat zosta odczytany 4389 razy ¬

ZAREJESTRUJ SI I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU B犵ZIESZ M笉 ZOBACZY WYPOWIEDZI SPECJALIST紟 I WYㄐCZY REKLAMY

ROZRYWKA | Mi這嗆
dziwne zachowanie ch這paka 
[powiadom znajomego]    
Autor "dziwne zachowanie ch這paka"   

szk這11
 Wys豉na - 26 maj 2009 20:48        | zg這 naruszenie regulaminu

Sprawd swoje BMI

Czesc jestem juz ze swoim ch這pakiem 1.5 roku na poczatku bardzo dobrze nam sie uk豉da這 bylismy szczesliwy to znaczy on nbardzo chcia byc ze mna a ja nie bardzo pozniej uczucie przysz這. Rozmawialismy by這 jak w bajce gdy zmieni szko貫 zacze造 sie nasze problemy Czesto sie klocimy wyzywamy od k*** sz*** nie mozemy sie dogadac widujemy sie co tydzien choc mieszkamy od siebie 10 km. Czesto robi wymowiki ze nie moze sie spotkac sta sie chamski arogancki. Nie moge z nim znalezc wspolego tematu zawsze sie klocimy teraz nawet sie nie kontaktujemy tzn ja do niego probuje sie dodzwonic lecz na daremnie ca造mi dnami sie nie odzywa a pozniej na wieczor dzwoni i sie pyta czy go nie zdradzi豉m juz nie moge wytrzymac ze soba psychicznie za豉muje sie nie wychodze z domu ca造 czas p豉cze niewiem co robic moze ma jakis problem pyta豉m sie go lecz on do mnie powiedzia dok陰dnie tak : jestes poj*** probowa豉m z nim zerwac ale go kocham niewiem moze ma inna on wie ze ja zawsze do niego zadzwonie napisze ze jestem na kazde jego zawo豉nie pomozcie mi bo naprawde niewiem co robic zawali豉m o niego szkole bo nawet nie mam sie jak uczyc bo ca造 czas sie martwie wiem moze jestem nad wrazxliwa ale chce byc wreszcie szczesliwa... prosze o pomoc

PstrongMan
 Wys豉na - 26 maj 2009 20:53      [zg這szenie naruszenia]

hahaha

AdrianHose
 Wys豉na - 26 maj 2009 20:54      [zg這szenie naruszenia]

Na pewno ma ch這pak jaki problem mo瞠 go doje盥瘸j w nowej szkole i si wy篡wa za dobra jeste dla niego jednak, pr鏏owa豉 z nim rozmawia a on tak do Ciebie to h. mu w d.

marychaxxx
 Wys豉na - 26 maj 2009 20:55      [zg這szenie naruszenia]

"on wie ze ja zawsze do niego zadzwonie napisze ze jestem na kazde jego zawo豉nie" - moim zdaniem TU jest Tw鎩 problem.Go軼 pisze 瞠 jestes poyebana a Ty p豉czesz za niego.Olej go na pare dni, moze i tygodni i zobacz jaka b璠zie jego reakcja.
Pozdrawiam

szk這11
 Wys豉na - 26 maj 2009 20:59      [zg這szenie naruszenia]

probowa豉m go olac ale to nie jest takie proste. probuje byc dobra stram sie jak najlepiej dla nas lecz on nic nie docenia ;/ !

marychaxxx
 Wys豉na - 26 maj 2009 21:02      [zg這szenie naruszenia]

bo si przyzwyczai, 瞠 czego nie zrobi to Ty i tak b璠ziesz dobra i b璠zie git.

Zmieniony przez - marychaxxx w dniu 2009-05-26 21:03:10

rss20
 Wys豉na - 26 maj 2009 21:05      [zg這szenie naruszenia]

a moze mialas jakies nieczyste zagranie, skok w bok. moze przed obecnym chlopakiem dzialo sie cos o czym mu nie powiedzialas, dowiedzial sie jakos o tym i teraz ma na Ciebie wyyebane?

moze po prostu jego uczycie wygaslo, chce to skonczyc, ale nie tak, zeby bylo na to, ze to jego wina tylko zebys to Ty zerwala...

to tylko moje propozycje. nie osadzam, nie oskarzam...

marychaxxx
 Wys豉na - 26 maj 2009 21:07      [zg這szenie naruszenia]

Mo瞠 w nowej szkole pozna jak御 fajn dziewczyne??
Ile macie lat??

Korona124
Master 這 kurvy
 Wys豉na - 26 maj 2009 21:07      [zg這szenie naruszenia]

probowa豉m go olac ale to nie jest takie proste

nierozumiem ??

[http://www.insomnia.pl/Moja_mi%C5%82o%C5%9B%C4%87_do_Lo_kvrwy_vol.2-t602729.html]

Kocham υkvrwe

rss20
 Wys豉na - 26 maj 2009 21:08      [zg這szenie naruszenia]

tez moze byc. ale jesli tak, to menda ze jedzie na 2 fronty

Robson.25
 Wys豉na - 26 maj 2009 21:19      [zg這szenie naruszenia]

Nic mu nigdy nie m闚i豉, by豉 taka mi豉, 瞠 ho ho i w og鏊e naj naj naj, a on jak poszed do nowej szko造- zmieni si o 180 stopni? Dobrze rozumiem?
Ile macie lat?

Ekspert -
[Powiadom mnie, je郵i kto odpowie na ten artyku.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | nast瘼n

Wybierz stron:  
Przegl康 tygodnia

dziwne zachowanie ch這paka

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczyta: dresy itp | zdradzi czy nie??? | dziewczyny pomoc | Przyczyny rozsta | M這dzi rodzice, za,przeciw,oboj皻no嗆 | Kiedy kobieta zaczyna m闚i o dzieciach | Poznali鄉y si w listopadzie... | Uczucie wygasa. | Literackie spojrzenie na mi這嗆 - szczera prawda! | Motylki w brzuchu | Co zrobic ? | falszywa dzivka?? | Why ? | no i chvj to strzelil | ***** zaufanie | Ona | michel kors | kulczyk | jolanta | kod ogranicze nokia 3110c | bogaci | szukam faceta na sex | pramolan | wypadek | baroque | Ciapackie wesele | MISHA CROSS | marlena | rozruch tv toshiba | jak wybieramy vol56 edycja loszkowa | oce numer kt鏎ego | ukryte terapie | Dominika Gaw璠a | Co czujecie podczas | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.