FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6434 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
dziwne zachowanie kobiet 
[powiadom znajomego]    
Autor "dziwne zachowanie kobiet"   

zakisiłem
 Wysłana - 8 lipiec 2008 16:40        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

hej

dzis podczas snu doszlo do mnei wkoncu to co mnie zastanawialo w dziewczynach a mianowicie

sytuacja A:

znam kumpele magde 3 lata, dopiero niedawno sie do niej odezwalem po roku ciszy,nie miala chlopa ani ja kobiety i bylo ok spotkalismy sie na paru piwach spacerach itp....tydzien temu zobaczylem w opisie ggg ze ma nowego chlopa
no to mowie ok, wysylam jej SMS co u niej itp - nic nie odpisala....dzwonilem pare razy - bez odebrania, cisza kompletna od tygodnia..

sytuacja B

poznalem nieawdno w barze fajna dziewczyne, przez kilka tygodni romantycznie SMSowalismy itp spotykalismy sie z paczka i co? 4 dni temu znalazla sobie chlopaka i nawet teraz mi SMS nie chce odpisać...

syt C
kolezanka ktora odwiedzam raz na miesiac ( brzydka jak ropa to fakt i nigdy nie miala chlopa) niedawno sobie znalazla jakiegos chlopakla z czatu i wyobrazcie sobie ze po tylu latach pomocy, wsparcia z mojej strony nawet zapomniala sie do mnie odezwac na gg ani na kom

dlaczego wy baby jestescie takie glupie? jak znajdziecie sobie chlopa to inni kumple ida w kat czy co?
bo jak tak to sram na was rzadkim kałem.

Adie

miałem juz swoj 1 raz - cudownie

nupel
lachoniator
 Wysłana - 8 lipiec 2008 17:00      [zgłoszenie naruszenia]

sa jaete nowy chlopak zapewnia atrakcje mysla onim nie o kumplach takei sa juz baby
ale nie placz ochlona beda pisac dalej

WybrzydzoSS....... nie dupiSS

""Nastepny fifaraka sie znalazl, straznik teksasu ****a silesia figter i nieugiety prze ****""
[www.famewear.pl]

Pitrekkk
Laska
 Wysłana - 8 lipiec 2008 17:01      [zgłoszenie naruszenia]

Tez się spotkałem wiele razy z takim zachowanie kobiet.
Jak cos od ciebie chcą, maja nadzieje, to piszą choćby największe bzdury.. z chwila gdy kogoś znajdują, zapominają o Twoim istnieniu ..

taka chyba ich natura.

.

Ekspert -

zakisiłem
 Wysłana - 8 lipiec 2008 17:02      [zgłoszenie naruszenia]

spoko nupel nie zalamuje sie

pozdro sog

silverboy

miałem juz swoj 1 raz - cudownie

INSOMNIA
 Wysłana - 8 lipiec 2008 17:04      [zgłoszenie naruszenia]

phhhi w 2 strone to tak samo działa. znajdą sobie babę to juz o starej kumpeli nie pamiętają.

nupel
lachoniator
 Wysłana - 8 lipiec 2008 17:05      [zgłoszenie naruszenia]

to good

Zmieniony przez - nupel w dniu 2008-07-08 17:06:11

WybrzydzoSS....... nie dupiSS

""Nastepny fifaraka sie znalazl, straznik teksasu ****a silesia figter i nieugiety prze ****""
[www.famewear.pl]

Sweet69
 Wysłana - 8 lipiec 2008 17:16      [zgłoszenie naruszenia]

no wiadomo, ze juz ze spotkaniami jak za singla bedzie gorzej ale zeby na esy nie odpisywac?

Ekspert -

Verrier89
Mo Cuishle
 Wysłana - 8 lipiec 2008 17:18      [zgłoszenie naruszenia]

widocznie sytuacja A B i C nie lubia pedalow

[http://www.insomnia.pl/kolczyk_w_uchu_u_faceta-_lewa_ok_prawa_pedał_-t593883.html#post5]

**4231424234124###

Rovsky
 Wysłana - 8 lipiec 2008 18:11      [zgłoszenie naruszenia]

gratulujemy odkrycia ameryki.

ja stawiam sprawę jasno, jak coś daję chcę coś w zamian i za przeproszeniem yebie mnie czy to fair czy nie fair, czy nie jest to zachowanie "egoistyczne" czy tak wypada czy nie wypada. nie ma znaczenia stara kumpela, nowa kumpela, może być starsza niż piramidy a zasady gry są jednakowe.

btw. to się tyczy nie tylko kobiet. jedną z podstawowych zasad, których uczą podczas negocjacji jest jak najszybsze wyciąganie ręki po "coś w zamian" gdy idziemy na ustępstwo lub wyświadczamy przysługę.
powód jest banalny, dobre uczynki bardzo szybko tracą na wartości, np. przychodzi do nas odbiorca i mówi, drugi dostawaca mi nawalił qtas ***any, nie mam materiałów, terminy cisną, wyświdcz mi pan przysługę i dostarcz xyz w takim terminie. stajemy na głowie, ale udaje nam się bo nam na kliencie zależy, facet jest wniebowzięty, kocha nas i zrobiłby nam laskę z wdzięczności, dzwoni z podziękowaniami, mówi że chętnie rozwinie współpracę z nami, ale pogadamy o tym za 2-3 dni bo teraz ma jakieś spotkanie.
dzwonimy za 2-3 dni i co się okazuje? współpraca jak najbardziej, ale negocjacje okazują się trudne jak zawsze bo facet w międzyczasie ochłonął i zaczął na nowo kalkulować.

o co chodzi w tej historii? to proste, by nie być frajerem. jak coś dajesz, żądaj rekompensaty, to nie egoizm tylko twarde stąpanie po ziemi.
okazujesz uwagę i zainteresowanie drugiej osobie, poświęcasz swój czas, masz prawo oczekiwać tego samego.

Zmieniony przez - Rovsky w dniu 2008-07-08 18:14:01

You see, in this world there's two kinds of people, my friend.

Sm3agol
 Wysłana - 8 lipiec 2008 18:19      [zgłoszenie naruszenia]

a masz soga

result
 Wysłana - 8 lipiec 2008 22:51      [zgłoszenie naruszenia]

gdybym zaczela sie odzywac do swoich kolegow albo z nimi wychodzic na piwo czy gdzies to moj chlopak by sie wnerwil. a ze mi na nim zalezy to wole posiwecic dla niego kolegow. oczywiscie raz na jakis czas mozna sie odezwac do siebie ale nie za czesto

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

dziwne zachowanie kobiet

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Czy to nie za szybko? | Faceci i inso | zawod milosny | przyjaciel przyjaciółka skrywana miłość | co ma zrobić??? | gdy dziewczyna chce się żenić... | Śmieszne sytuacje | pies ogrodnika | potrzebna mi pomoc... | wiedzialemze tak bedzie :( | LEPSZY LIST NIŻ INTERNET | miłość nie jest ślepa... | Jaka wasza opinia | Milosc w kiblu :P | Nieprymitywne filmy o milosci | jak to wytlumaczyc rodzicom zeby dali mi spokoj!!!!!!!!!!!!!!! | łasił | życzenia urodzinowe | progi | kobieta nie ma ochoty | czy poradze | maja sablewska | jest co czytać przez 20 stron ostatnich | ostatnich | stron ostatnich | komputer do | vol | polacy złapali | Jasio | grox wizaz | grypsera | wizaz | ile razy mozecie | kobieta artystka | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.