FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2934 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
dziwny okres 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "dziwny okres"   

paweleklol
 Wysłana - 31 sierpień 2007 15:17        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam. Dzien przed okresem mojej kobiety uprawialismy seks. Jej okres byl strasznie dziwny. Pierwszego dnia dostala intensywnego krwawienia i mocnych bulow. Krwawienie wystepowalo az do 7 dnia co nigdy wczesniej sie nie zdazalo. Co to moze byc? Prosze o co najmniej dwie sensowne odpowiedzi. Pozdrawiam.

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 31 sierpień 2007 15:23      [zgłoszenie naruszenia]

Każdy taki "inny" okres należy skonsultować z lekarzem ginekologiem.
Szczególnie, gdy się powtórzył w kolejnym miesiącu.

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

MarvBoy
 Wysłana - 31 sierpień 2007 15:25      [zgłoszenie naruszenia]

upadłem na reke
strasznie spuchła i zaczeła boleć

co jest dziwne bo nigdy wcześniej spuchnięta nie była boleć też nie bolała

poszedłem do lekarza ten postawił diagnoze i wsadził ja w gips

rozumiesz aluzje drogi autorze?
równie dobrze mógłbyś iść do bibliotekie i wyporzyczyć ksiazke w stylu ziołolecznictwo czy encyklopedia zdrowia

od czegoś takiego są lekarze popularnie zwani ginekologami domyślam sie, że akurat w twoim miescie wszyscy zastrajkowali

Ekspert -

rtgfd
 Wysłana - 31 sierpień 2007 15:28      [zgłoszenie naruszenia]

Ja mysle, ze po prostu za ostro ja pukales i objawy dopiero wyszly na drugi dzien... ah Ty hardkorowcu :D lol

INS4N3
 Wysłana - 31 sierpień 2007 15:51      [zgłoszenie naruszenia]

chyba ginekolog bedzie wiedział najlepiej.

wystrzegaj sie nienawiści - źle wpływa na myślenie

Znawca -

paweleklol
 Wysłana - 31 sierpień 2007 16:06      [zgłoszenie naruszenia]

Ja jej mowilem zeby poszla do ginekologa... ale wiecie jak to z dziewczynami. ona nie lubi tych panow^^ ... no w sumie ostatnio narzucilem troche szybsze tempo niz zazwyczaj czy to tez moze miec wplyw?? ;>

INS4N3
 Wysłana - 31 sierpień 2007 20:50      [zgłoszenie naruszenia]

no ale kiedyś w końcu iśc musi wiec może jest to dobry moment.

btw. nastepnym razem nie tnij tak ostro

wystrzegaj sie nienawiści - źle wpływa na myślenie

Znawca -

xxfeciaxx
 Wysłana - 31 sierpień 2007 23:30      [zgłoszenie naruszenia]

nie widze w tym okresie nic dziwnego,cykl,inetnsywnosc krawienia reguluje sie przez lata,a krwaienie moze byc zwiekszone gdy np.pojdzie na solarium czy zwyczajnie opala sie na sloncu,podobnie plywanie w wodzie
to nie jest reuła,ze zawsze musi byc taki sam

maverick22
 Wysłana - 31 sierpień 2007 23:56      [zgłoszenie naruszenia]

jestem facetem dlatego wiem o okresie duzo z obserwacji moja panna też tak kiedyś miała ,że sie kochaliśmy a na drugi dzień taki okres miala jak opisujesznormalna rzecz ,zdarza się.

Dla pewnego swego nie ma żadnych granic.

[http://www.insomnia.pl/maverick22%3A_-t572932.html] -->to sem ja%-)

Znawca -

paweleklol
 Wysłana - 1 wrzesień 2007 10:07      [zgłoszenie naruszenia]

Juz kiedys byla u ginekologa:) Moze ja przekonam ze nie zaszkodzi pojsc. Dzieki wszystkim za odpowiedzi. Pozdrawiam :)

rakietaONA
 Wysłana - 1 wrzesień 2007 15:04       [zgłoszenie naruszenia]

ten okres nie jest w ogóle dziwny-nawet jeśli nigdy takiego nie miała-sama kiedyś coś podobnego przeżyłam-kochałam się z chłopakiem na następny dzień dostałam okres byłam z tym u lekarza bo nigdy nie miałam tak intensywnego(obfity przez 5dni)zwykle trzy normalne krwawienie)-ginekolog stwierdził że podczas stosunku penetracja byłą za głęboka i pchnięcia za mocne-spowodowała to lekkie ubicie szyjki macicy-dlatego okres się przeciągał i był obfity(z resztą w każdej ksiązce do biologi jest napisane że krwawienie występuje od 3-7dni-i jest to normalne)-
jeśli kochaliście sie w pozycji od tyłu(masz w niej największą możliwość głębokiej penetracji) nawet odwrócona kowbojka to pewnie ubiłeś jej niechcący szyjkę macicy-ale jest to niegrożne samo przechodzi_)

kochać siebie to sztuka

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

dziwny okres

Warto przeczytać: | | polskie morze | sprawa jest kurevvska | dziewczynki | goralenfolk | jak w ama sie na email | plastyka więzadła | akumulatorki | akumulatory | jak przeżyć koniec związku | koniec związku | wiązanie | pinup | bilety iron maiden łódz | iron maiden łódz | iron maiden łódz | iron maiden łódz bilety | microlab | savoir vivre na stadionie | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.