FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5769 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
eh..."love story" :( 
[powiadom znajomego]    
Autor "eh..."love story" :("   

Ilunkaaa
 Wysłana - 30 wrzesień 2006 01:09        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Nie wiem od czego zaczac. Juz od godziny lezalam w lozku ale ze wzgledu na cala ta sytuacje nie moge zasnac;(
Moge powiedziec ze 24 godziny temu bylam najszczesliwsza osobka na tym swiecie...a w ciagu 5 godzi moje zycie wywrocilo sie do gory nogami i nie wiem co mam o tym myslec.
Akurat w poblizu nie mam zadnej przyjaciolki wiec pisze to tutaj i chcialabym sie dowiedziec co o tym wszytskim sadzicie...
Pare miesiacy temu zaczelam spotykac sie z pewnym chlopakiem, wszystko zaczelo isc w dobrym kiedynku...spotykalismy sie coraz czesciej itd Pozniej przyszedl czas na milosc...na wspolny wakacyjny wyjazd. Ostatnie 2 miesiace nalezalą do jednych z najcudowniejszych okresow mojego zycia i wiem ze u Niego jest tak samo. Od niedawna planowalismy Nasza przyszlosc-studia, ale dzisaj-dzien przed rozpoczeciem roku dowiedzialam sie ze nie ma juz Naszych planow, sa plany-Jego i Moje. Oboje mielismy isc na zaoczne, ale dzsiaj okazalo sie ze on idzie na dzienne, i uparcie twierdzi ze dopiero dzsiaj sie o tym dowiedzial gdyz rodzice zajeli sie tym wszytskim. Gdy to uslyszlam niedowierzalam:( Jestem tym badziej zalamana, gdyz zrezygnowalam dla niego z wymarzonego wrocka byle tylko byc z Nim. Nie chodzi mi juz o fakt ze idzie na dzienne,bo kazdy ma prawo sie rozwijac itd, ale ze przez 1,5 miesiaca bylam oklamywana pzrez najblizsza mi osobe. I teraz pytanie;
Czy mozna byc tak wyrachowanym, egoistycznym czlowiekiem zeby udawac przez tyle czasu kochajacą osobę, ktora z milosci byla zrobic bardzo wiele.Gdzie wogole rodza sie tacy ludzie i czy mozliwe jest tak perfekcyjne udawanie czegos.Jak rozpoznac takich ludzi;/ Po ostatnim miesciacu nie przyszlo by mi nawet do glowy ze moze sie tak zachowac.
Ale jutro jade na rozpoczecie poszerzec horyzony myslowe i mam nadzieje ze moze tam kiedysssssss spotkam osobe ktorą pokocham rownie mocno, ale nastepnym razem nie dam sie juz oszukac i manipulowac. Jak to dzisiaj ujał moj ex-boy a obecnie przyjaciel- "Widocznie bylaś dla niego za dobra" i chyba mial racje Teraz zostalo tylko rozgoryczenie...zal...i zlosc na sama siebie ze dalam sie tak oszukac.

NiE MyŚlaŁaM Że JeDnA OsObA MoŻe PrZySłOnIĆ CaŁy ŚwIaT ;)

Leandro
 Wysłana - 30 wrzesień 2006 01:21      [zgłoszenie naruszenia]

Oboje mielismy isc na zaoczne, ale dzsiaj okazalo sie ze on idzie na dzienne, i uparcie twierdzi ze dopiero dzsiaj sie o tym dowiedzial gdyz rodzice zajeli sie tym wszytskim.
czy to ze on idzie na dzienne a Ty na zaoczne stanowi problem ?

Jestem tym badziej zalamana, gdyz zrezygnowalam dla niego z wymarzonego wrocka byle tylko byc z Nim.
tego nie pojmuje, jak mozna zrezygnowac z wlasnego marzenia dla drugiej osoby , pozniej czlowiek pluje sie w brode tylko

Gdzie wogole rodza sie tacy ludzie i czy mozliwe jest tak perfekcyjne udawanie czegos.Jak rozpoznac takich ludzi;/
moje zdanie - nie ufac bezgranicznie nikomu Ja nie ufam na 100% nawet rodzinie

pozdr

Wypowiedzi napisalem pod moim katem spojrzenia na ta sprawe

Nie idz za mna bo mozesz nie zdazyc,Nie idz przede mna bo Ja moge nie nadazyc za Toba,Idz obok i BADZ MOIM PRZYJACIELEM.
++Jedno serce ,jedno bicie, OLYMPIQUE LYON ponad zycie...++
+++ NAJWAZNIEJSZY JEST SZACUNEK DLA DRUGIEGO CZLOWIEKA +++
~~Tylko glupcy okazuja zazdrosc~~

INSOMNIA
 Wysłana - 30 wrzesień 2006 01:39      [zgłoszenie naruszenia]

W dzisiejszym świecie trzeba być kvrewskim egoistą, taka prawda.
Jeżeli zrezygnowałaś dla niego z marzeń, to mogą Ci tylko współczuć, bo strasznie głupio zrobiłas.

faramka
 Wysłana - 30 wrzesień 2006 02:02      [zgłoszenie naruszenia]

Za malo wlasnego zycia, zawsze "Wy" - nigdy "Ty" i "On". A to zle.
Czasem trzeba pomyslec o sobie, wlasnych marzeniach i pragnieniach. To wcale nie jest niedopuszczalne, zeby byly one niezwiazane z TA druga osoba.
Badz otwarta na wszystko, nie licz tylko na faceta, bo pozniej mozesz zawiesc sie podwojnie...
Trzymaj sie!!!

[www.bike.sandomierz.org]

Specjalista -

VLAD.IV
 Wysłana - 30 wrzesień 2006 03:25      [zgłoszenie naruszenia]

ten post to jakis żart?

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 30 wrzesień 2006 03:38      [zgłoszenie naruszenia]

zycze powodzenia z nastepnym s****ielem

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Ekspert -

slaweh
 Wysłana - 30 wrzesień 2006 07:16      [zgłoszenie naruszenia]

kurva jak to przeczytałem to zgłupiałem

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Ekspert -

Ilunkaaa
 Wysłana - 30 wrzesień 2006 08:09      [zgłoszenie naruszenia]

Nie chodzi o to ze on idzie juz na te dzienne, tylko o to ze wiedzial juz duzo wczesniej, ogolnie to nawet moje przyjaciolki o tym wiedzialy o czym dowiedzialm sie calkiem przypadkim. Oczywiscie ja dowiedzialm sie wczoraj, a dzsiaj jest rozpoczecie;/

Ilunkaaa
 Wysłana - 30 wrzesień 2006 08:16      [zgłoszenie naruszenia]

A co do tej rezygnacji to wiem ze to jest najglupsz rzecz jaka zrobilam, ale zostalam juz wczoraj przywolana do porzadku i mam zamiar poznac kogos naprawde wartosciowego i poszerzac swoje horyzonty myslowe

PS : To nie jest zart , to jest zycieeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Methos
 Wysłana - 30 wrzesień 2006 09:07      [zgłoszenie naruszenia]

uparcie twierdzi ze dopiero dzsiaj sie o tym dowiedzial gdyz rodzice zajeli sie tym wszytskim.

taaa...

napisze krótko... kolejny Skur..wiel...

czemu ostatnio ziemia wypuszcza ich az tak duzo???

do autorki ... trzymaj sie i wyciagnij z tego lekcję ...

i ch.j mu w .d.pe

Znawca -

fredens
 Wysłana - 30 wrzesień 2006 10:01      [zgłoszenie naruszenia]

dziwne to jakieś
zakończyliście miłość przez szkołe
racja... nikomu sie nie ufa! Teraz możesz tylko żałować, że nie wybrałaś marzeń tylko uczucie... (co prawda wybór trudny)

i oczywiście nie Ty pierwsza i nie ostatnia, a koleś jest jak autobus - jak nie ten to następny

Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.!;)

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 12 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

eh..."love story" :(

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12