FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 765 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
eltax universe, wysokotonowy od centralnego do frontowego 
[powiadom znajomego]    
Autor "eltax universe, wysokotonowy od centralnego do frontowego"   

darq13
 Wysłana - 4 luty 2014 19:25       

Przeniesiona przez MrMojo z działu 'Multimedia'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Cześć, jak w temacie nie mogę nigdzie znaleźć głośnika wysokotonowego do tych kolumn (na targowisku też napisałem, jak ktoś ma to dajcie znać), wpadłem na pomysł, aby wyciągnąć go z kolumny centralnej i wsadzić do frontowej, wymiar głośnika jest ten sam, na oko też wygląda identycznie, nie wiem jednak czy ma on dokładnie taką samą specyfikacje, jak myślicie jest ryzyko że jak go włożę to się spali albo coś?

saikolank
 Wysłana - 5 luty 2014 00:24      [zgłoszenie naruszenia]

dawaj fotki głośnika jaki potrzebujesz, oraz średnice, to coś wymyślimy.

Chłopaczki z Polkowic już Pojechali

Specjalista -

zbys
Elektronika
 Wysłana - 5 luty 2014 03:43      [zgłoszenie naruszenia]

Spalic pewnie sie nic nie spali, ale akustycznie to moze brzmiec nieciekawie, gdy sa to totalnie rozne glosniki. Moze okazac sie, ze lepiej podebrac jakis inny glosnik, niz odzyskiwac z centralnego.

Lepsze jest wrogiem dobrego!

Kościół NIE jest po to by pomagać biednym - jest po to aby pomagać w ich zbawieniu!

Ekspert -

darq13
 Wysłana - 6 luty 2014 08:58      [zgłoszenie naruszenia]

[m2.agitomedia.pl/image/700x700/d2ece717fccf54abca200ba7b27c9a64/zestawy/eltax-universe-orzech.1950904.2.jpg] Wystarczy takie? Jak coś to wstawie swoje z bliska wieczór (chodzi oczywiście o ten u góry w centralnych . Średnica to 13cm.

Tutaj specyfikacja jaką znalazłem (nie mogę nigdzie znaleźć spec. samego wysoko tonowego).
[http://www.audioplaza.pl/Eltax_Universe_HCP_Zestaw_Glosnikow_5.0_Salon_Poznan/towar/8223/#sot]

PS. Zbys, możliwe, jednak nie są to jakieś głośniki wysokiej półki (z tego co gdzieś widziałem, w kolumnach nie ma nawet zwrotnic(?)) więc nie wiem czy producent bawił by się w montowanie innych technicznie głośników, skoro średnica itp. jest taka sama. Jak saikolank czegoś nie wymyśli, to spróbuję przełożyć głośnik i zobaczymy co z tego będzie :D

PS.2 Chyba jest ten sam, na stronie producenta w sklepie, jest ten głośnik, pasuje do różnych zestawów i nie jest wyszczególnione do którego głośnika
[http://www.eltaxserviceshop.com/product.asp?product=427]
na jakiejś innej stronie znalazłem jeszcze, przy opisie centralnej kolumny przy specyfikacji poszczególnych głośników "shielded" że jakieś ekranowane czy coś?

Zmieniony przez - darq13 w dniu 2014-02-06 09:31:27

Zmieniony przez - darq13 w dniu 2014-02-06 09:43:04

saikolank
 Wysłana - 6 luty 2014 18:26      [zgłoszenie naruszenia]

Zasadniczo w miejsce tego tweetera powinna wchodzić masa zamienników. Wyjmij stary spalony na wzór, przejdź się do jakiegoś elektronicznego sklepu i tam powinieneś dostać spokojnie model, który spasuje bez zbędnych przeróbek. Mam praktycznie identyczne tweetery w magnatach i do jednego dokupywałem takowy gwizdek za jakieś 30zł od alpharda- wiadomo mogłem polecieć w Magnata i położyć za praktycznie to samo 250zł, ale w związku z tym, że cały zestaw kupiłem właśnie za tyle to aż tak mnie nie poniosło.

Chłopaczki z Polkowic już Pojechali

Specjalista -

darq13
 Wysłana - 7 luty 2014 09:44       [zgłoszenie naruszenia]

Ok, w takim razie wykręcę i popytam, może coś znajdę, dzięki.

PS. Odpisali mi z Eltaxa, głośniki są takie same, treść wiadomości gdyby ktoś miał podobny problem:
"Hi

Yes it is the same tweeter except that the one in center speaker is
shielded.
Sound performance and dimensions is equal.
This means that the magnet is covered in order to avoid magnetism on your
TV if you place the center spearker very close to the TV."

Zmieniony przez - darq13 w dniu 2014-02-07 11:22:11

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

eltax universe, wysokotonowy od centralnego do frontowego

Warto przeczytać: Strony www nie chodza | "Dziwne"formaty :] | konwerter divx | program do numerowania zdjęć | problem z urzadzeniem wielkofunkcyjnym hp | ładowarka | Skladanie kompa :D | jakie glosniki | problem z glosnikami 5.1 ! | programowanie - początek | Stare gry | mata do tanca tv na pc. jak? | test do rozwiązania | Sterowniki do karty muzycznej | PlayStation 3 a TV 32 LCD 50HZ | Kamerka internetowa - sterowniki | rudy lis showuptv | rudy lis łuków | rudy lis showup łuków | rudy lis showup łuków | E SIM | choroba chlopaka | nasza klasa galeria | sprawa o demoralizacje | budowa domu | stara gra komputerowa skakanie koleś | stara gra komputerowa blond postać | blizna po operacji | nagrzewnica | sex z osoba poznana w internecie | tinder | seks z matką | odstawienie masturbacji | nowy użytkownik | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.