FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3386 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
ex chce się spotkać po 1,5roku 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "ex chce się spotkać po 1,5roku"   

shorty1988
 Wysłana - 1 maj 2015 15:07        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Opiszę w skrócie sytuację:
-wczoraj dostałem smsa od swojej byłej iż słyszała piosenkę w radiu (która kojarzy się jej ze mną) i postanowiła do mnie napisać co słychać. Rozmowa się jakoś kleiła a wraz z nią propozycja spotkania (z jej strony) że to ona przyjedzie mnie odwiedzić. Nie byłoby w tym nic dziwnego oprócz tego, że przez 1,5 roku od rozstania kompletnie się do niej nie odzywałem (zakończyłem tą znajomość w dosyć niemiły sposób).
Sprawa wygląda jeszcze śmieszniej gdyż laska jest w związku od jakiegoś czasu :P
Ma ktoś jakiś pomysł co jej chodzi po głowie? Czego ode mnie chce po takim długim czasie będąc w związku?

Fotiti
 Wysłana - 1 maj 2015 15:21      [zgłoszenie naruszenia]

chce zassać kija między uda.
Powodzenia.

favikonka
 Wysłana - 1 maj 2015 16:49      [zgłoszenie naruszenia]

Stęskniła się :)
Niezależnie od tego czego chce, nie masz po co się z nią spotykać, bo ani na miłość (dziewczyna jest przecież w związku) ani na seks bez zobowiązań (widać, że jest do Ciebie emocjonalnie przywiązana) liczyć nie możesz.

[http://www.podnosimy.pl/]

pasiaa
 Wysłana - 1 maj 2015 20:20      [zgłoszenie naruszenia]

widzisz...ONE ZAWSZE WRACAJĄ

spotkaj sie i zbadaj o co jej chodzi

INSOMNIA
 Wysłana - 1 maj 2015 20:33      [zgłoszenie naruszenia]

nie ma po co badac, to sie znow odzywa to oznaka tylko ze dalej ma nawalone jak cyganka w tobołku

nic z tego dobrego nie wyniknie, ale wiem ze ****us i spotkasz sie z nia

Thad
 Wysłana - 1 maj 2015 20:48      [zgłoszenie naruszenia]

spotkaj sie z nia..moze uda sie i bedzie jakis bj a jak nie to niech spyerdala

Masz dążyć do efektu, gdzie twój wygląd rozpierdala.
Gdy się pojawiasz, atmosfera ma gęstnieć.
Laski mają szeptać "co to za gość?".
Masz ze swoim wyglądem być jak cios w ryj, a zarazem subtelny skalpel.

MaximusRex
 Wysłana - 7 maj 2015 11:59      [zgłoszenie naruszenia]

Ja abym się spotkał z była, przecież jesteś teraz wolny. To czy ona jest z chłopakiem nie powinno Ciebie interesować.
Moze już z nim nie chce być i trzyma się jeszcze tamtej gałęzi.

Pewnie jej w obecnym związku czegoś brakuje, i słuchając piosenki poczuła ze brakuje jej właśnie tego co miała z Tobą.

Na Twoim miejscu spotkał bym się z nią i zerznął, bo wracać do byłego związku nie ma sensu (nigdy nie jest tak fajnie jak było wcześniej). Może pomożesz jej podjąć właściwą decyzje żeby zostawiła faceta z którym jest nieszczęśliwa i szukała dalej. Tak mi się zdarzyło mojej ex kiedyś pomóc. Ale był tez przypadek ze po miesiącu rznięcia z EX-laską jak powiedziałem ze to nie ten związek co kiedyś i nie chcę kontynuować bo szukam czegoś innego... to wróciła do wcześniejszego, któremu powiedziała że musiała w czasie tej przerwy kilka kwestii przemyśleć .

Dobry materiał na żonę

[http://www.insomnia.pl/%5BArt%5D_Facet_z_syndromem_CI*PCI-t654233.html]
*non est beatus, esse se qui non putat*
*nie jest szczęśliwy, kto się za szczęśliwego nie uważa.*
*Seneka za Publiliuszem Syrusem*

Ekspert -

dumad
 Wysłana - 8 maj 2015 14:37      [zgłoszenie naruszenia]

nie rób tego.
Po pierwsze i to tak na serio
Czy Twoje życie jest na tyle nudne i rutynowe że potrzebujesz jej problemów?
Twoje też się pomnożą

Po drugie:
Spotkasz się raz to na bank spotkasz się i drugi raz i będziecie się spotykać i nic już nie będzie tak samo.

Po trzecie kolego:
Jeśli jesteś typem, który nie ma szans na inne ruchanie, nie miałeś szans poruchać odkąd z nią zerwałeś, jeśli nie masz szans na inną kobietę to się zastanów czy warto ją przeruchać (przypominam że już wiesz jak to z nią smakuje), być z nią dalej i w ogóle znowu mieć przej3bane życie.

Po czwarte:
Ja kolego bym nie wracał do tej samej rzeki, wolałbym inną.
Nie ważne czy to ona Ciebie rzuciła czy Ty ją, Nie ważne kto zawinił.
Ja bym ją zlał i nawet na smsy nie odpisywał

elo!

tyle mądrych slow że nie wiem od której strony zacząć czytać

shorty1988
 Wysłana - 8 maj 2015 22:21      [zgłoszenie naruszenia]

Powiem Wam szczerze, że "ochłonąłem" nieco od czasu kiedy napisała do mnie ex. Spojrzałem na tą całą sytuację chłodnym okiem i może faktycznie lepiej będzie dla mnie nie spotkać się? Bo skoro dziewczyna jest w związku i po bokach chce spotkać się ze mną to już na "dzień dobry" powinna zapalić mi się ostrzegawcza lampka, że coś jest nie tak...
Poza tym (nawet jeśli miałaby zostawić swojego obecnego fagasa) to nie wiem czy potrafiłbym polubić ją tak jak wcześniej-zwłaszcza, że wiem jaka jest. Bo co mogę sobie pomyśleć o dziewczynie która oprócz spotkania chce wybrać się ze mną na imprezę (tłumacząc że musi sobie "rozłożyć czas"-pewnie aby facet się nie kapnął)

PS. Nie ma co świetny materiał na żonę

Fotiti
 Wysłana - 8 maj 2015 23:25      [zgłoszenie naruszenia]

Przecież nie musisz sie z nią wiązać.
Przervchaj jeśli jest możliwość i elo.

MaximusRex
 Wysłana - 11 maj 2015 13:33      [zgłoszenie naruszenia]

shorty, gdybys byl z kims albo mial kogos na oku to rozumiem.
A tak, jestes wolnym czlowiekiem, ****ing friends to fajne tymczasowe rozwiazanie, mozna sobie pocwiczyc, praktyka tylko pomoze w poznawaniu kobiecego ciala. To potem wraca z bonusem w kolejnych zwiazkach - laski niechetnie rzucaja dobrego kochanka.
Oczywiscie zabezpieczac sie trzeba !
Ale to Twoje zycie... i Twoj wybor.

[http://www.insomnia.pl/%5BArt%5D_Facet_z_syndromem_CI*PCI-t654233.html]
*non est beatus, esse se qui non putat*
*nie jest szczęśliwy, kto się za szczęśliwego nie uważa.*
*Seneka za Publiliuszem Syrusem*

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

ex chce się spotkać po 1,5roku

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Moja dziewczyna i balety. | Zerwać z dziewczyną. | doradźcie co w tej sprawie... | Czy są tu jakieś kobiety ? | Nie Wiem | yebana dzi.wka | potrzebuje waszej opini | Jak zapanować nad kobietą? | Długie związki - Chore związki? | Wybór życiowy | kobiety - kogo wolicie? | Zauważyliście że | pomóżcie zrozumieć kobietę | zmęczenie ?? brak ochoty na działanie.... | durna | Gwiazdkowy spampost singli vol34 by Obi | nuta na silke | pruszków | mafia | kieszonkowcy | kieszonkowiec | predrag | naga | kursy | intercyza | snowboard | cannes | zazdrość | balony vol1 | lesinelle | kępka | sonia | kaim ewa | kurtka skórzana | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.