FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2377 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
ex mnie potraktowała jak powietrze 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "ex mnie potraktowała jak powietrze"   

dasdat0r
 Wysłana - 29 maj 2015 22:00        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

dzisiaj z troche dziwną sytuacją się spotkałem, otoż ex, no ex to dużo powiedziane, ale laska z którą sie spotykałem, o, dzisiaj ją widziałem po paru miechach, teraz ma innego i nie powiedziała nawet głupiego siema, nic, nawet sie nie spojrzała, potraktowała jak powietrze, zakonczylismy relacje raczej bez żalu czy cos, ale kazała zapomniec i ze ten rozdział zamkniety, takie typowe gadanie c nie

Sweet69
 Wysłana - 30 maj 2015 13:14      [zgłoszenie naruszenia]

bywa

Ekspert -

Tex31
 Wysłana - 30 maj 2015 13:29      [zgłoszenie naruszenia]

Yyyy. A cos chcialeś zapytac, czy o co chodzi w tym temacie? Czy to normalne?>?? Nie wiem, zero danych.

Jeszcze mi tu niegrzeczny żółwik potrzebny

Ekspert -

dasdat0r
 Wysłana - 30 maj 2015 15:52      [zgłoszenie naruszenia]

@Tex31 to było tak, że jej zależało w c*** na mnie, latała za mna i w ogole, ja wtedy chciałem z nią bez zobowiązań, po jakimś czasie uznała ze to bez sensu, kontakt sie urwal, potem go wznawiała pare razy, mówiła, że brakuje jej naszych spotkan i takie tam standardowe spiewki, potem podsumowała cała nasza znajomosc, chciała sie kumplowac, oczywiście nie zgodziłem sie co ją mocno zdziwiło, mówiła ze przeciez mozna poczekac z tym wszystkim i rozwijac znajomość i chciała zebym dał jej czas na ułozenie sobie tego wszystkiego, dałem, po jakimś czasie napisała zebym o niej zapomniał bo poznała kogoś i ze rozdział ze mną jest skonczony... zyczyłem powodzenia... no i wczoraj po kilku miesiacach kiedy jej nie widziałem i ze 3 kiedy napisała zebym zapomniał ją spotkałem i reszte znasz

Sweet69
 Wysłana - 30 maj 2015 18:05      [zgłoszenie naruszenia]

A ty czego oczekiwałeś?

Ekspert -

dasdat0r
 Wysłana - 30 maj 2015 18:19      [zgłoszenie naruszenia]

ale kiedy? jak ją spotkam po takiej przerwie czy wtedy jak jej zależało itd? no czego wtedy oczekiwałem to napisałem przecież, że bez zobowiązan, a ona była zainteresowana zwiazkiem i cos do mnie czuła... nie będę pisał drugi raz tego samego, wszystko co ważne wyartykułowałem

Bany_
 Wysłana - 30 maj 2015 18:33      [zgłoszenie naruszenia]

Wyje.bałes lache na panne, to czego oczekujesz? Jesteś amebą umysłową

Znawca -

dasdat0r
 Wysłana - 30 maj 2015 18:39      [zgłoszenie naruszenia]

@Bany gdzie lache na nią wy***ał.em? od razu powiedziałem, że chcę bez zobowiązan, nie robiłem jej w ch.uja... sama z reszta potem kontakt wznawiała poza tym to juz nie istotne... chodzi teraz o wczoraj, dlaczego zachowała sie tak jak sie zachowała, żadnego nawet neutralnego siema, potraktowała mnie jak powietrze, może teraz wielce dumna jest bo ma innego a mnie w dupie całkowicie, z drugiej strony to chyba dobrze bo przynajmniej nie ma mnie tylko za kumpla ;) tylko jakies emocje związane ze mna jak z kims wiecej

Bany_
 Wysłana - 30 maj 2015 18:44      [zgłoszenie naruszenia]

Malo ktora normalna laska chce zwiazku bez zobowiazan, kazda predzej czy pozniej sie wkreca, nie odpowiadal jej twoj uklad ale ludzila sie ze to sie zmieni. W koncu sam nie chciales ciagnac znajomosci, to w czym masz problem?

Zmieniony przez - Bany_ w dniu 2015-05-30 18:46:29

Znawca -

dasdat0r
 Wysłana - 30 maj 2015 18:56      [zgłoszenie naruszenia]

po prostu chce wiedzieć dlaczego się tak zachowała, zero reakcji, nawet się nie spojrzała,a czyzby już mnie skresliła już nawet jako osobe?

Bany_
 Wysłana - 30 maj 2015 19:20      [zgłoszenie naruszenia]

zachowała się normalnie, to Ty masz problem ziomek, prawdopodobnie gul Ci skoczył że śmiga już z nowym gachem i ma Cię w du.pie

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

ex mnie potraktowała jak powietrze

Strony: 1 2

Warto przeczytać: jak rozmawiac z kobieta?? | mały problem..... | Jak Ją przekonać... | czas sie wziac | kiss | Kocham ją tylko wtedy gdy jest przy mnie... | Chyba widać, że jej zależy | co robicie? =) | pomóźcie | Pytanie, jak dla mnie trudne. | Dac sobie spokój? | no i dostałem wała:-( | jak jej to wytlumaczyc | Wy to macie łeb | Teraz moja kolej :-) | Dwie kobiety | staż | przepis | obróbka zdjęć | nimfomanka lars von trier | vikings | Halszka Lehman | strony podobne roksy w polsce | pieszczenie penisa po amfie | włosy łonowe | sprzedam maturę | Grejpfrut | długa rozłąka | otodom | polki w hustlerze | rodzaje ludzi | człowiek w skórze | gruby człowiek ukraina | człowiek ukraina | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.