FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 9959 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
facebook - flirt z kolega 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "facebook - flirt z kolega"   

BobbyJajca
 Wysłana - 26 maj 2013 09:56        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Wstep

Dziwnie sie czuje piszac to tutaj, ale inso czesto mi pomagalo wiec moze znow cos bedzie...

Ja - studnet
Ona - licealista

Poznalismy sie jakos w wakacje. Ona na mnie leciala, ja na nia srednio. Traktowalem ja bardziej jako kolezanke z racji roznicy wieku i "nie moj typ".
Od polowy pazdziernika zaczelismy sie umawiac. Widywalismy sie max 2 razy w tygodniu. Zwiazek byl oficjalny juz jakos w polowie listopada. Tempo bylo dosyc szybkie.
Sylwestra mielismy spedzic razem, ale cos nie wyszlo. Ja spedzilem w domu na rodzinnej imprezie. Ona w domu z matka.
Przed walentynkami byla klotnia lekka. Ona przez chwile myslala, ze ja zostawilem. Jednak pozniej zadzwonila nawalona i powiedziala, ze bardzo jej zalezy na mnie i chce mi cos powiedziec, ale sie boi (prawie wyznanie milosci). Walentynek calych nie spedzilismy poniewaz mialem sesje w tym czasie. Posiedzielismy na uczelni pare godzin i tyle.
W dzien kobiet wyznalem jej milosc, lecz nie uslyszalem "ja ciebie tez". Po tygodniu-dwoch mialem z nia rozmowe, w ktorej uprzejmie wyjasnilem ze probuje sie do niej dystansowac bo wiem, ze nie odwzajemnia moich uczuc (****owate, wiem). Ona nie spala cala noc, nastepneg dnia przyjechala do mnie na uczelnie na godzine i za***ala tekstem o milosci, ze lzami w oczach. Mowila, ze probowala byc zimna suka bo byla zraniona w przeszlosci. Chlopak ja zdradzal - przejzala mu gg i bylo pelno ciekawych rozmow, oklamywal ja itp itd.

Lecimy dalej

Wszystko bylo za***iscie. Serio, idealnie. Az do wczoraj.
Jakis czas temu wymienilismy sie haslami na fejsa. Nie wchodzilem bo nie mialem potrzeby. Zaufanie 100%.
Poprosila mnie jednak zebym cos sprawdzil. Wiec przy okazji przejzalem wiadomosci. Pozwolila.
Oto czego sie dowiedzialem:
- na poczatku pazdziernika umawiala sie ze mna i jej kolega (doszlo max do calowania), poniewaz nie byla mnie pewna. ja bylem s****ielem, a on milusi i w ogole.
- w listopadzie o nim ucichlo
- w sylwestra jak byla w domu i pila sama to zagadala do niego. napisala mu, ze teskni, pragnie go itp (byla wtedy sama i nie miala z kim gadac). napisala, ze teraz jest pijana i mimo, ze ma chlopaka to mowi to co na prawde mysli.
- od stycznia do lutego gadali dwuznacznie. byly "kotki", "ptysie" itp. nie wiem jednak o czym gadali. malo tego bylo bo sporo rozmawiali na gg, a ona nie archiwizuje wiadomosci.
- w walentynki wieczorem lekko flirtowala z innym kolega. powiedziala mu ze jest wolna, ale na nastepny dzien niby powiedziala juz, ze zajeta (wtedy tez lekko podchmielona byla)
- z kolega nr1 kontakt zaczynal urywac sie w marcu
- kontakt z kolega nr2 (ten od walentynek) byl lajtowy. jak z normalnym kumplem
- od marca doszukalbym sie jeszcze max 2 rozmow z kolegami. byly nieco dwuznaczne, ale do nich nie bede sie czepial
- na poczatku maja zablokowala kolege nr1 i sama o tym mowila w tamtym czasie. podobno ja w****ial

Po przejzeniu tego wszystkiego napisalem jej co wlasnie zobaczylem. Zadzwonila z placzem. Plakala godzine przez telefon. Tlumaczyla sie, ze robila to dla zabawy. Ze to tylko wiadomosci. Ze do niczego nie doszlo. Ze w pazdzierniku sama nie wiedziala co ze soba zrobic.

Styczen i luty - traktowala ich jako robienie w hvja. Nie mowila mi o tym bo bym sie w****il. A ona chciala to robic dla zabawy, dlatego ze moze. Moim zdaniem dlatego, ze jest glupia nastoletnia kvrwa i byla kiedys brzydka. Wyrobila sie i chciala sie dowartosciowac.
Teraz cala noc nie spala, ja prawie tez ze w****ienia. Napjerdalala mi o tym, ze juz wiecej nie bedzie. Ze poda mi hasla do wszystkiego i moge ja kontrolowac bylebym tylko dal jej jedna szanse na to zeby sie zmienila i postarala sie poprawic. Ze od jakiegos czasu o nikim innym nie mysli tylko o mnie.

Inne spostrzezenia:
- nikt jej nie ruchal oprocz mnie, wiem na 100%. byla dziewica.
- swietnie sie rucha
- odpjerdala takie akcje po alkoholu

Pytanie
Normalnie sam bym sobie odpowiedzial: ******* ja.
Ale nigdy nie bylem w powaznym zwiazku, a tu po pol roku zaczalem sie angazowac i troche boli cos takiego. Jak wy to widzicie?

Chyba wiecej juz nic nie musze dodac. Nie sadze, ze przez ten okres bylem pisda. Mysle ze moze ona na poczatku sie bala, ze nic do niej nie czuje bo tego w ogole nie okazywalem. Wiec sama zagadywala do innych bo chciala uslyszec cos milego.

Przepraszam za dlugiego posta, staralem sie go w miare czytelnie napisac. Czekam na lincz

HELL YEAH!

zkrecina
 Wysłana - 26 maj 2013 10:12      [zgłoszenie naruszenia]

I tak nie będzie Twoją żoną, ruchaj i się nie bój

"Kto rucha brzydkie, rucha więcej" %-))

Znawca -

GRoX.pl
 Wysłana - 26 maj 2013 10:16      [zgłoszenie naruszenia]

jak krecisz z licealistka to czego ty oczekujesz?

ps. jak ruchala sie tylko z toba to na bank bedzie chciala sprobowac innych bolcow zeby "zobaczyc jak to jest z innymi"

Zmieniony przez - GRoX.pl w dniu 2013-05-26 10:17:49

Change won't come if we wait for some other person or some other time.
We are the ones we've been waiting for, we are the change that we seek.

Znawca -

Adamu5
 Wysłana - 26 maj 2013 10:21      [zgłoszenie naruszenia]

Napisze to jako pierwszy

Olej svke

i j/w

"EHEHEHEHEHEHEHEHEHEHE"

~sQzi

Znawca -

GadDemyt
 Wysłana - 26 maj 2013 10:44      [zgłoszenie naruszenia]

Robi Cię w chvja jak siemasz, a Ty ją usprawiedliwiasz .

"Nie zgadzam się z Tobą,
ale zawsze bronił będę twego prawa do posiadania własnego zdania "

FeedMe
 Wysłana - 26 maj 2013 12:07      [zgłoszenie naruszenia]

jak przegladam te tematy na inso to wymiana hasel jeszcze nikomu na dobre nie wyszla

dokladnie

HO! HO! HO!

Znawca -

herbu3
 Wysłana - 26 maj 2013 12:10      [zgłoszenie naruszenia]

to co po sogu ?

Gówno jesteś nie Siara! Ja Siarę znam!

Specjalista -

FeedMe
 Wysłana - 26 maj 2013 12:14      [zgłoszenie naruszenia]

a jak malo gdzie juz Ci wchodzo

HO! HO! HO!

Znawca -

herbu3
 Wysłana - 26 maj 2013 12:18      [zgłoszenie naruszenia]

trzeba do Kuby(Banana) napisać żeby nowe działy zrobił

Gówno jesteś nie Siara! Ja Siarę znam!

Specjalista -

BobbyJajca
 Wysłana - 26 maj 2013 12:24      [zgłoszenie naruszenia]

Dzieki. Moze to zabrzmi banalnie, ale takiego czegos potrzebowalem

Nakvrwiam sogi.

HELL YEAH!

Maarecki
 Wysłana - 26 maj 2013 12:31      [zgłoszenie naruszenia]

koledzy powiedzieli już wszystko a ja dodam tylko tyle, że fajnie napisałeś, jakoś podzieliłeś tekst bo zazwyczaj jest 100000 stron pisanych ciągiem i tego się nie da czytać; łap soga

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 9 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

facebook - flirt z kolega

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Warto przeczytać: zdrada czy nie | dziwna sytuacja | Co się stało, co mam zrobić?? | chlopcy wyjasnijcie co ON chce ..... | bo zdziewczynami nigdy nie wiadomo... | jak to możliwe? czyli sposób na podryw xD | Trudności z dziewczynami | na powaznie | Pomozcie | co mam zrobić? odpuscic sobie czy nie.. | KMNNJ | Jakie prezenty kupujecie swoim parttnerom na Mikołajki | Deficyt zaufania | Jak rozkochac w sobie dziewczyne ?? | co zrobic zeby mnie nie zostawila:( | być przyjacielem.... chyba po ***u do raju?? | autostop | Rzeszów | fobia spoleczna | mama nago w domu | gryzienie | sex grupowy | tylko koty | tatuaż z cytatem | jak usunąc swój temat | starsza z dzieckiem | kod zabezpieczen nokia 6303 | hardkorowy | meska dziwka | httpvideosreligionenlibertadcomvideosraPgaNniVEspantoso ataque a unos catolicos | bez majtek | zarabianie | pijana bylam | show up trans | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.