FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3479 razy ¬

ROZRYWKA | Miłość
fajna dupcia jest modelka 
[powiadom znajomego]    
Autor "fajna dupcia jest modelka"   

Dj Tiesto
 Wysłana - 25 marzec 2011 11:05        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

panowie więc jest taka sprawa
poznałem dość fajną laskę w poniedziałek (przez internet, napisałem do niej pierwszy, ale później to ona dała mi swoje gg, zaraz później kom), no i tego samego wieczoru pisze mi że wpadłem jej w oko, że szkoda że nie ma jej teraz w moim mieście bo wyjechała na jakiś pokaz, ale bardzo jest chętna na spotkanie i w weekend przyjedzie.
Więc powiedziałem jej że ok, we wtorek i środę akurat trafiły mi się dwa spotkania z innymi typiarami (jedna we wt, druga we środę), a ja niestety jej o tym powiedziałem i zaczęła robić sceny zazdrości, wypytywała co robiłem z nimi itd (tutaj już jej nic nie powiedziałem, później zaczęła pisać że też w takim razie idzie na randkę bo jakiś koleś do niej podbijał w czasie tego pokazu (brzydka nie jest bo była modelką na tym pokazie), ale później przyznała się że to ściema, którą wymyśliła na poczekaniu, żeby wzbudzić we mnie zazdrość.
Ok, więc opisałem poniedziałek, wtorek i środę - teraz dzień wczorajszy.
Nie pisała do mnie nic, ja do niej napisałem że chcę z nią pogadać o określonej godzinie wieczorem, stawiła się punktualnie ale znowu zaczęła marudzić że ja się non stop spotykam z innymi i na nią nie ma miejsca, dlatego postanowiła pojechać gdzie indziej na weekend zamiast do domu w tym samym mieście, w którym jestem ja.
I teraz sedno problemu - czy jest sens się z nią umawiać na ten weekend? Wiem, że się jej podobam i że chciałaby się ze mną spotkać, ale udaje niedostępną i czeka na mój ruch. Jednak po tych 2 czy trzech rozmowach w ciągu tego tygodnia zauważyłem, że najlepiej na nią działa lekka olewka, dlatego sam uważam, że w tym momencie to też byłoby najrozsądniejsze wyjście - po prostu się nie odzywać i jeśli chce się spotkać, to niech sama napisze. Zazwyczaj tak robię, ale tutaj przypadek jest o tyle ciężki że laska naprawdę mi się podoba - nie dość że ładna to w dodatku dobrze mi się z nią rozmawiało w poniedziałek (potem już raczej były tylko sceny zazdrości), dlatego nie chcę tego spjerdolić i pytam was o radę, co byście zrobili pzdr

It's a tough world. Be tougher.

Yarekbboy
 Wysłana - 25 marzec 2011 11:08      [zgłoszenie naruszenia]

Ty "na żywo" się z nią w ogóle widziałeś ?

Specjalista -

ElMapet
 Wysłana - 25 marzec 2011 11:15      [zgłoszenie naruszenia]

Czemu zakładasz z góry że modelka to musi być ładna.

wiele modelek jest brzydka, chude i wymizerowane.

a skoro by była taka ładna to by raczej nie napierd.alała scen zazdrości tylko cię olała.

Specjalista -

Dj Tiesto
 Wysłana - 25 marzec 2011 11:16      [zgłoszenie naruszenia]

nie, ale mam wystarczająco dużo dowodów na to, że ona to ona
mapet mnie to akurat nie interesuje że ona jest modelką, tylko ona sama mi to parę razy powtórzyła żeby wzbudzić we mnie zazdrość i żebym wiedział, że trochę kolesi za nią lata. Po prostu wyglądem nie straszy a rozmowa z nią mnie wciągała. Ale jest sporo ładniejszych, nie jest ona nie wiadomo jakim kosmosem dla mnie.

Zmieniony przez - Dj Tiesto w dniu 2011-03-25 11:18:50

wilosx
 Wysłana - 25 marzec 2011 11:21      [zgłoszenie naruszenia]

Nie potrzebnie mowiles o tych dwoch spotkaniach, ale chvj wie, pokaz foto jej to pomyslimy wiecej

Kiedyś żeby zobaczyć dupe trzeba było rozchylać majtki...
Teraz żeby zobaczyć majtki trzeba rozchylać dupe...

solones
 Wysłana - 25 marzec 2011 11:26      [zgłoszenie naruszenia]

nie kumam kilku kwestii .Pierwsza to jakie sceny zazdrości jak nawet nie widzieliście się w rl ? Ja bym odpuścił bo jak przypjerdala się , już na gg to później będzie masakra , zresztą jest z nią coś nie tak . A po drugie po chvj się chwalisz , że się umawiasz z innymi , takie rzeczy zostawia się dla siebie . a w ogóle to

Dj Tiesto
 Wysłana - 25 marzec 2011 11:29      [zgłoszenie naruszenia]

laska podczas rozmowy była szczera, wygadała się z wielu rzeczy, więc też chciałem być szczery wobec niej, poza tym chciałem żeby wiedziała że konkurencja nie śpi czasem to pomaga
a tych scen zazdrości nie rozumiem i ja, o dużo za wcześnie na takie akcje. Dlatego jej napisałem że chcę się z nią spotkać i to wyjaśnijć, bo laski na gg czy innym skypie zazwyczaj są pyskate, a jak przychodzi do rozmowy w cztery oczy to trochę pokornieją i wtedy można porozmawiać po ludzku

NiePytaj
 Wysłana - 25 marzec 2011 11:30      [zgłoszenie naruszenia]

Sila plynie z krwia duma razem z nia.

cwiczymy_
 Wysłana - 25 marzec 2011 11:34      [zgłoszenie naruszenia]

Chlopaki ale sluchajcie ona jest modelka ! Taka okazja trafia sie raz na kilka lat.

A na powaznie to sobie odpusc , bo zazdrosc to sie dopiero zacznie jak cie blizej pozna :)
Jestes za madry dla niej , co z tego ze piekna jak cie oklamuje jeszcze cie nie znajac dokladnie.

Modl sie kutasie , gdy nas spotkasz na trasie.

INSOMNIA
 Wysłana - 25 marzec 2011 11:45      [zgłoszenie naruszenia]

Ja bym się z nią umówił. Jeśli twierdzisz, że lekka olewka dobrze na nią działa to i tak już wykonałeś ruch informując ją o 2 spotkaniach z innymi laskami.
Lepiej się z nią spotkaj, bo jak się całkiem zdystansujesz to możesz przegiąć i laska w końcu sobie Ciebie odpuści(być może Ty też nie jesteś nie wiadomo jakim kosmosem dla niej)

Zmieniony przez - Przymszyk w dniu 2011-03-25 11:46:19

solones
 Wysłana - 25 marzec 2011 11:49      [zgłoszenie naruszenia]

zawsze inaczej śpiewają na żywo niż przez neta , zresztą odpuśc sobie ranndki przez gg chcesz pogadac zadzwon co to jest rozmowy przez gg , w gimnazjum tak gadałem . A co do niej też odpuśc jest z nią coś nie tak .

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

fajna dupcia jest modelka

Strony: 1 2 3 4