FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1152 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
fajnie by było kontynuować.  
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "fajnie by było kontynuować. "   

prz3m3k
 Wysłana - 6 kwiecień 2016 15:11        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Cześć.

Ja: 27
Ona: 25
Staż związku : 1 Rok.

Standardowo. Z początku motylki w brzuchu, blada twarz bo krwi brakowało, a cała schodziła do dołu etc. etc.
Nauczony tym ze powieki c*pą nie mogą zarosnąć, bogaty w bagaż doświadczeń trzech związków wcześniejszych, wiedząc czego chcę od życia trzymałem wylew uczuć do samego końca ograniczając się do "też tęsknię" i czułości fizycznej. Po pewnym czasie dostałem sygnały bym się wysypał z uczuciami i był bardziej podzielił się swoim życiem.
Wszystko spoko, ucieszyło mnie to, no ale ja jestem bardzo nie wylewny w słowach, a w czynach dostatecznie.
Parę dni temu miała sytuacja w której poszliśmy na osobne imprezy z noclegami i nie mogąc się do niej dodzwonić ( myśl o przyprawianiu rogów) następnego dnia napisałem dosadnego smsa, że nie biorę udziału w takim układzie w którym jestem zapomniany i obiecaliśmy sobie kontakt wspólny i powinniśmy się rozstać, jeżeli ona nie widzi problemu. (tutaj wykazałem się zazdrością i schizowaniem, ale połówka whiskey zmusiła mnie do tego).
W odpowiedzi zamiast przepraszam to odczytałem, że powinniśmy się rozstać bo nie kochamy się, a nie żebym wymyślał głupie powody.
Zadzowniłem kolejnego dnia, mając zero absolutne we krwi by omówić zainstiałą sytuację.

Przeprosiła itp itd ale przy tym wszystkim wyszło, że mnie nie kocha i ja jej też nie kocham, więc nie widzi sensu kontynuowania związku.
Troszkę mnie to poruszyło nie powiem, ale jakoś starałem się to załagodzić wszystko, mówiąc, że mi zależy przecież, ale absolutnie bez słowa "kocham cię".

Doradźcie Panowie i Panie.

Czy jest sens spróbować ciągnąć dalej, i odebrać to jako próba charakterów i wymuszenie na mnie wyznania miłości?
Skłaniam się ku temu, gdyż swoje romanse, związki przeżyłem, nie będę tutaj bredził, że nie poradzę sobie bez niej, że to miłość życia, że zawaliłem. Kompletnie nic z tych rzeczy. Każda jest inna, dziewczyn od groma, żyć nie umierać.

Ale mimo wszystko chciałbym spróbować i potrzebuję porady czy to jest dobry i ostateczny moment teraz bym wylał swoje uczucia (które czuję), czy i tak ona mnie chce olać cieplutko i jakiekolwiek zagrywki ratowania nie mają sensu.

Zapraszam do konstruktywnej dyskusji.

Zmieniony przez - prz3m3k w dniu 2016-04-06 15:11:35

Do ataku! - krzyknął generał bohatersko spierdalając w krzaki.

INSOMNIA
 Wysłana - 6 kwiecień 2016 15:16      [zgłoszenie naruszenia]

jak liczysz na poważny związek to nie ma sensu tego ciągnąć, bo oboje do tego nie dojrzeliście jeszcze
nie potrafisz znieść tego, że laska poszła na jakąś imprezę i kontaktu z nią nie było?
już panikujesz?
już Ci się zdrady widzą i chcesz się rozstawać?
serio?
poziom gimbazy

a jej odpowiedzi nie lepsze

prz3m3k
 Wysłana - 6 kwiecień 2016 23:23      [zgłoszenie naruszenia]

No niestety czasu nie cofnę, po prostu zrobiłem się zazdrosny i zmiękłem :) Wszystkie emocje już powoli opadają i pojutrze będę się z nią widział. Nie chciałbym kończyć znajomości. Czy opowiedzenie o swoich prawdziwych uczuciach (bez klękania i kwiatów i proszenia o danie szansy) jest według Was właściwym posunięciem?

INSOMNIA
 Wysłana - 6 kwiecień 2016 23:24      [zgłoszenie naruszenia]

Czy opowiedzenie o swoich prawdziwych uczuciach (bez klękania i kwiatów i proszenia o danie szansy) jest według Was właściwym posunięciem?

nie potrafisz być nawet szczery z samym sobą, więc... NIE

prz3m3k
 Wysłana - 6 kwiecień 2016 23:25      [zgłoszenie naruszenia]

Czemu tak sądzisz?

INSOMNIA
 Wysłana - 6 kwiecień 2016 23:28      [zgłoszenie naruszenia]

bo wypierasz to, że jesteś niedojrzały i niegotowy na poważny związek

q2w
 Wysłana - 6 kwiecień 2016 23:54      [zgłoszenie naruszenia]

Zachowales sie jak totalna pisda to teraz wez to na klate i se daruj dalsze podchody.

Z małej iskry wybuchnie wielki pożar,
odwieczny głos, który nigdy nie zginie.

Wolność lub śmierć!

Specjalista -

prz3m3k
 Wysłana - 6 kwiecień 2016 23:55      [zgłoszenie naruszenia]

mimo wszystko spróbuję wyciągnąć wnioski i wyjść mądrzejszy po tej całej sytuacji. Będę próbował naprawić zaistniała sytuację i chociaż próbował jak się nie uda to trudno.

q2w
 Wysłana - 7 kwiecień 2016 00:28      [zgłoszenie naruszenia]

Juz lepiej poszukaj sobie innej panny.

Z małej iskry wybuchnie wielki pożar,
odwieczny głos, który nigdy nie zginie.

Wolność lub śmierć!

Specjalista -

prz3m3k
 Wysłana - 7 kwiecień 2016 07:20      [zgłoszenie naruszenia]

z tą z***ałem na amen?

marian1970
 Wysłana - 7 kwiecień 2016 14:56       [zgłoszenie naruszenia]

"W odpowiedzi zamiast przepraszam to odczytałem, że powinniśmy się rozstać bo nie kochamy się "

co jest z Tobą chłopaku ?
mowy ojczystej nie rozumiesz?
nie kochamy się= Ja Ciebie nie kocham.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

fajnie by było kontynuować.

Warto przeczytać: Lunarek :* | ej wypada sie spotykac z była kumpla? | przeczytajcie;) ostrzezenie dla reszty;) | problem z dziewczyną | Aaa! Chce uciekać! | Jak zmienic jego zachowanie???? :( | co zrobic | mam głupi problem... | Jakie to laski sa dziwne- part [kolejny] | potrzebuje pomocy | leci namnie czy nie leci ? | miłość na odległość | Jak poderwać dziewczyne | i co poczynic | dziwne zachowanie kobiet | z przyjaciela w kochanka?:/ | 18 tiry | tetris72 | szewc | regresja hipnotyczna | skyn unimil | antyplagiat | blabla90 | rotkiel | six feet | zostaA"my przyjaciA3A,mi | motyw A]mierci w literaturze | test sprawnościowy | test sprawnosciowy | nakładka na penisa | nakładka | aplikacja komornicza | ponczochy | ponczoch | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.