FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1525 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
fap fap fap.. 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "fap fap fap.."   

dr Vitamin
KRAKOWSKI BUC
 Wysłana - 3 sierpień 2013 15:25        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

***la mi kontrolka fapa w aucie nie mam chyba wersji, gdzie fap sie sam wypala tylko zapewne dolewka, ew. coś z egr.

silnik 2.0 hdi

wie ktoś, gdzie tanio dorwać ten płyn? na allegro same mazie z używek. i ile coś z tym egr moze kosztowac?

Zmieniony przez - dr Vitamin w dniu 2013-08-03 15:26:40

Instalacje LPG do Diesla tanio!

[urwij.pl/chleb]

Neptas
 Wysłana - 4 sierpień 2013 14:56      [zgłoszenie naruszenia]

Nie słyszałem jeszcze o aucie gdzie DPF/FAP się sam nie wypala Może jednak spróbuj zrobić obwodnicą kilkanaście km na 4 biegu w okolicach 80km/h?

Znawca -

dr Vitamin
KRAKOWSKI BUC
 Wysłana - 4 sierpień 2013 15:45      [zgłoszenie naruszenia]

W pugu sa dwie opcje: gdzie w pierwszym przypadku komputer pokazuje ze rozpoczyna wypalanie, w drugiej nie

[urwij.pl/chleb]

saikolank
 Wysłana - 8 sierpień 2013 16:16      [zgłoszenie naruszenia]

^ wywalic to ujostwo zmienić wsad na ten ze starego HDI, i raz bedzie po problemie, dwa spalanie mniejsze i trzy coś tam koników i momentu powinno wrócić

dr Vitamin
KRAKOWSKI BUC
 Wysłana - 8 sierpień 2013 20:56      [zgłoszenie naruszenia]

auto dziś padło, więc póki co temat nieaktualny

[urwij.pl/chleb]

tryk5
 Wysłana - 9 sierpień 2013 01:25       [zgłoszenie naruszenia]

wpada w awaryjny? ojciec wycinał fap w 1.6D w volvo, silnik ten też w pugach siedział. 1000zł taka impreza i koniec problemów.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

fap fap fap..

Warto przeczytać: Seat Toledo 1.8 125KM 2000r. | Maserati Quattroporte Automatica - najpiękniejszy sedan na świecie | SKRADZIONO SAMOCHÓD | 2H + 4H + 4L Mitsubishi | oco chodzi? | Fajny dziek autka:) | Prawo jazdy kat C za granica | klekotanie :/ | Niemiecka policja kontra Porsche 911 GT3 | Fury WIMAL'a | Polskie blachy w Holandii | Ubezpieczenie OC | Żółte blachy | Clio II Prosba o pomoc | Czas umierac ? | fiu fiu | sedzisow mlp | czy fotomontaż | po czym rozpoznać | wina | AMANDA STREICH | monika mrozowska playboy | wat zaoczne | lukashhhhh | jerycho | brukarz | koleżanka ze szkoły | koleżanka | kondzik123 | kibic | kibica | Gogo | klonozepam | prezerwatywy opóźniające | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.