FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 11830 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | HYDEPARK
firma JP, dobre chłopaki stłamszeni przez anonimowego recydiwiste. 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "firma JP, dobre chłopaki stłamszeni przez anonimowego recydiwiste."   

nieuczciwy
 Wysłana - 7 czerwiec 2015 16:20        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

,, ale c*** mnie obchodzi że ty się ****o boisz''
[youtu.be/k_X1ER_IZgE]

Nie wiem czy już ktoś wrzucił, ale warto obejrzeć jak dobre chłopaki tracą swój dochodowy biznes piórnikowo-rańcowy.

Tu jest cała kompilacja.
[youtu.be/neib1jf3oRM]
recydywistę , drobna omyłka w tytule.

Zmieniony przez - nieuczciwy w dniu 2015-06-07 16:23:31

Zmieniony przez - nieuczciwy w dniu 2015-06-07 16:25:33

ignorant i esteta zarazem , zostana po mnie tylko długi w knajpach,

Specjalista -

INSOMNIA
 Wysłana - 7 czerwiec 2015 16:37      [zgłoszenie naruszenia]

czym ty sie interesujesz <facepalm>, w resocjalizacji pracujes ze cie patologia fascynuje?

Zmieniony przez - mxs w dniu 2015-06-07 16:38:00

Znawca -

nieuczciwy
 Wysłana - 7 czerwiec 2015 16:52      [zgłoszenie naruszenia]

Zawstydziłeś mnie teraz. Podobne słowa wypowiada mój szanowny rodzic,widząc moje chore fascynacje.

Zmieniony przez - nieuczciwy w dniu 2015-06-07 16:53:35

Specjalista -

WojTAS7
 Wysłana - 7 czerwiec 2015 18:30      [zgłoszenie naruszenia]

O hurwa, co to było?

Proszę o wyjaśnienie motywu Morsskiego i Bladego w tym shicie, bo to mnie najbardziej interesuje.

Ekspert -

mlkv
 Wysłana - 7 czerwiec 2015 18:45      [zgłoszenie naruszenia]

" Wydupcyłeś Go chłopie kvrwa na hajs"

Kraków czuję

Ogólnie całość bardzo mocno komediowa, zwłaszcza wożenie się Touaregiem jakby to było Ferrari, ale reakcja tego Polskiego gangstera co zbiera w tytę i Jego kolegi który ma wtedy kupę w gaciach też bezcenna.

Nawet jak to jest sztuczne kręcenie jakiegoś "beef'a" to chłopakom wyszedł taki klimat swojsko-sielsko-wiejski

"Nie było to dziewczę jakiejś wspaniałej urody także nie wiem czemu miałby się na Nią akurat Romek połasić"

Dobra, sorry, ten typ od kupy w gaciach akurat teksty ma dobre

Zmieniony przez - mlkv w dniu 2015-06-07 18:52:33

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -

nieuczciwy
 Wysłana - 7 czerwiec 2015 19:03      [zgłoszenie naruszenia]

O hurwa, co to było?

Proszę o wyjaśnienie motywu Morsskiego i Bladego w tym shicie, bo to mnie najbardziej interesuje.

Po siedmiu latach odsiadki z więzienia wychodzi Oskar i postanawia przejąc piórnikowy biznes JP chłopaków. Umawia się z nimi, policzkuje Romka a całe zajście uwiecznia, po czym upublicznia w internecie. Fani firmy są w szoku, ich idol dostaje z liścia i zamiast zabić oponenta, ledwo powstrzymuje się od płaczu.
Rozczarowani fani proszą chlopaków z firmy o wyjaśnienia, kto kogo sprzedał, kto jest bardziej prawilny itp. No i pojawia się dementi.... Chyba najśmieszniejsze z tego wszystkiego
[youtu.be/e5YM0WGAWvA]

Polecam również...
[youtu.be/L1QvHMFSL3w]. Tylko 40 sekund, lepa na twarz, właśnie tak się kończy gangsterka. Wizerunek dobrego chłopaka chyba nie do odratowania.

Specjalista -

mlkv
 Wysłana - 7 czerwiec 2015 20:32      [zgłoszenie naruszenia]

Po siedmiu latach odsiadki z więzienia wychodzi Oskar i postanawia przejąc piórnikowy biznes JP chłopaków. Umawia się z nimi, policzkuje Romka a całe zajście uwiecznia, po czym upublicznia w internecie. Fani firmy są w szoku, ich idol dostaje z liścia i zamiast zabić oponenta, ledwo powstrzymuje się od płaczu.

Tylko40 sekund, lepa na twarz, właśnie tak się kończy gangsterka. Wizerunek dobrego chłopaka chyba nie do odratowania.

Obawiam się że teraz rynek "molestowania Policji", sprzedaży piórników i dresów wyrabianych metodą chałupniczą z odpowiednim logo zostanie w pewnej mierze zaanektowany przez tego oskara rompompompom.

Jedyna nadzieja w Popku że wróci z emigracji i strzeli teraz dla odmiany rompompoma z liścia oraz wszystko nagra.

Cóż za emocje, jak na grzybach.

Poważniej to na filmie widzę wszystko chłopy chyba już po 30ce, czyli [www.żal.pl] takie rozrywki w tym wieku.

Ciekawe który z Nich wieczorem, wzorem pewnego Polskiego kulturysty oglądającego pokaz z dożynek, myśli Sobie podsumowując własne życie... "Omg, what have I done?"

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -

seba5700_2
KAPITAN BOMBA
 Wysłana - 7 czerwiec 2015 20:33      [zgłoszenie naruszenia]

Przeciez od 10 lat pisze. Jak ktos jest piosenkarką jak Mariah Carey lub 50 cent - to nie jest gangsterem. Meski samiec jest albo inzynierem, albo jezeli jest dodatkowo kurviem umyslowym to gangsterem. Spiewanie ballad, krecenie dupa w rytm muzyki, uklady kulturystyczne i reszta showbiznesu to zajecie dla samic i koksow.

Architekci to sobie w wielkiej płycie mogli najwyżej wzorek tynku wymyślić.
To był konstrukcyjnie obliczony prefabrykat, tym się zajmowali inżynierowie budowlani,
za PRL-u po specjalistycznych kierunkach.

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 8 czerwiec 2015 05:25      [zgłoszenie naruszenia]

lol

Tadek to takie połączenie inteligenckiej elokwencji i odrobiny ulicznego zepsucia, przebijającego się przez grzeczną powłokę.

Co do Romana... parówa jak chóy

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 8 czerwiec 2015 07:13      [zgłoszenie naruszenia]

mnie to szokuje ze Wy wiecie jak te typy z teledysku sie wabia
dla mnie to jakies noname'y, abstakcja, kraina dark fantasy
o czym jest ten temat wogole?

Znawca -

ultegra
 Wysłana - 8 czerwiec 2015 11:03      [zgłoszenie naruszenia]

Ja bym tak źle nie oceniał Romka. Na dłuższym ujęciu widać, że jeszcze trochę i by oddał temu Oskarowi.
Wyszedł jakiś troglodyta z paki i chce zaistnieć.

mxs co się tak ekscytujesz? Jedni lubią kluchy drudzy wybuchy.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 15 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

firma JP, dobre chłopaki stłamszeni przez anonimowego recydiwiste.

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Warto przeczytać: | | ciarki na plecach | oczyszczanie organizmu | wolf kanion | vag tech | vag com | giełdzie | giełda | afryzmy sentensie | radwanska | utworzył się we wczesnych latach 90 w compton, biednym przedmieściu los jeszcze ladowarke dorzucampokrowiec taki na zameczek no i kabel usb | chamskie antysemickie vol 14 | malczan | V-mann | V mann | monety zza ucha | floss | Kluska | hydrobiologia | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.