FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2408 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Pasje i podróże - małe i duże
fishing 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "fishing"   

INSOMNIA
 Wysłana - 21 czerwiec 2002 11:03        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

lowie od jakis 10 lat z malymi przerwami
pierwsze kilka lat bylem czynnym zawodnikiem i jezdzilem na wszystkie mozliwe zawody i turnieje
przeszlo mi, kiedy na mistrzostwach zajalem dosyc odlegle miejsce majac 120 uklekjo-plotko-leszczopodobnych i po chwili do wody poszly tysiace snietych rybek, ktore zaplataly sie w siatkach
zniechecilem sie do robienia setek zestawow przed zawodami, kupowania kilogramow zanety czy ciaglego zbierania na wedzisko, ktore bedzie sie najlepiej nadawac na dany akwen i zabralem sie za spining
nie zaluje
nigdy nie siedzisz w jednym miejscu, czujesz co dokladnie dzieje sie z twoja przyneta i z kazda chwila zwieksza sie napiecie co moze sie stac i gdzie zaraz moze uciec ryba
nie ma potrzeby obrzucania olowiem i pomiarow glebokosci a rozeznanie miejsca polowu odbywa sie na biezaco, chociaz i tak ciezkie jest okreslenie wszystkich miejsc gdzie ucieczka ryby skonczy sie zerwaniem
poza tym ciagle zmienia sie krajobraz i przez caly czas bierzesz czynny udzial w zabawie
jednak najwieksza przyjemnoscia jest walka z ryba
to przewaznie nie jest tak latwa sprawa jak przy polowie splawikowym gdzie masz ustalone wagi przeponow, parametry wedziska i albo gimnastykujesz sie rozkladajac i dokladajac nowe czesci albo zegnasz sie z wieksza rybka, czy gruntowym, gdzie przy jakimkolwiek zaczepie jestes w stanie wyciagnac z jeziora drzewo
dzisiaj nie moge patrzec na kretynow splawikowcow ciagnacych uklejki czy do niedawna lowiacych na zywca, o pedalach muszkarzach nie wspomne
najwiekszym koszmarem bylo dla mnie zawsze lowienie na przelotke angielska
zupelnie nie ulatwialo mi to ani polowu na morskich akwenach, o jeziorach nie wspominajac

niestety sukcesy mam dosyc nikle jezeli chodzi o spining
rekord to okon, ktory kwalifikowal sie na brazowy medal pzw
tylko procedura nie byla zbyt przyjazna - zdjecie z miejsca polowu, podpis kierownika i wazacego w najblizszym sklepie i takie smieszne rzeczy, ktore nie premiowaly sportowego polowu

czasami jednak zatrzymuje jakies wieksze ryby, ktore nadaja sie na obiad
przy lososiowatych to nawet***** z wymiarami ochronnymi ;>

moje ulubione lowisko to slupia powyzej bydlina ( na najslynniejszym zakrecie nie zlapalem ****a nic :> )

jezeli chodzi o przynety to nie lubie gumek i wahadowek, nigdy nie uzywalem przyponow wolframowych i nigdy nie trafilem na taka rybe, ktora moglaby mi przegryzc zylke :>

obrotowki i woblery rzadza

pochwalcie sie jak wyglada wedkowanie u was
chetnie wyskocze na ryby jakby co, ale w promieniu max 200km

jezeli gora nie chce przyjsc do mahometa, to niech gora *******la

SaLvAtIoN
 Wysłana - 21 czerwiec 2002 11:25      [zgłoszenie naruszenia]

kiedys duzo wędkowałem, przes ostatnie pare lat zastój

chętnie bym jeszcze do tego wrócił, na ogół łowiło sie z rodzinką podczas
wakacji na wsi ale juz sie takich zjazdów nie robi... a szkoda
fajne czasy to były

"no salvation, no forgiveness"

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 21 czerwiec 2002 11:45      [zgłoszenie naruszenia]

ja kilka dni temu po 2 latach przerwy wyskoczyłem z kijem , ledwo pamiętałem jak haczyk wiązać

Remember:
"SMILE NOW ,CRY LATER"

finderx
 Wysłana - 21 czerwiec 2002 11:49      [zgłoszenie naruszenia]

Nie przejmuj się CObra$, ja miałem jeszcze mniejsza stycznosc z wedkowaniem
Jedynie wedkowalem troche na dysce zanim sie ustatkowałem

Esco sog za topic

Pozdrawiam. Tomek

Moderator działów: Aktualności, Sporty ogólnorozwojowe & Nasze hobby

"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"

Znawca -

Nie Amator
 Wysłana - 21 czerwiec 2002 12:21      [zgłoszenie naruszenia]

A więc nie tylko są tu pakerzy, ja też jestem wędkarzem, nie przepuszcze żadnego weekendu, zawze w sobote i niedziele jestem na rybkach Ostatnio łowię na spinning z pontonu, ale równie często na feedera i metch-ówke z brzegu.

"Raz się żyje, potem się tylko straszy "

INSOMNIA
 Wysłana - 21 czerwiec 2002 12:53      [zgłoszenie naruszenia]

A u mnie cała rodzina łowi ryby poza mną . Nie wiem czemu ale jakoś mnie to nie kręci ... Ojciec ostatnio niezłe karpie łapie na okolicznym stawie i przynajmniej jest dobra kolacja

A jakie rybki z tych jeziorowych lubicie najbardziej ? Bo ja okonie i węgorze (czy to ryba ? )

"Demon to some , angel to others ..."

Andriej
 Wysłana - 21 czerwiec 2002 18:46      [zgłoszenie naruszenia]

Esco ja jak mam chwile to spininguje fajna sprawa ale tez zero sukcesow- okon 30 cm heheh no fajny nawet
a lowie na obrotowki glownie, bo w gumki to jakos niewierze
pozdrawiam

radek

INSOMNIA
 Wysłana - 22 czerwiec 2002 16:03      [zgłoszenie naruszenia]

tajf węgorz to ryba bandyto i to bardzo smaczna szkoda że tylko 3 razy w życiu złapałem ;-(

Remember:
"SMILE NOW ,CRY LATER"

INSOMNIA
 Wysłana - 22 czerwiec 2002 18:03      [zgłoszenie naruszenia]

wędkowałem kiedyś ( zazwyczaj spining) ale miałem włama do domu i za***ali mi 2 najlepsze spiningi i to był koniec mojej kariery mój rekord to okoń 30 cm i 2 szczupakiok 30 cm yhyhyh okońa zjadłem szczupaki poszły do wody a i nawet zajołem 3 miejsce w zawodach ) blachy rządzą

no coment

INSOMNIA
 Wysłana - 23 czerwiec 2002 21:43      [zgłoszenie naruszenia]

wędkuje namiętnie...wlasnie sie zastanawiam nad wyjazdem...moze ktos ma jakis pomysl?

jak mowi stare powiedzenie pszczol- bicepsow nigdy za wiele

Nie Amator
 Wysłana - 24 czerwiec 2002 11:00      [zgłoszenie naruszenia]

sizeXL :

ja mam głowę pełną pomysłów, ale niestety postą kieszeń

"Raz się żyje, potem się tylko straszy "

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

fishing

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: Konkursy darmowe | nie zdrowie ludzkie, lecz psie... | pomóż wygrać kasę dla psów ze schoniska!! | Jestem żonglerem - moje najważniejsze hobby | Saletrzak Dolomitowy a Saletra | Szukam lektury na temat psów.... | Tworzenie muzyki | Krótkie opowiadanie pt. "Samo życie" | Wojciech Grzanka- interpretacja dzieł :) | Salsa? Tanczy ktos z Wroclawia? | piesio | pieski | Co to za roslinka???? | hazard online | czy trzeba koniecznie dopuszczac suke?? | Kim jest ten malarz? | rezygnacja | bydle | ZABAWA | olaf dobosz | GMO | plissken | perfumesco | audi a6 | quixet | don | Mega music | Wilga | scorpions | Maarecki | hotel 52 | laura łącz | laura | ciąża | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.