FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 736 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
fundamentaliści potrzebni 
[powiadom znajomego]    
Autor "fundamentaliści potrzebni"   

Rovsky
 Wysłana - 8 marzec 2005 22:02        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Znacie jakieś porządne archiwa sprawozdań finansowych spółek z gpw? Muszę zrobić fundamenty jakiejś spółki (rozdz praktyczny magisterki) sęk w tym, że nigdy wcześniej takich staroci nie szukałem i teraz nie mogę znaleźć starszych niż sprzed 4-5 lat. Mnie natomiast przydałby się okres min 7 letni choć przyzwoitość nakazywałaby 10 letni.
Obiło mi się o uszy, że podobno w BM BOŚ jak założysz rach. to masz dostęp do danych archiwalnych, ale nie znam nikogo kto mógłby mi to potwierdzić.

You see, in this world there's two kinds of people, my friend.

Tommygun
 Wysłana - 9 marzec 2005 12:58       [zgłoszenie naruszenia]

korzystam z innego biura, najprościej obdzwoń domy maklerskie i się dowiedz

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

fundamentaliści potrzebni

Warto przeczytać: koniec studiów po 1 semestrze a wojsko .. | Długi rodziców. | Ile grozi | Oskarżenie o pobicie | wojsko-szkola-pobyt za granica | Pytanie o Narokotyki | zgubiony dowod wplaty | wirusowe zapalenie skory a odszkodowanie | pewna sprawa na allegro - prośba a rade | Allegro i list od windykatora | Mandat karny | referaty ciekawe stronki | Otwarcie sklepu - kilka pytan :) | Pytanie o kredyt... dla osoby niepełnoletniej ^^ | ile lat w papierach widnieje pzrestępstwo przeciwko dokumantom | Rozliczenie z firmy | Cisza wyborcza | informatyzacja księgowości | fiat punto | opowiadanie erotyczne mama i synem | nazwa firm | gruby irek | czy solarium się opłaca | ruchanko | ostry seks | seks publicznie | dj kris tracklist | laptop poleasingowy | stacja robocza | seks w miejscach | seks auto | skrócenie kadencji | Czarny penis | sex zamosc | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.