FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 815 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
funty - sprzedawac? 
[powiadom znajomego]    
Autor "funty - sprzedawac?"   

frezeq
 Wysłana - 21 maj 2010 18:45        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Jak myślicie, wzrośnie jeszcze kurs funta brytyjskiego bo mam troche do sprzedania? Sprzedawac teraz czy jeszcze sie wstrzymac?
Funt od ponad pół roku nie miał tak wysokiego kursu.

Konio
 Wysłana - 21 maj 2010 19:12      [zgłoszenie naruszenia]

Sprzedawaj, skoro uwazasz, ze kurs jest wysoki. Problemem ludzi jest, ze probuja ucelowac w sam szczyt, zeby miec potem dobre samopoczucie, ze wykorzystali 100% mozliwosci. Tym sposobem najprawdopodobniej przeczekasz szczyt.

kuba.s
 Wysłana - 21 maj 2010 19:57       [zgłoszenie naruszenia]

Analiza długoterminowa kursu i wyciągnij wnioski . Półroczne wahania to mało zważywszy na czas trwania cyklu koniunkturalnego.

Zmieniony przez - kuba.s w dniu 2010-05-21 20:01:22

Nie jestem typem, który mówi do świni kotku. Kopne Cie tak mocno w pi%de, że but zostanie w śro

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

funty - sprzedawac?

Warto przeczytać: prawo administracyjne-dwa zagadnienia | wzór pozwu do sądu o nadpłatę za wydanie karty pojazdu | Zgubiony mandat ,pomieszana sprawa | co robić? | Wypadek przy pracy - odszkodowanie | Polbank - nowy bank z ciekawą ofertą, ale czy bezpieczny? | Aplikacja sądowa 2006 | pobicie-kilka pytan o postępowaniie.... | reklama alko i tytoniu na imprezach spotowych | Policja | Dobra szkoła - apel | Co się stanie gdy... ?? | prawo majatkowe małzenstwa/wspolnota | jak i gdzie sprawdzić czy samochód ne jest kradziony ? | Staż absolwencki - jakie wymagania | Rejestacja w Urzędzie Pracy. | ćwiczenia korekcyjne | seks przyjaciel | quart | dlaczego u mnie | dom czy mieszkanie | centurion | e60 | m jak miłość odcinek 1331 | teen mom | olewanie | latarka paralizator | bożenka | zaczarowana 32 | princess | ekonomia | pizza hut | kokaina we krwi | pani licencjat | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.