FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 883 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
funty - sprzedawac? 
[powiadom znajomego]    
Autor "funty - sprzedawac?"   

frezeq
 Wysłana - 21 maj 2010 18:45        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Jak myślicie, wzrośnie jeszcze kurs funta brytyjskiego bo mam troche do sprzedania? Sprzedawac teraz czy jeszcze sie wstrzymac?
Funt od ponad pół roku nie miał tak wysokiego kursu.

Konio
 Wysłana - 21 maj 2010 19:12      [zgłoszenie naruszenia]

Sprzedawaj, skoro uwazasz, ze kurs jest wysoki. Problemem ludzi jest, ze probuja ucelowac w sam szczyt, zeby miec potem dobre samopoczucie, ze wykorzystali 100% mozliwosci. Tym sposobem najprawdopodobniej przeczekasz szczyt.

kuba.s
 Wysłana - 21 maj 2010 19:57       [zgłoszenie naruszenia]

Analiza długoterminowa kursu i wyciągnij wnioski . Półroczne wahania to mało zważywszy na czas trwania cyklu koniunkturalnego.

Zmieniony przez - kuba.s w dniu 2010-05-21 20:01:22

Nie jestem typem, który mówi do świni kotku. Kopne Cie tak mocno w pi%de, że but zostanie w śro

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

funty - sprzedawac?

Warto przeczytać: grozby karalne i przywłaszczenie | czs na odbiór prawka ????????????? | zgubiony dowód osobisty | siedziba firmy | Prezentacja maturalna - problem | Wybite szyby w samochodzie!!! | Nieruchomość. | mandat za fotoradar + zajęcie konta przez komornika | Fanfara samochodowe. | mandat | Allegro - gwarancja, czy mam wysłać kopię faktury? | potrąciłem pieszego, jakie konsekwencje? | Akty jednostronne państw | Umowa o działo i ubezpieczenie w KRUS | Szpital a umowa zlecenie | GPW vol. 3 - tu dalej wychodzimy z biedy | wioluś | po jakim czasie mozna przepisac mieszkanie | mati919191 | truchła | Koaela | Klaeeo | kobiece stopki | stopki | zainteresowania | ogolone | genitalia | włosy | okulary | test na inteligencje | jakiej wiedzy o zenonie ziembiewiczu dostarczaja przytoczone fragmenty granicy | jakiej wiedzy o zenonie ziembiewiczu dostarczaja przytoczone fragmenty granicy | 29568359134159565011utmccn= direct utmcsr= direct utmcmd= none | test na inteligencje x8 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.