FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 28205 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Pasje i podróże - małe i duże
gdzie mozna kupic malpe %-) 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "gdzie mozna kupic malpe %-)"   

jkl
 Wysłana - 29 sierpień 2004 19:43        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

siemka. od razu mowie ze pisze w imieniu kolegi otoz jemu zachcialo sie kupic malpke lub krokodyla - koles jest dziany wiec powiedzial ze cena nie gra roli koles juz ma male zoo w chacie - weze i jaszurki to normalka... btw wez to powaznie to nie zart - czy sa jakies sklepy gdzie mozna kupic egzotyczne zwierzeta?

ryba_
 Wysłana - 29 sierpień 2004 21:20      [zgłoszenie naruszenia]

"malpke lub krokodyla " małpa to nie problem w niektorych sklepach zoologicznych mozna zamówic.

A jesli ma kase to niech sie skontaktuje z tzw. przemytnikami zwierzat to mu nawet lwa załatwią (choc nie popieram).

Widzialem kiedys goscia jak szedl po miescie z szympansem na smyczy. !!

Dla Ciebie Ojczyzno biją nasze młode serca

Znawca -

Majma
 Wysłana - 29 sierpień 2004 21:48      [zgłoszenie naruszenia]

myśle że takie zwierzaki to tylko w hodowlach. Niech pójdzie do zoologicznego i może go nakierują do właściwej osoby

POZDRAWIAM

jkl
 Wysłana - 29 sierpień 2004 23:07      [zgłoszenie naruszenia]

hmmm co do przemytnikow to tez nie popieram... a ta malpke to bedzie w chacie trzymal a nie na zadnej smyczy! ostatnio widzialem jakis program w tv jak malpki pomagaly niepelnosprawnym - np. robily zarcie i pozniej do mikrofalowki a co do sklepow zoologicznych - byl juz w kilku, do wielu dzwonil i nic...

ryba_
 Wysłana - 29 sierpień 2004 23:29      [zgłoszenie naruszenia]

zobacz tu:

[http://www.papugi.com.pl/index.html]

[http://www.papugi.com.pl/import.html]

TO POWINNO ZADOWOLIĆ TWOJEGO KOLEGE

Zmieniony przez - ryba_ w dniu 2004-08-29 23:30:34

Znawca -

P4w3l
 Wysłana - 30 sierpień 2004 11:47      [zgłoszenie naruszenia]

jesli chodzi o "krokodyle" to ceny ksztaltuja sie od ok.400zl wzwyz.(chodzi mi tutaj o Kajmany, we Wroclawiu w Galerii Dominikanskiej byl kiedys na sprzedaz Kajman...cena 1tys zl...jesli juz szukac takich cudenek to warto byloby popytac na terrarium.com.pl albo terrarystyka.pl, a najlepiej przejechac sie po gieldach albo w lodzi albo w swietochlowicach

ryba_
 Wysłana - 30 sierpień 2004 11:48      [zgłoszenie naruszenia]

P4w3l to zdjęcie z neet'u czy moze twoje co ?

Znawca -

P4w3l
 Wysłana - 30 sierpień 2004 11:58      [zgłoszenie naruszenia]

taaak chcialbym :D niestety nie jestem bogaty zeby posiadac takie cacko:D..zawsze podobal mi sie aligator Sunego(czy jak mu tam bylo) z serialu "Policjanci z Miami"..moze kiedys jak bede kasiasty :P...
a co do przemytnikow...to tez nie polecam ich...egzemlarze od nich czesto padaja bo nie wytrzymuja stresu zwiazanego ze zmiana srodowiska...najbardziej polecam hodowcow...bo: 1.Maja tansze zwierzaki srednio o 50%...2.Zwierzaki w sklepach czesto(nie zawsze) sa trzymane w katastrofalnych warunkach i moga byc chore...

booe
biały miś
 Wysłana - 2 wrzesień 2004 20:56      [zgłoszenie naruszenia]

ja mogę ci sprzedać małpę masz do boru taką - @ , albo taką - @

Specjalista -

Tweester
 Wysłana - 5 wrzesień 2004 03:49      [zgłoszenie naruszenia]

booe
Lepiej tego krokodyla kupić bo małpy przenoszą od holery różnych chorób i wcale nie są takie przyjemne jak na filmach z Indiana Johnsem. A gdzie kupić to nie wiem. Rozejzyj sie za jakąś giełdą tam różne cuda przywożą.

Pudzian182
 Wysłana - 8 wrzesień 2004 15:49      [zgłoszenie naruszenia]

ej a ile kosztuje taka małpka ? za***iste !

Wszystko co mamy jest w naszych sercach:
miłość, nienawiść, duma i szyderstwo!

Muzyka dla muzyki, chuj dla polityki...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

gdzie mozna kupic malpe %-)

Strony: 1 2 3 4 5 6

Warto przeczytać: Czy taki sprzęt jest odpowiednii dla Waszego hobby ? | polonez do studniówki- nie znam kroków. nie rozumiem taktów | Trichocereus Bridgesii | Avtolegendy ZSRR | Taniec | Naprawa/odnowa gitary klasycznej | Tenacious D Classico | "Wiezienna zabawka" z kości do gry i gumki | miniaturki alkoholi ( lub jak ktoś woli - alkohole w wersji mini ) ... | Książka | Mike Oldfield gitara klas. | Książka fantasy | Chomik 4+letni %-) | Ile może kosztować "taki" tatuaż? | Dwa biciki do oceny :D | Talisman: Magia i miecz | fantazje | filmy motywacja | kod zabespieczajacy ustawienia frabryczne nokia 6300nokia 6300 | chamskie vol 1 | CAS NR161735 79 1 | zatrucie | ZAMCZYSKO W OTRANTO | aktywacja xp | o muzyce trance | sylwia gliwa playboy | playboy 2011 | powiększone migdałki ale nie boli | francuskie nazwy krojenia | michael peterson | fiat bravo szyby | spodnie do wysokich butów | podwijanie nogawek | kosmos | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.