FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1318 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
gdzie sklasyfikować odżywki? 
[powiadom znajomego]    
Autor "gdzie sklasyfikować odżywki?"   

raco
 Wysłana - 27 wrzesień 2005 11:15        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam. Mam zamiar sprzedawać odżywki dla sportowców. Miejscem spżedazy będzie sklep internetowy i miejski ryneczek. Moje pytanie brzmi: do jakiej grupy odżywki i suplementy sie klasyfikują. Pani w urzędzie nie wiedziala czy do artykółów farmaceutycznych czy sportowych. Ja też nie wiem. Za odpowiedzi dziekuje serdecznie.

Zzz....
 Wysłana - 27 wrzesień 2005 18:28      [zgłoszenie naruszenia]

Właściwie i tu i tu może być.

Tommygun
 Wysłana - 29 wrzesień 2005 12:52      [zgłoszenie naruszenia]

zwróć się do GUS o dokonanie klasyfikacji

z tego co pamiętam to są produkty "dietetyczne", kodu PKWiU nie znam- pytaj tego od kogo je nabywasz, producenta, importera itp.

Specjalista -

Zzz....
 Wysłana - 29 wrzesień 2005 14:55      [zgłoszenie naruszenia]

do dietetycznych mogą się zaliczać odzywki. Suplementy juz raczej nie.

Tommygun
 Wysłana - 29 wrzesień 2005 17:06      [zgłoszenie naruszenia]

pamiętam, że na jednych i drugich było "dietetyczny produkt spożywczy"
na kreatynie też

zresztą, jeżeli to ma być na stawce obniżonej, to na fakturze będziesz miał klasyfikację PKWiU - takie są obowiązki w VAT

Specjalista -

gamon
 Wysłana - 14 październik 2005 12:03       [zgłoszenie naruszenia]

też zrodził się identyczny plan w mojej głowie, żeby zająć się tym tak na 2 fronty, jakiś sklep w centrum + sprzedaż internetowa, jak myślicie, jaki szacunkowy wkład finansowy musiałbym przygotować, wiem że pytanie na maksa mało precyzyjne, ale chodzi o przedział, wiadomo są różne ceny dzierżawy, różne ceny odżywek, opodatkowanie , opłaty itd itd., ale może ktoś z waszych znajomych się tym zajmuje i moze wiecie cos na ten temat.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

gdzie sklasyfikować odżywki?

Warto przeczytać: Wandalizm | How to get o loan? | niesplacony ZUS i problem z unijna dotacja z UP | Zakaz prowadzenia pojazdow mechanicznych | ogrodzenie - sąsiedzi | ubezpieczenie | zagadnienia z ekonomii-problem | darowizny | koszt prowadzenia dzialanosci gospodarczej | Egzamin poprawkowy | Problem-Scotland | zdjecia na prawo jazdy | jaki OFE? | mandat za parkowanie ?? | Konto bankowe | De minimis | Marysia świtkowska | mama i syn | rantudil retard | w pracy | golf 3 benzyna 16 olej | w Matrixie | syn z ojcem | największe kvrestwo | świnki morskie | kobiety dojrzale | czarna bila | kamera sportowa | Natasza urbanska | Natasza Urbańska | witaminy w ciazy | szczecin sex | thomas ligotti | dildo | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.