FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 696 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja ARCHIWUM
gdzie trzeba rejestrować?? 
[powiadom znajomego]    
Autor "gdzie trzeba rejestrować??"   

lukpiecz
 Wysłana - 13 luty 2005 16:50        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Hello!
Mam nadzieje niedlugo stac sie szczesliwym posiadaczem Opla Corsy 1.0 1997 rok. W zwiazku z tym, ze to moje pierwsze auto to chcialbym sie dowiedziec gdzie musze zarejestrowac auto (czy to musi byc w miescie zameldowania?? Jak tak to kicha bo bede musial specjalnie dymac 400 km aby zarejestrowac samochodzik. A moze jednak moge to zrobic w miesjscu zamieszkania??

Bareq
 Wysłana - 13 luty 2005 17:33      [zgłoszenie naruszenia]

to nie latwiej sie zameldowac po prostu na miejscu (tymczasowo nawet) i potem rejestrowac?

Zmieniony przez - Bareq w dniu 2005-02-13 17:33:34

Znawca -

lukpiecz
 Wysłana - 13 luty 2005 17:36       [zgłoszenie naruszenia]

jeszcze musialbym miec gdzie sie zameldowac :(

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

gdzie trzeba rejestrować??

Warto przeczytać: Światełko alarmu ;-) ?? | lpg awaria- vectra b 2.0 16v | vectra czy peugot | e36 - jakby cały czas na ssaniu | Zabudowa skrzyniowa | teoretycznie pytam tylko raz pytam | Auto stało pod drzewem i teraz ciezko je domyc. | Pały zabrały motocykl | Audio - Opel Vectra B | homologacja na cb | Instrukcja Mercedes E klasa (W210) | Rozbite Egzotyki:) | filmik | Fiat CC - problem z gaźnikiem | turbo | RC Drifting | czesci t2 | czaszka z różą tatuaż co oznacza | alprazolam | etutor | smierć | nowa policyjna opowieść | gnije | showup film | fotel | sejm wielki | konstytucja 3 maja | Anna prus nago | rozbiory polski | Wsowl 2014 | dojrzałe kobiety | fapowania | CK euphoria | tusk | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.