FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6471 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
geometria czy zbieżność 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "geometria czy zbieżność"   

fck
 Wysłana - 18 sierpień 2007 14:45       

Przeniesiona przez Banan z działu 'Garaż'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

ostatnio zauwazylem ze moje auto jakby minimalnie odbijalo w prawo kiedy puszcze kierownice ale naprawde minimalnie niewiem czy mi sie wydaje czy jest tak rzeczywiscie i kierownica (to napewno)jest lekko w bok kiedy samochod ma jechac prosto.Stąd moje pytanie powinienem pojechac na ustawienie geometrii czy zbieżnosc oraz ile te uslugi kosztuja.Mam proste felgi wiec kwestia skrzywienia odpada

rEaL gAnGsTa ShIt

DeTomaso
 Wysłana - 18 sierpień 2007 15:23      [zgłoszenie naruszenia]

Jedź na sprawdzenie zbieżności a tam powinni Ci powiedzić czy końcówka drążka kierowniczego jest dobra czy do wymiany.
Geometrie ustawia się jesli autko zostawia 4 ślady

"Czekam na swoją szanse
A życie różnie się układa tak jak karty w pasjansie"
Inso 2009

ziutek43
Bukmacher
 Wysłana - 18 sierpień 2007 15:58      [zgłoszenie naruszenia]

u mnie zbieznosc 40zl katy 20zl

jak ci samochod sciaga w bardziej w jedna strone to zapewne bedzie zbieznosc co nie oznacza ze katy tez moga byc do dupy

jak sciaga minimalnie to sprobuj na poczatek przelozyc przednie kola prawe na miejsce lewego i na odwrot...

Konio
 Wysłana - 18 sierpień 2007 16:08      [zgłoszenie naruszenia]

We Wrocku geometria 60-80zl. Kolo mowil, zeby w starych samochodach to co 20tys km sprawdzac.

groke
 Wysłana - 18 sierpień 2007 16:21      [zgłoszenie naruszenia]

taka glupota ale sprawdz czy masz cisnienie w kolach dobre

mi tak sciagalo kiedys

fck
 Wysłana - 19 sierpień 2007 10:29      [zgłoszenie naruszenia]

groke cisnienie ok ostatnio zalozylem nowe alufelgi + nowe opony.Niewiem wlasnie czy go sciaga delikatnie czy nie bo jesli nawet tak to bardzo bardzo minimalnie ale na zbieznosc pojade,dzieki za uwagi,sogi

rEaL gAnGsTa ShIt

bf_stan
 Wysłana - 27 sierpień 2007 00:15       [zgłoszenie naruszenia]

jesli nigdy wczesniej tak nie bylo to rob geometrie

ja kiedys zauwazylem, ze mam kierownice lekko przekrzywiona w lewo (tak powiedzmy o 1-2 stopnie) przy jezdzie prosto, ale po geometrii nadal byla ustawiona tak samo wiec sie przestalem przejmowac.

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔
 ⇔⇔Z⇔⇔Ł⇔⇔O⇔⇔
⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

geometria czy zbieżność

Warto przeczytać: e60 530d 218KM potrzebna opinia | Motor/skuter | chip tuning mercedes A160CDI | Da się DMC pow. 3,5t przerejstr. na DMC do 3,5t? | olej opalowy | zarowki H1 xenon czy legalne na polskich drogach ?? | Muscle car klub. | jak dziala kontrola cisnienia w oponach? | DANE SERWISOWE (WYMIANA OLEJU, RORZĄD, KONSERWACJA, HAMULCE... | najlepsza marka | brzeczy rura w civicu | Polskie drogi | Auto po wypadku | Wiecej niz drgania | opony letnie | Golf 4 R32 | monesca | layout | tvp | glamour | e glamour | euphoria | pawlacz | seks z przyjacielem | majka | oczy | przeszłoś | w czasie | paradoks | podgląda | co wyróżnia tych co im się powiodło od tych co nie osiągnęli celu Czysty upór | zmiana dzwonka sms w HTC 8s | htc 8s | wasz pierwszy on | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.