FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 32714 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Pasje i podróże - małe i duże
giełda zoologiczna w Warszawie- zna ktoś adres? 
[powiadom znajomego]    
Autor "giełda zoologiczna w Warszawie- zna ktoś adres?"   

TYSON
 Wysłana - 2 marzec 2007 16:31        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

czy wie ktoś gdzie w Warszawie jest giełda zoologiczna/giełda psów- poprosiłbym o adres i w jakie dni odbywa się ta giełda- podobno w weekend ale czyt w sobotę czy tylko w niedziele? w jakich godzinach??

ps. coś słyszałem że w Falenicy jest duża giełda psów wie ktoś coś więcej na ten temat?

dziękuję za pomoc

INSOMNIA
 Wysłana - 2 marzec 2007 16:48      [zgłoszenie naruszenia]

Giełda Zoologiczno-Wędkarska Hala Warszawianki,
ul. Merliniego 2.

a co do giełdy psów to znacznie lepiej zasięgnąć informacji o hodowlach z regionu w lokalnym oddziale PZK.

Zmieniony przez - PITTT w dniu 2007-03-02 16:49:29

TYSON
 Wysłana - 2 marzec 2007 17:03      [zgłoszenie naruszenia]

na razie chcę pooglądać psy

na tej giełdzie jest dużo psów to jest ta słynna giełda? (była/lub jest w łazienkach/przy łazienkach-tyle znalazłem w sieci ale czy ona tam nadal jest tego nie mogę się doszukać

chodzi o jak największą giełdę na której będę mógł obejrzeć jak najwięcej psów

Zmieniony przez - TYSON w dniu 2007-03-02 17:05:10

INSOMNIA
 Wysłana - 2 marzec 2007 17:06      [zgłoszenie naruszenia]

ja bym na tej giełdzie kupil zwierzę futerkowe, ale nie psa.
Jezeli chcesz zobaczyć psy-to tylko wystawa. Tam mozesz nabyc katalog z adresami hodowców(na wystawach obowiązuje zakaz sprzedaży szczeniąt).

O samej giełdzie w Wawie nic nie wiem, znalazłem tylko adres o ktory prosiles.

maca123
 Wysłana - 22 marzec 2008 22:53       [zgłoszenie naruszenia]

ja chciałbym kupić na giełdzie zoologicznej węża i chciał bym dokladnie dowiedieć się kiedy jest ona dokładnie. mieszkam we włocławku !!! do warszawy jeżdze bardzo żadko:(:( więc prosze o odpowiedz date (dd/nn/2008) i sobota czy niedziela i godzina!!! prosz nie robić sobie ze mnie jaj bo niechciał bym przejechać 170 m na prużno i +170 km na powrót!!!! czekam na odpowiedz

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

giełda zoologiczna w Warszawie- zna ktoś adres?

Warto przeczytać: | | rosyjski | chada | muzułmanie | islam | dzieciństwo | Welcome to africa everybody | szakal2402 | dziwk | dziwka | normalnie o tej porze | reprezent | gra horror | horror | m angelo | natasz | i doser | footjob | temat sylwestrowy | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.