FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3643 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
gimbus 
[powiadom znajomego]    
Autor "gimbus"   

Februs
 Wysłana - 16 październik 2010 14:15        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

z reguły staram się nie pisać postów, które potencjalnie mogłyby ze mnie zrobić idiotę, ale raz mogę sobie chyba pozwolić na taki wyskok . no i od razu zaznaczę, że pomocni będą tu pewnie tylko młodsi użytkownicy.

nie owijając dalej w bawełnę, zapytam wprost, jakie szanse ma 1licealista na poderwanie bardzo zdrowej 3licealistki? to pewnie bardzo rzadka sytuacja. chciałbym się upewnić jak z reguły wygląda spojrzenie/mentalność dziewczyny w tym wieku na takie sprawy. zgaduję, że chyba graniczy to z cudem, ale nie zaszkodzi poznać też inne opinie.

[http://www.insomnia.pl/Februs_%2F_dziennik_%2F_nie_warto_wchodzi%C4%87_%2F-t637537.html]

Paczek_90
 Wysłana - 16 październik 2010 14:41      [zgłoszenie naruszenia]

Moim zdaniem to zależy tylko od dziewczyny-bo jeśli taki młodszy facet wpadnie jej w oko to nie będzie tu problemem wiek Moja znajoma jest z chłopakiem ponad 2lata młodszym-ona ma 21lat. i jest im dobrze, a jak go poznała to wiek nei miał dla niej znaczenia.

Znawca -

Przemol942
 Wysłana - 16 październik 2010 14:45      [zgłoszenie naruszenia]

Wiek mysle ze w liceum juz nie odgrywa takiego znaczenia,wsumie to tylko dwa lata roznicy.Jak sie zachowujesz dojrzale i nie wygladasz jak dzieciuch to startuj do niej ;) powodzenia.

isnah
 Wysłana - 16 październik 2010 14:46      [zgłoszenie naruszenia]

ja w 1 gimnazjum wyrwalem niewiaste z 3 gim
Nasz gimbowy zwiazek przetrwal 5 miesiecy

isnah <-> hansi

'zobaczy konkret zrobionego kolesia i nogi jak automaty' by preeminent

kobzur
 Wysłana - 16 październik 2010 14:49      [zgłoszenie naruszenia]

Da rade bez problemu, o ile się jej spodobasz

size does matter

Savicky
 Wysłana - 16 październik 2010 14:54      [zgłoszenie naruszenia]

Jest reguła są wyjątki - pamiętaj.

Regułą jest to, iż panna w wieku lat 19 nie szuka kogoś, kto jest młodszy lecz starszy. Chodzi o pokazanie się koleżankom, że ma się faceta a nie chłopaka. Najlepiej z autem i w miarę brylującego w otoczeniu. Taki lans, takie życie, taki wiek.. pamiętaj że liceum to siano w głowie... szczególnie jak ta licealistka trzeciego roku jest gwiazdą szkoły a nie przeciętną szarą mychą.

Wyjątki - sam tworzyłem związek ze starszą... jednak były inne szkoły a i nie wyglądałem na swoje młokosowate lata no i auto było

kuroi
 Wysłana - 16 październik 2010 15:00      [zgłoszenie naruszenia]

Imho nie ma szans. Jestes bardzo malym dzieciakiem, a on jest troche starsza gowniara, jak nie masz zarostu, nie wazysz 90kg, nie umiesz sie ubierac i nie masz fury to lipa.

Februs
 Wysłana - 16 październik 2010 15:02      [zgłoszenie naruszenia]

Paul_Finch
 Wysłana - 16 październik 2010 15:03      [zgłoszenie naruszenia]

Większość lasek z klasy ma chłopaków mających po 21-25 lat. Chociaż znam jedną która mając 18 była z 16 latkiem. Uderzaj, nie masz nic do stracenia.

Savicky
 Wysłana - 16 październik 2010 15:06      [zgłoszenie naruszenia]

Twój cel to gwiazda na którą każdy leci czy przeciętna/normalna dziewuszka ?

Februs
 Wysłana - 16 październik 2010 15:10      [zgłoszenie naruszenia]

nie taka do końca przeciętna, w pewnym sensie ma trochę ugruntowaną pozycję w strukturach szkolnych, jest ładna, ponoć super uczennica, ale nie wygląda mi na jakąś megagwiazdę z szumem dookoła siebie. muszę zrobić lepszy research .

[http://www.insomnia.pl/Februs_%2F_dziennik_%2F_nie_warto_wchodzi%C4%87_%2F-t637537.html]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

gimbus

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: Pomocy :/ | Smsy, ach te smsy.... | Problem | Jak zapomnieć ? | podryw w stanie zauroczenia | Co mysleć o takiej dziewczynie ??!! | związek z despotą? | Z ciepłych kluchów w SS jest szansa? | milosc | Przyjaciółka czy chłopak?? | Pierwszy spacer - kupić jakąś różę? | Co to znaczy SS? | z***alem | Co zrobic??;/ | Czy mężczyzna potrzebuje małżeństwa? | Nowoczesna kobieta.. | chamsie | dziadków | Wybrałem temat Walka dobra ze złem,na podstawie wybranych przykł przedstaw literackie | Walka dobra ze złem,na podstawie wybranych przykł przedstaw literackie | desTinka | gillette | WSO rekrutacja | Monika Jastrząb | wso 2013 | jaki pajak dla poczatkujicego | aktorstwo | murzynki | mirus99 | max payne | RENATA DANCEWICZ | verpak | konflikt pokoleń | fonky | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.