FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 814 razy ¬

Informacje tutaj przedstawione są opiniami użytkowników i dają co najwyżej ogólną wiedzę o problemie. Nie mogą zastąpić profesjonalnej porady lekarskiej. Forum służy do wymiany poglądów i doświadczeń, w żadnym wypadku nie może być podstawą do samodiagnozy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie stanu zdrowia/przebiegu leczenia należy zwrócić się po poradę do lekarza. Tylko porada lekarska oparta na osobistym zbadaniu pacjenta, wywiadzie chorobowym i badaniach dodatkowych gwarantuje postępowanie bezpieczne, takie, które może dać pożądany efekt leczniczy.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zdrowie
glukoza dosc wysoko 
[powiadom znajomego]    
Autor "glukoza dosc wysoko"   

_reaktor_
 Wysłana - 26 kwiecień 2010 10:23        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

robilem sobie badania krwi i glukoza wyszla dosc wysoko, 103 przy gornej granicy 105. czy to znaczy ze mam jakies predyspozycje do cukrzycy? dziadek bierze insuline, ale dosc pozno go dopadla cukrzyca. czy to znaczy, ze ja tez moge ja kiedys miec?

"watroba sie regeneruje, a nerki sa dwie"

Naly
 Wysłana - 26 kwiecień 2010 11:34      [zgłoszenie naruszenia]

metka metka

Ekspert -

_reaktor_
 Wysłana - 26 kwiecień 2010 12:10      [zgłoszenie naruszenia]

zobaczymy jak Cie po clenie popsuje

"watroba sie regeneruje, a nerki sa dwie"

NIKOLKA87
 Wysłana - 26 kwiecień 2010 20:28      [zgłoszenie naruszenia]

jeżeli wynik jest w granicach normy to chyba nie masz się czym przejmować:)

nikola

pokuusa
 Wysłana - 1 maj 2010 00:36       [zgłoszenie naruszenia]

sie ciesz, ze ja masz.
ja mam hipoglikemie ;P

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

glukoza dosc wysoko

Warto przeczytać: dziwne oczy | ból karku i ramienia | Jelita, IBS problem - studia | cos na wzmocnienie | Straszny ból w szyi | zlośliwe gazy %-) | ubezpieczenie zdrowotne w innym województwie | sciegno | Brak koncentracji | Szczęka ucho | masturbacja i tradzik | Jak poradzić sobie z ogromnym stresem i przygnębieniem? | Zapalenie trzustki/kamienie na woreczku żółciowym... | skrecenie nogi | Skurcz w dupie | Brzuch | opowiadanie mamy na wakacjach | Gry karciane | grecos | rodzice nago wakacje | Jak odczarować kury żeby się niosły | bar iza kowalczyk | 1939 alternatywa | opowiadania erotyczne dziadek wnuczka | amatorskie sex filmy polakow | opowiadania erotyczne malolaty | ssc | 42 razy | OPOWIADANIA nastolatki | shadowline | panna z dziećmi | ryzyko | planowana wpadka | sabotaż prezerwatyw | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.