FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6934 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nasze Szkoły
gołe baby za free!!!!! 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "gołe baby za free!!!!!"   

PanMarcin
 Wysłana - 15 wrzesień 2008 20:51        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Cześć zboki

Mam do napisania dwa podania: pierwsze do kierownika studiów o możliwość zaliczenia w-f na IV roku a drugie do prodziekana ds. studenckich o wypisanie z seminarium. Macie jakieś pomysły na uzasadnienie takich podań? Bo w pierwszym przypadku to olewałem w-f przez 2 lata i dopiero na III roku sie zapisałem, a zgodnie z regualminem to musze 4 semestry w-f zaliczyć na I i II roku, jak nie to trzeba pisać podania. W drugiej sytuacji zapisałem sie awaryjnie na jedno seminarium ale ponieważ potem udało mi sie zapisać na to seminarium na którym mi zależało to teraz chce sie wypisać z pierwszego, mógłbym oczywiście olać to i po prostu nie chodzić na to seminarium ale wole to załatwić normalnie.

Jak macie jakieś pomysły na sensowne uzasadnienie takich podań to piszcie. Będą sogi a może i coś więcej...

Zmieniony przez - PanMarcin w dniu 2008-09-15 20:54:58

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 15 wrzesień 2008 21:34       [zgłoszenie naruszenia]

Co do drugiego to napisz, że z racji tego, iż uczestniczysz już w takim a takim seminarium, to nie możesz brać udziału w innym, bo koliduje Ci to z przygotowaniami do zajęć na te, na które jesteś zapisany<> I w sumie tyle. To powinno wystarczyć.

Jeśli chodzi o pierwsze to w sumie jak powyżej-napisz, że wtedy nie mogłeś uczestniczyć, bo miałeś poza uczelnią zajęcia sportowe, bądź kolidowało Ci to z pracą albo z innymi zajęciami na uczelni.

Zmieniony przez - Pan Śmierć w dniu 2008-09-15 21:36:05

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

gołe baby za free!!!!!

Warto przeczytać: | | malakh1- | malakh1 | pomysł na zmiane | dziewica czy | dziewica czy doswiadczona | cebularze na weselu | wesele filmy | beef babcia na weselu | gryf | naziemna telewizja cyfrowa | VLAD-IV | VLAD IV | upskirt celebrity naked | fetysz | lesbijki | tramal | pierwsi w posce | lekarz wali pacjęnkę | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.