FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 19847 razy ¬

ROZRYWKA | Motoryzacja
golf3 vs. civic 
[powiadom znajomego]    
Autor "golf3 vs. civic"   

ciastosz
 Wysłana - 20 październik 2005 16:08      [zgłoszenie naruszenia]

A i zeby nie bylo, ze jestem jakims wrogiem VW...nic z tych rzeczy :) Cenie sobie rowniez inne marki poza Honda - Nissan, BMW M Power, Aston Martin :P, Alfa GTA (obojetnie ktora) itp....nie lubie po prostu samochodow bez charakteru! A takim bez watpienia jest VW (nie mowie o VAGu)

P.S Smiech mnie jeszcze ogarnia, jak sobie pomysle, ze dopiero w V generacji Golf dostal niezalezna zawieche z tylu, a moja ceerka miala to juz w 91r. (oczywiscie moja, bo inne mialy wczesniej:) ) To CI dopiero zaawansowana technologia!!

prawie jak JDM

[rainbowsunnybeach.sry.pl/]

spychu
 Wysłana - 20 październik 2005 16:23      [zgłoszenie naruszenia]

Ciastosz: "I Panie BurzaJr postaw mi Lupo TDI ja Ci postawie Cifa 1,6 VTi (nie wiem jakie kryteria mamy przyjac, seria czy nie, ktore TDi itp.), ale jestem spokojny o wynik."

Jeśli byłaby to nie seria, to obawiam się, że nawet super wykręcony Civic nie miałby szans z Lupo Master'sa. Więc nie bądź za pewny bo się możesz przeliczyć.

bartus_
 Wysłana - 20 październik 2005 17:42      [zgłoszenie naruszenia]

z tego co pamietam to crx i lupo maja dosyc zblizone najlepsze czasy na 1/4 w tym sezonie.

lupo 11,69
crx 11,83

roznica 14 setnych nie wydaje mi sie wystarczajaca do mowienia "nie mialby szans".

...::: BMW - Freude am Fahren :::...

Specjalista -

ciastosz
 Wysłana - 20 październik 2005 18:07      [zgłoszenie naruszenia]

Tak masz racje, ale szukam wlasnie info o N/A Hondzi, ale niestety nie jestem u siebie na kompie. Poza tym mowiac seria czy nie, mialem na mysli silniki seryjne, albo tuningowane. Chodzilo mi jednak o jednostki montowane w tym modelu. Z tego co pamietam nie bylo Lupo 1,9. Poza tym to Lupo jest 4x4, a CRX oska i to do tego przednia. No, ale nic ide szukac :)

P.S I chcialem dodac, ze akurat bardzo mi sie podoba jak to Lupo jezdzi i jestem pelen podziwu dla konstruktorow.

prawie jak JDM

ciastosz
 Wysłana - 20 październik 2005 18:56      [zgłoszenie naruszenia]

Znalazlem na razie CRXa co prawda, ale dalej bede szukal...roznica co prawda niewielka, ale zawsze [http://www.dragtimes.com/Honda-Civic-CRX-Timeslip-5651.html]

Sa Hondziawki co kreca 10 i lepiej...ale dokopac sie przez multum czasow uturbionych jest strasznie ciezko.

Zmieniony przez - ciastosz w dniu 2005-10-20 18:56:59

prawie jak JDM

oses32
 Wysłana - 20 październik 2005 20:56      [zgłoszenie naruszenia]

[promotormocy.pl/video/vtec.wmv]

A to, że ten Lupo jest trochę szybszy to przez napęd 4x4 tylko i wyłącznie... Ten dragster 1400km miał na ostatnim bemowie ~11, w Polsce nie ma toru na przednią oś....

Nie należy chełpić się tym, że ma się słuszność, bo to nie nasza
zasługa, lecz prawdy, z pomocą której zyskaliśmy przewagę.

ciastosz
 Wysłana - 20 październik 2005 21:22      [zgłoszenie naruszenia]

oses32 - to sie rozumie samo przez sie :) Nadal czekam na linki od kolegow, ktorzy sa w swoich domach, przy swoich komputerach...ogolnie dostalem info potwierdzajace, ze Cify z K20A, kreca niskie 11, a wydmuszki kolo 8 w USA. Ale ten link, ktory podales to ITR jest :)

Zmieniony przez - ciastosz w dniu 2005-10-21 00:18:42

prawie jak JDM

ciastosz
 Wysłana - 21 październik 2005 13:16      [zgłoszenie naruszenia]

Coz wiem, ze Honda Insight (to hybrydowe auto) wykrecilo 9,74 silnik K20 N/A. Cify kreca podobnie, ale nie moge sie dokopac ciagle do danych.

Tu mam za to dwa filmiki do pokazania:
1. Civic NA i 234konie na kołach

przeciwnik seryjna Vette Z06, 405koni/540Nm (4,3 do 100km/h)

Pierwsze 3 wyścigi z rolowanego z 50km/h, ostatni rolowany ze 100km/h
w obu autach po 2 osoby. Vetta wygrywa, szcegolnie ze to sa rolowane, gdzie pojemnosci i NM, powinny zmiazdzyc Cifa, ale popatrzcie sobie
[mj23fe.com/Mark%20vs%20Tomi.mpg] - walka jest calkiem calkiem, jak na silniki o kilkakrotnie roznej pojemnosci.

2. Civic EG6, tez motor K20 (ten Civic jest wyraznie slabszy od tamtego) vs. EVO 8 @ 22psi
[http://www.hybrid-racing.com/images/gallery/videos/Shorty1.1.wmv]

Enjoy!!

prawie jak JDM

98MATI98
 Wysłana - 18 styczeń 2013 17:59       [zgłoszenie naruszenia]

TYLKO KALIBRA ****Y !!!!!!!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 22 stron.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

golf3 vs. civic