FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 20159 razy ¬

ROZRYWKA | Motoryzacja
golf3 vs. civic 
[powiadom znajomego]    
Autor "golf3 vs. civic"   

kr1s
 Wysłana - 3 luty 2005 20:54      [zgłoszenie naruszenia]

1.6 w golfie to kupa straszna jak juz cos to 2.0 najlepiej 16v niewiele wiecej spali a jezdzi przybajmniej,a juz najlepiej szukac TDi do tego zadnej beznyny nie ma co porowynywac koszty eksploatacji niskie fun z jazdy jest i turbinka,generalnei do golfa jest wszystkoi tanio w koncu to popularny wozek

nad obrecza

Kvan
 Wysłana - 3 luty 2005 21:58      [zgłoszenie naruszenia]

do hondyt częsci nie sa potrzebne, super, chyba sbie jutro kupie honde w końcu NIGDY sie nic nei spieprzy, komfort w golfie jest praktycznie nieduży, ale civic jest twardszy i komfortu w nim jeszcze mniej, dla mnei VW to jest VW i to jest prawdziwy samochód (moje zdanie SUBIEKTYWNE)

Vorsprung durch Technik

hemi1
 Wysłana - 3 luty 2005 23:37      [zgłoszenie naruszenia]

Po pierwsze: Nie porównujcie Golfa 1.6 do Civic 1.6 bo to nie ma sensu... dlatego chocby, że Honda 1.6 już w 92 roku miała silnik 1.6 który rozwijał nie 90 a 125KM...
Po drugie: Taki Golf przy Civic'u wygląda po prostu mizernie...i jeszcze bardziej szaro (choćby nawet był różowy metalic)
Po trzecie: Nie ma co się oszukiwać, biedny Golfina przegrywa KAŻDE starcie na trasie z Civic o tej samej pojemności silnika...
Po czwarte: Jak już się Golf rozpędzi to za to nie ma za bardzo czym go zatrzymać bo hamulce powiedzmy...hmmm...do najlepszych nie należą.

Myślę również, że mówienie o tym że Golf nie jest bardziej awaryjny od Civica też nie ma sensu bo tu chyba wiele osób się zgodzi, że pod tym względem Civic deklasuje Golfa...(znowu)
Nie wiem jak jest z cenami części ale jeśli chodzi o sam samochód to
krótko mówiąc spuścizna po Adolfie (w postaci Golfa) nie umywa się technologicznie do produktów z kraju kwitnącej wiśni...
Głosuję na Civic! :]

"Znam też ten komfort, gdy wleją mi do pełna,
Gdy moje gary zaczną wreszcie pić.
Dwa słowa - nieważna cena,
Kiedy mi wleją - zaczynam Żyć" - Franek Kimono

rafee
 Wysłana - 3 luty 2005 23:42      [zgłoszenie naruszenia]

hemi1 sog za wypowiedz

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

greku
 Wysłana - 3 luty 2005 23:45      [zgłoszenie naruszenia]

Hehe no fakt, że subiektywne, a co do awaryjności Hondy to nikt mi nie wmówi, że ona wogóle występuje sama z siebie Na 15 mln wyprodukowanych silników V-Tev ŻADEN nie był wadliwy fabrycznie.Pozatym Honda ma silniki uznawane od lat za wyśmienite, ogólnie awaryjność tych aut prawie nie istnieje, pozatym Civic wydaje mi sie hmmm jakby to napisać ?Precyzyjniejsza od Golfa, choć samego Golfa nie uważam za słabą furke, to akurat w tym porównaniu na pewno przegrywa.

hemi1
 Wysłana - 3 luty 2005 23:47      [zgłoszenie naruszenia]

Od którego roku Golf miał te 101 KM z 1.6?? (hehe nawet Fiat Siena ma 100KM z 1.6)

Civic dla przykładu hhmm powiedzmy że w wersji 3-y drzwiowej miał od 1996 roku 114KM z silnika 1.5 (a nie 1.6) a np Civic Coupe miał już w 1992 silnik 1.5 który roziwjał nie 90 a 101KM...

Nawet nie chce mi się szukać dla powórwnania osiągów Golfa bo chyba wszyscy wiedzą, że to nie ma sensu...

bartus_
 Wysłana - 3 luty 2005 23:48      [zgłoszenie naruszenia]

TDI 90 KM jest niby lepszy od 1,6 101 KM? nie wiem w czym ... spalanie na korzysc ropożłopa ok 1,5 l (chyba max) czyli maksymalnie jakies 5 zł na 100km, ale nikt mnie nie przekona ze tym sie przyjemnie jezdzi ... glosne, trzesie, niechetnie przyspiesza (tylko kopniak z turbiny stwarza ZŁUDNE WRAŻENIE ze taki golf jednak ma przyspieszenie)

...::: BMW - Freude am Fahren :::...

Specjalista -

hemi1
 Wysłana - 3 luty 2005 23:55      [zgłoszenie naruszenia]

bartus, czy ja coś przeoczyłem?? Wydaje mi się, że nikt nie wspominał o TDI...

edit: rafee, dzięx za SOG'a! :)

Zmieniony przez - hemi1 w dniu 2005-02-03 23:56:21

bartus_
 Wysłana - 4 luty 2005 00:03      [zgłoszenie naruszenia]

przeoczyłes ...
kr1s napisał: "1.6 w golfie to kupa straszna jak juz cos to 2.0 najlepiej 16v niewiele wiecej spali a jezdzi przybajmniej,a juz najlepiej szukac TDi do tego zadnej beznyny nie ma co porowynywac koszty eksploatacji niskie fun z jazdy jest i turbinka,"

...::: BMW - Freude am Fahren :::...

Specjalista -

niRon
 Wysłana - 4 luty 2005 00:03      [zgłoszenie naruszenia]

kr1s kilka wypowiedzi wczesniej wspomnial

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 22 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

golf3 vs. civic

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22