FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 19847 razy ¬

ROZRYWKA | Motoryzacja
golf3 vs. civic 
[powiadom znajomego]    
Autor "golf3 vs. civic"   

Marcin8655
 Wysłana - 30 wrzesień 2005 16:04      [zgłoszenie naruszenia]

Jak by był Golf z silnikiem 1.8 to brym brał Golfa lekko napewno golf mniej awaryjny.

AUDI VW

Anjew
 Wysłana - 30 wrzesień 2005 16:38      [zgłoszenie naruszenia]

marcin, nie sadze. Nie slyszalem jeszcze, zeby ktos narzekal na civica, obojetnie ktorej generacji, o golfach (od 3 w zwyz) sie nasluchalem sporo...

mmaniacs.pl

wasky1
 Wysłana - 30 wrzesień 2005 21:33      [zgłoszenie naruszenia]

6300zl zdjecia beda jak wroce z pracy. moze jutro

Wgw
 Wysłana - 5 październik 2005 13:35      [zgłoszenie naruszenia]

"no i masz VW" buahahaha Kvan Ty chyba jestes jakims fanatykiem

Honda najlepsza marka w naszej galaktyce, w przeciwienstwie do przereklamowanego VW

i porownaj sobie wyglad obu aut civic nawet lepiej by wygladal od golfa gdyby dostal z panzerfausta

golfIII przypomina bojowy woz piechoty z lat 40stych ubieglego wieku

po prostu "civic i bestia"

Wg rankingu przeprowadzonego przez brytyjski magazyn "What Car?" Honda najmniej awaryjna marka a VW jest nizej niz Hundai Daewoo czy Skoda...

wybor jest prosty...

Kesso
 Wysłana - 5 październik 2005 14:51      [zgłoszenie naruszenia]

Też mam takie zdanie, moim zdaniem najlepsze auta to japończyki, do tego jeszcze BMW, Audi

A Honda to chyba nie pierwsza tylko 2 zaraz po Toyocie

BiG BoSs
Rockefeller
 Wysłana - 5 październik 2005 19:35      [zgłoszenie naruszenia]

Witam kolejnego Hondziarza

Gdzie zaczyna się pasja, tam kończy się ekonomia!

Znawca -

Wgw
 Wysłana - 5 październik 2005 21:42      [zgłoszenie naruszenia]

pierwsza

spychu
 Wysłana - 5 październik 2005 22:12      [zgłoszenie naruszenia]

Po pierwsze to Dobry Wieczór. Bo jestem tu nowy i zarejestrowałem się głównie po to, gdyż nie mogłem się powstrzymać przed napisaniem postu w tym temacie.

Ktoś z Was napisał, że TDI nie jeździ, i stąd moje pytanie, jeździłeś TDI albo podkręconym TDI ?? Że tak twierdzisz ?? W TDI jest głośno, trzęsie :) Prosze Cię, nie pisz bzdur, może i 90KM z silnika 1.9 TDI w MkIII to żadna rewelka, ale w każdej chwili za głupie 1800zł, podkręca się to na 110-115KM. I Civic 1.5 90KM, dostaje baty, że aż miło. O elastyczności już nie wspomne, o oszczędnościach tym bardziej. Nawet seryjne 90KM TDI w Golfie III zrobie z Civa 1.5 w trasie miazge, i przy tym spali 5 litrów, bo będzie jechało cały czas na IV i V biegu, a "wielk" "przecudowny" Civ, żeby jechać równo z TDI będzie wyciskał ostatnie poty na max obrotach.

Odnośnie awaryjności Civów, jest to takie super, bezawaryjne auto :) Bez śmiechu. Golf jest tak samo awaryjny jak Civ, z tym, że do Golfa częsci kosztują 2 razy mniej niż do Civa, o ich dostępności już nie wspomne.

Civ to auto o zacięciu sportowym. To mnie rozwaliło zupełnie, "sportowe" Civy 1.5 objeżdżałem ponad 1500kg dupowozem jakim jest Passat B6 Kombi z silnikiem TDI 150KM/310Nm, więc panowie nie piszcie bzdur, że TDI nie jeździ, znam pełno 90KM TDI które miażdżą Civy 1.5 zarówno spod świateł jak i w jeździe w trasie. Może i silniki VW 1.6 75KM czy 1.8 90KM nie są, żadną rewelacją w porównaniu z 1.5 z Civą, ale na miłość boską, jak VW wprowadzał TDI, które jest 1000% lepsze od każdego silnika Civa, to "wielcy" japończycy twórcy "przecódownych" Civów, nie wiedzieli jak się zabrać za budowe diesla.

A tak na sam koniec, Honda to Honda VW to VW, jedno zupełnie inne od drugiego, i np. ja nigdy nie miałem i nie kupie japońca.

Tyle na ten temat.

POZDRAWIAM

pakman191
 Wysłana - 5 październik 2005 22:17      [zgłoszenie naruszenia]

honda honda honda honda honda honda honda COUPE !

pak wheeelie [http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9eab8cff0d353d12.html]

out of my way.

luqasVW
 Wysłana - 5 październik 2005 23:10      [zgłoszenie naruszenia]

Ale sie uśmiałem czytając te bzdury. Popieram spycha w 100%, a z waszych wypowiedzi wnioskuje ze z motoryzacją to za duzo wspólnego nie macie. Po pierwsze miarą mocy silnika KM i NM a nie pojemność wiec jak chcecie robić porównania to porównajcie waszego civica z choćby MKIII GTI 8V moce podobne, po drugie wyposażenie: nie mamy o czym rozmawiać bo hondy są puste, po trzecie jakość wykonania i zastosowanych materiałów, w hondzie sam plastik a w Golfie welur, miekka deska itp. po czwarte honda zeby jechała trzeba ja krecic powyzej 4 tyś obr, a w MKIII silnik siągnie juz od samego dołu, nie wspomnę juz o hałasie jaki jest w hondzie przy takich lub wyzszych obrotach, po piąte VW to VW i sam przykład Skody co ten koncern potrafi zrobić z marką, i tak mógłbym wymieniac bez konca, ale koniec zawsze bedzie taki sam VW wygrywa/. Pozdro

VW RULEZ

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 22 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

golf3 vs. civic

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22