FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3554 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
gospodarka centralna a rynkowa 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "gospodarka centralna a rynkowa"   

adi01
 Wysłana - 24 październik 2006 20:38        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Na podstawie rozmowy z doroslym mam wskazac roznice miedzy gospodarka centralna a rynkowa
czy moglby mi ktos pomoc?

2 er el x
 Wysłana - 24 październik 2006 21:22      [zgłoszenie naruszenia]

co znaczy 'na podstawie rozmowy z doroslym' sprecyzuj o co ci chodzi...

alko1986
 Wysłana - 24 październik 2006 22:30       [zgłoszenie naruszenia]

tzn, pewnie ze ma takie zadanie domowe i ktos dorosly ma mu pomoc :P Polecam google bo tam napewno sporo znajdziesz na ten temat, a tak w skrocie to gospodarka centralna to cos takiego mniej wiecej jak bylo w prl-u ceny z gory ustalane i tak dalej, gospodarka rynkowa to taka w ktorej rynek mozna tak powiedziec chyba sam o wszystkim naturalnie decyduje, czyli ceny sie same ksztaltuja na podstawie konkurencji nikt ich nie narzuca

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

gospodarka centralna a rynkowa

Warto przeczytać: spadkobierca ? | Próba sprzedaży dekodera telewizji cyfrowej | Przelew | Śmierć ojca - dziedziczenie | Dziedziczenie po Wuju | Pobyt w ośrodku wypoczynkowym - rachunek | Korepetycje. | Prawa autorskie do utworu. | Pytanie o szkołę. | Wykroczenie | Wypłacenie pieniędzy z zajętego konta | dokument potwierdzający miejsce zamieszkania | Lokata z dzienna kapitalizacja odsetek... | zaświadczenie o niekaralności | Jak wziąć kredyt na mieszkanie? | Budowa garaży | misiu | malkolmm | podyplomowe na UKSW Warszawa | Peczko | madzia katarzyna | antykoncepcja | wspólne prysznice | rzeczy | nigdy | moj eks ma inna | windows 7 | opis zlamania obojczyka | gracjan rostocki | misiu wypadek | dziewczyny plaża | seks szkoła | pośrednik ubezpieczeń | spadek | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.