FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 917 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
granica usa 
[powiadom znajomego]    
Autor "granica usa"   

MłOdYY
 Wysłana - 27 maj 2004 22:59        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

witajce jako ze za tydzien wylatuje do usa i zamierzam zabrac tak kolo 60 plyt cd (piratów oczywiscie) ,to chcialem sie zapytac czy mgoe miec na granicy(chyba glownie w usa chociaz w polsce moze tez)jakies klopoty.Bo jak przeswietlaja bagaz to chyba cd widac??Pozatym myslalem ze jakby sie w usa przyczepili to wytlumacze ze to na wlasny uzytek przeciez a w domu mam oryginaly tylko balem sie brac bo sa drogie i sie balem ze zgubie albo cos w tym stylu.
Jak myslicie mogą sie przypucowac??

pozdrawiam

ZeSraJ SiE,a NIe DaJ SiE!

koks20
 Wysłana - 27 maj 2004 23:22      [zgłoszenie naruszenia]

ja bym wsadził do podrecznego, tych przewaznie nie trzepią

koks20, a w zasadzie 21

MłOdYY
 Wysłana - 27 maj 2004 23:29      [zgłoszenie naruszenia]

ale jak rok temu bylem to na lotnisku przeswietlaja i wlasnie mi sie wydaje ze w podrecznym to predzej sprawdza niz w tym duzym
No ale jakby znaleźli i by sie zaczeli pucowac to co mi moga zrobic?Zabrac tylko plyty czy np wykrecic wala i odeslac mnie do polski spowrotem:/

pozdro

Magnus
 Wysłana - 28 maj 2004 09:15      [zgłoszenie naruszenia]

Sprawdzaja wszystko i podreczny i ten ktory idzie do luku. W USA moze tez beda chcieli ci sami zajrzec? A 60 plyt to sporo, a tam sa chyba cieci na piratow.

MłOdYY
 Wysłana - 28 maj 2004 17:57      [zgłoszenie naruszenia]

no to w sumie po co sa nagrywarki??
Jakby ktosik wiedzial na 100% jakies konkrety to bylbym wdzieczny za pomoc

pozdro

prze-grzyb
 Wysłana - 14 czerwiec 2004 22:45       [zgłoszenie naruszenia]

Cze !!!

>>>grzybiarze są wśród nas<<<

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

granica usa

Warto przeczytać: Podatek... | Ocena Planu Balcerowicza. | Warte polecenia książki o tematyce politycznej | Socjalizm a kapitalizm, kapitalizm a socjalizm | Pytania dotyczące polityki / Nasz mały quiz | UJ | Sponsoring ... | Emerytura | pomocy z zarządzania | Pmocy PRAWO "POBICIE" | Kulczyk | roznice prawne miedzy narkotykami a dopingiem | Wcześniejsze wybory? | Kuriozalny pomysł | 42. Dokonaj oceny finansowej wybranej firmy na podstawie jej sprawozdania rocznego | koncesja na automat hazardowy | borsuk | tabletki antykoncepcyjne | niezdalem2 | hawaii five 0 | wytrysk na twarz | Cunnilingus | odwołanie od reklamacji obuwia | mariusz max kolonko | dziewczyna dyskoteka | przeciw zakrzepowy | gry online | PUMA XELERATE DUCATI | skok stewczyka | dom | równouprawnienie gejów | kai greene | disco girls | opus dei | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.