FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1316 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | HYDEPARK
greckie wyspy i czarnych z tratw 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "greckie wyspy i czarnych z tratw"   

booe
biały miś
 Wysłana - 9 czerwiec 2015 20:53        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Był ktoś w tym roku na krecie albo rodos? O koss czytałem, że opanowane przez imigrantów, ale jak to się ma do większych wysp? Ma ktoś jakieś potwierdzone informacje? Chciałem odwiedzić rodos albo krete za miesiąc i nie wiem czy nie brać czegoś innego

Specjalista -

mlkv
 Wysłana - 10 czerwiec 2015 00:15      [zgłoszenie naruszenia]

O innych wyspach 0 sensownych informacji, z Kos to było jak rozumiem to narzekanie z dailymail:

[http://www.dailymail.co.uk/news/article-3099736/Holidaymakers-misery-boat-people-Syria-Afghanistan-seeking-asylum-set-migrant-camp-turn-popular-Greek-island-Kos-disgusting-hellhole.html]

Zmieniony przez - mlkv w dniu 2015-06-10 00:16:03

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -

booe
biały miś
 Wysłana - 10 czerwiec 2015 07:56      [zgłoszenie naruszenia]

Dokladnie o to mi chodziło. Ale kos jest małe, wiec dwie trawy czarnych i wydają się być wszędzie. Zobaczymy jak rozwinie się sytuacja

Specjalista -

MrMojo
 Wysłana - 10 czerwiec 2015 10:40      [zgłoszenie naruszenia]

Nie wiem, czy Daily Mail jest najlepszym źródłem.

Life may be seen as a virus infecting the perfect organism of death.

Ekspert -

mlkv
 Wysłana - 10 czerwiec 2015 14:27      [zgłoszenie naruszenia]

Tak, wiem że mozna narzekać na źródło jeśli to jest daily, stąd pewnie pytanie autora - na które niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć bo innych źródeł nie mam.

Niezależnie jednak czy daily czy nie daily to te zdjęcia, o ile nie zapłacili kebabowym za pozowanie, do wakacji nie zachęcają.

No i ten jeden dyskretny szczegół który Mnie zawsze rozwala - to że część z tych uchodźców ma lepsze ciuchy niż Polacy których się widuje w PL na uliach

Ekspert -

minner
SZPIEG
 Wysłana - 10 czerwiec 2015 15:30      [zgłoszenie naruszenia]

Coś tam na południu Europy napewno się dzieje bo koleżanka była jakieś 2 tyg. temu na południu Hiszpanii, nie pamiętam dokładnie gdzie w każdym razie na głównej plaży od groma czarnych i non-stop łazili i truli dvpsko próbując sprzedawać "roleksy","kapelusze" i inny syf ... byli tak natrętni że znajoma dosłownie jeździła specjalnie do miejscowości o wiele mniejszej na plażę jakieś 10 km od tego miasta bo nie szło wyleżeć.

Może Hiszpania to nie Grecja, ale wg mnie to przygotuj się na spotkania z czarnymi koleszkami.

"Only the deads will see the end of war"
MODERATOR MILITARIÓW od 2007 :-)
INSOMNIA 2013

Ekspert -

booe
biały miś
 Wysłana - 10 czerwiec 2015 19:21      [zgłoszenie naruszenia]

Dilujacych czarnuchow zawsze było sporo na hiszpańskich wyspach. Odkąd pamiętam zawsze stali przy plażach, ale nie było to jakoś uciążliwe. Chyba się skuszę na krete. To spora wyspa to może im jakieś czworaki zorganizowali i nie będzie ich pełno na plazach

Specjalista -

mlkv
 Wysłana - 10 czerwiec 2015 19:36      [zgłoszenie naruszenia]

Kreta fajna, polecam w wolnej chwili poza plażą ruiny pałacu Minosa w Knossos jak ktoś lubi starogreckie klimaty

[nexttriptourism.com/knossos-tourism-greece/knossos-palace/]

Ekspert -

booe
biały miś
 Wysłana - 10 czerwiec 2015 20:11      [zgłoszenie naruszenia]

Ostatni raz byłem dwa lata temu na krecie i było naprawdę ok. Odwiedziłem ciekawsze rzeczy od strony chanii i teraz przyszedl czas na prawą stronę wyspy. Ale nie chciałbym się przepychac z czarnuchami

Specjalista -

INSOMNIA
 Wysłana - 11 czerwiec 2015 03:25      [zgłoszenie naruszenia]

Sam sie zastanawiam mad urlopem. Miala byc Gecja, ale niezbyt kusza te wyspy teraz. Kiedy lecisz na krete?

Znawca -

booe
biały miś
 Wysłana - 11 czerwiec 2015 05:45      [zgłoszenie naruszenia]

Chciałem za ok 3 tyg. Zobaczymy jak będzie wyglądała sytuacja do tego czasu

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

greckie wyspy i czarnych z tratw

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Konfident | Gdzie to kupić ??????? | Oooo %) ms excel? | Kanary.%-) | Wyjazd na komers | Jak to uruchomić | jak ze stacjonarnego doladowac konto w orange | Chciałbym opisać stan umysłu jaki chciałbym mieć | Prosze o pomoc - tatuaż więzienny | HIT LATA 2009 MONOPOL - ZODIAK NA MELANŻU | Łacina - kto rozje*ie to w pył? %-) | (((((((((: Kozakov STO LAT!11!!!!!! :))))))) | Regulamin zakładania tematów typu "Klik=Sog" By buka | jak sprawdzic PEGASUSA? | Zerwanie umowy z Plus Gsm bez konsekwencji | stopery | All Inclusive | jenny88 | pzp | loved up | naprawa łodzi | wpływ wojny na psychike człowieka | plagiat | jak zbc cicho szybe w plastikowych drzwiach | praca licencjacka | pistorius | bandog | zxp | drink z koleżanką | zxp88 | grand | obrzydliwe | colineczka | ralph lauren vaughn canvas | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.