FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 665 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
gwarancja 
[powiadom znajomego]    
Autor "gwarancja"   

master6964
 Wysłana - 11 grudzień 2008 20:37        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Kupiłem nokie na allegro z 24 miesieczną gwarancja, wyraźnie napisane ze w razie czego mam oddac tel do salonu noki.. no i po jakims czasie przestała mi coś łączyć ładowarka i po prostu nie ładowała. Gołym okiem można było zauwazyc ze to wada typowo techniczna gdyż jeszcze na początku po dociśnieciu wtyczki do telefonu jakoś po trochu ładowała az przestała zupełnie. oddałem wiec sprzet i wytłumaczyłem co i jak WYRAŹNIE. odebrałem tel za jakies kilka dni nie pamietam ile ale krótko to trwało, bez słowa wziąłem telefon do domu, od razu pod ładowarke i..... nic! to samo. biore karte gwarancyjną a tam napisane ze wymienione zostało oprogramowanie... siedze i sie zastanawiam po jakiego grzyba wymienili oprogramowanie jak to była wada techniczna?? jesli sie myle to niech mnie ktoś oswieci ale dla mnie to bezsens... ale co najlepsze - wkładam inna baterie do tego telefonu i patrze ze to oprogramowanie nie zostało nawet wymienione czyli przy telefonie nie zostało zrobione nic ;-/ wiec odwiozłem telefon i teraz mija juz 3,5 tygodnia jak go na oczy nie widziałem.. czy to jest zgodne z prawem?? nie mam telefonu juz ponad miesiac. kiedy w takiej sytuacji moge sie domagac wymiany telefonu na nowy??

soundkail
 Wysłana - 11 grudzień 2008 20:40      [zgłoszenie naruszenia]

moge sie założyc ze teraz jak ci go oddadza to bedzie ze ,,telefon zalany cieczą"

Mikołaju przywieź haju, tira trawki, cysterne wódki i jakieś zabawki

master6964
 Wysłana - 11 grudzień 2008 22:51       [zgłoszenie naruszenia]

Nie pocieszaj :P

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

gwarancja

Warto przeczytać: Komornik a przekraczanie granicy... | Prawo pracy,zmiana warunkow - skrocenie okresu wypowiedzenia? | Rejestracja pojazdu na osobę niepełnoletnią | ubezpieczenie pojazdu - w jaki sposob przechodzi? | pytanko | grillowanie | model Beveridge'a | PILNE problem z psem | Zwrot towaru | strach sie bac | Namawianie do czynów karalnych. | Wysylka duzej paki %) | poczta - czy jest taka możliwość? WAŻNE!!! | stłuczka i oświadczenie. | URZĄD SKARBOWY | MTU-problem z ubezpieczeniem | out of body experience | chat kamerki | gołota | bramka sms play | czA,owiek bez zasad | atorvox | niski wzrost u kobiet | niski wzrost | dobrodziey | Co jeść żęby schudnąć | mercedrech | Tomasz Judym Marek Edelman Bernard Rioux motyw porownaj lekarzy | motyw lekarzy | dubtep | dubstep | zaświadczenie o gwarancji zatrudnienia | siłownia gdańsk | silownia gdansk | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.