FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3914 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
handel zniczami 
[powiadom znajomego]    
Autor "handel zniczami"   

INSOMNIA
 Wysłana - 29 październik 2003 12:23        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

chciałem zapytać Was jakie pozwolenie muszę mieć na jednodniowy handel zniczmi bo nie mam założonej działalności gospodareczej i jak to zrobić?

Tommygun
 Wysłana - 29 październik 2003 15:06      [zgłoszenie naruszenia]

Nieważne jak długo chcesz handlować - musisz być zarejestrowany.

a tak w ogóle to potrzebny jest tu specjalista a nie jakiś tam inżynier

Specjalista -

INSOMNIA
 Wysłana - 29 październik 2003 17:02      [zgłoszenie naruszenia]

a jak nie jestem to jak to obejsc, poprosic zeby ktos kto ma dzialalnosc podpisal ze mna "umowe zlecenie"? jaka grzywna grozi za handel bez zezwolenia

Tommygun
 Wysłana - 29 październik 2003 18:03      [zgłoszenie naruszenia]

oczywiście że możesz działać na umowę-zlecenie zawartą z kimś kto prowadzi działalnośc - w zasadzie to jest jedyna rozsądna droga, a jeżeli będziesz sprzedawał bez odpowiednich dokumentów narażasz się na sankcje z kodeksu karnego-skarbowego

a tak w ogóle to potrzebny jest tu specjalista a nie jakiś tam inżynier

Specjalista -

maciek
 Wysłana - 5 listopad 2003 23:19       [zgłoszenie naruszenia]

Pamietam, ze w Kanadzie zalozenie dzialalnosci trwa pol godziny ( 30 min ) i kosztuje grosze. A u nas niestety.. i tylko podatki dowalaja ;(

Jest popyt - od razu pojawia sie podaz.. a nie jakies bariery :/

Sorka ale wlasnie planuje kolejny biznes i ta biurokracja itp. mnie przytlacza.

Pozdrawiam
M.

Moderator dzialu Prawo, Ekonomia i Gospodarka.
[http://www.e-stacja.pl]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

handel zniczami

Warto przeczytać: zarobek - notariusz | ile 'na rękę' ? | Jaki dyrektoriat generalny UE odpowiada za polityke innowacyjną | Wiatrowki | Umowa przedwstępna sprzedaży domu !!! | Jak wyrobić paszport gdy...??? BARDZO WAŻNE | Ile moge czekac maksymalnie na zwrot podatku | Czy w Polsce mamy kapitalizm??? | specjalizacje | ?????????? Gdzie mozna zrobic kurs maklera ?????????? | Co robic... | UMOWA ZLECENIE... palca na zwolnieniu..? | Stowarzyszenie ale zwykłe | operat szacunkowy | co mozna zrobic??? | Jak założyć kościół w Polsce ? | yohimbina | mało znajomych | balony rekonstrukcja od 18 lat | balony rekonstrukcja od 18 lat | odpowiedzialność urzędników | umf | miami | pierwsza milosc nie ostatnia | saletra amonowa | straszne opowiesci | straszne opowieści | kod ograniczeA nokia 6300 | zdjecia gwiazd | jorrgus | zwi | Kobiety lubia koksów | antywirus | firewall | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.