FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1433 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
harman kardon - jaki? 
[powiadom znajomego]    
Autor "harman kardon - jaki?"   

Tetsui
 Wysłana - 5 lipiec 2014 10:05        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam

Mam pytanko chciałbym kupić mini sprzęcik grający który polecacie:

1. Harman Kardon go + play

[alatest.pl/reviews/ipod-glosniki/harman-kardon-go-play/po3-35186576,371/]

2. Harman Kardon onyx

[hd-opinie.pl/22359,audio,harman-kardon-onyx-recenzja-najnowszego-glosnika-airplay-i-nie-tylko.html]

saikolank
 Wysłana - 5 lipiec 2014 14:33      [zgłoszenie naruszenia]

Chcesz to do pokoju czy ma być strickte przenośne? Tak czy inaczej to co tutaj wrzuciłeś to straszny szit- płacisz tutaj za znaczek i zasadniczo nic więcej. Gra to bez polotu. Lepiej kupić coś znacznie tańszego od creativa- będzię grało tak samo i zapewne w budżecie zmieścisz się w 500zł za jakiś dobry model. A jak ma to być sprzęt bardziej stacjonarny to bierz segment technicsa z drugiej ręki.

Chłopaczki z Polkowic już Pojechali

Specjalista -

Tetsui
 Wysłana - 6 lipiec 2014 11:41      [zgłoszenie naruszenia]

właśnie tak i tak. Na codzien aby stało w pokoju a na weekend jakis plener. Kolega ma tego go+play i jest mega zadowolony. Ja nie znam się na sprzęcie grajacym i nie jestem jakims melomanem, ale jak juz kupić to coś dobrego :)

saikolank
 Wysłana - 6 lipiec 2014 17:22      [zgłoszenie naruszenia]

To będzie zasadniczo przepłacone, niska moc wyjściowa i jakość nie adekwatna do ceny. Brałbym zamiast tego głośniki creativa podróżne 2.0 albo 2.1 na bt, a za resztę kasy kupiłbym segement mini wieży technicsa i zapewne hajsu zostanie jeszcez na niejedną flaszkę.

Specjalista -

kurdes
 Wysłana - 6 lipiec 2014 23:54      [zgłoszenie naruszenia]

[sklep.audiocomplex.pl/produkt/sounddock-portable-dla-ipod-iphone,15#bookmark-cechy]

nie wiem jak gra hk, ale mam ten głośnik i naprawde daje rade. Sprawdza się i w domu jak i w plenerze/działka.

saikolank
 Wysłana - 7 lipiec 2014 15:01       [zgłoszenie naruszenia]

creative D100 zagra tak samo, a nawet ma większą moc i lepiej oddaje tony niskie, ma wymienne aku, także kupujemy ładowarkę, 2 komplety paluszków i nie szukamy gniazdka po marnych 7 godzinach
[http://www.ceneo.pl/7833008#tab=spec]

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

harman kardon - jaki?

Warto przeczytać: telefony | Program do kompresji MP3 - szybklo | Pomoc przy wyborze telefonu | GTA San Andreas vs GTA Vice City | wybor telefonu do 150zl ... | Ble ble ble - wiem, ze to nie EFD... %) | MP3 plejery | Trzy telefony do wyboru.Godzina na decyzję.POMOCY! | Orange - telefon | Najlepszy darmowy antywirus ? jaki ? | Jaka cena telefonu Samsung SGH-E105 | mp4...??? jak to jest? | ms firefox | convert FLV to MP3 | Słuchawki do mp3 playera | Który telefon wybrać | gruz | wstawianie filmików | filmików | work and travel UTW | ona taA"czy | jakubowska | polski playboy | o żonach | katarzyna maliszewska | ceny mieszkaA" | kompania brci | kompania braci | pioter | dopalaczach | hans solo | dzierA?a | pizmak | piżmak | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.