FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 14414 razy ¬

ROZRYWKA | Miłość
hej...co wy na to???? 
[powiadom znajomego]    
Autor "hej...co wy na to????"   

gabbylee
 Wysłana - 21 czerwiec 2011 11:22        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Kiedys zobaczylam fajnego chlopaka...i zaczelam sie na niego gapic, on to zauwazyl i sie poznalismy. Sie zapytal gdzie mnie moze z nowu spotkac wiec zostawilam mu num, ale nie odzwonil.2 tyg. pozniej znow go spotkalam, powiedzialam czesc i poszlam dalej.Godzine pozniej zadzwonil do mnie 2 razy, ale nie mialam jego num wiec nie wiedzialam ze to on i poprosilam kolege zeby odzwonil. On uslyszal meski glos i powiedzial ze to pomylka, pewnie pomyslal ze ma zly num. Ja sie domyslilam ze to on, i pare dni pozniej odzwonilam udajac ze pomylilam num. (nie wiem czy on wiedzial ze to ja czy wykasowal num) No i zadzwonilam...uslyszalam jego glos...przeprosilam mowiac ze to pomylka i rozlonczylam sie...ale chyba on cos gadal.10 dni pozniel (moze wiecej) wyslalam mu smsa (przedwczoraj) i napisalam mu...czy pamieta mnie itd...i ze skoro wyglada jak brad ja jaego chce(bylam pijana).To byla gdzies 20.Po 23 odzwonil al nie odebralam...i gdzies do 1 nie spalam ale juz wiecej nic...a rano mialam od niego smsa gdzie napisal zebym wiecej do niego nie pisala i ze jestem chora.

Yarekbboy
 Wysłana - 21 czerwiec 2011 11:29      [zgłoszenie naruszenia]

Heheh, po***ana jesteś , koleś miał racje. Nie pisz do niego.

Specjalista -

gabbylee
 Wysłana - 21 czerwiec 2011 11:31      [zgłoszenie naruszenia]

czemu???? dobra z tym sms-em przesadzilam...ale to tylko raz sie stalo...

Predshadow
 Wysłana - 21 czerwiec 2011 11:34      [zgłoszenie naruszenia]

bo sie bawisz w jakieś po***ane gierki jak gimnazjalistka. skoro do niego dzwoniłaś to czego nie porozmawiałaś tylko ściemniałaś, że pomyłka? dobrze chłopak zrobił, szkoda czasu na takie coś...

Yarekbboy
 Wysłana - 21 czerwiec 2011 11:40      [zgłoszenie naruszenia]

bo sie bawisz w jakieś po***ane gierki jak gimnazjalistka

Strzelam że dziewczyna niedawno ukończyła gimnazjum lub wciąż tam uczęszcza właśnie.

Specjalista -

agentdubel
 Wysłana - 21 czerwiec 2011 11:41      [zgłoszenie naruszenia]

jesteś strasznie głupia.

q2w lubi ssać (:

Specjalista -

gabbylee
 Wysłana - 21 czerwiec 2011 11:41      [zgłoszenie naruszenia]

jestem o wiele starsza...no i bylam pijana jak mu wyslalam tego smsa...a jak zadzwonilam i udalam ze pomylka...to tylko dlatego ze nie wiedzialam czy to o on i chcialam sprawdzic...

gabbylee
 Wysłana - 21 czerwiec 2011 11:43      [zgłoszenie naruszenia]

no co takiego glupiego zrobilam...ze mu napisalam to co mysle??? nic w tym zlego!!!!

siemamumin
 Wysłana - 21 czerwiec 2011 11:43      [zgłoszenie naruszenia]

Data rejestracji 2011-06-21
myślę, że tyle w temacie
a jak nie to jesteś niedojrzała..

Podobno pogodność jak mądrość walorem.

gabbylee
 Wysłana - 21 czerwiec 2011 11:44      [zgłoszenie naruszenia]

a pozatym on mogl nie dzwonic jak nie byl zainteresowany...

solones
 Wysłana - 21 czerwiec 2011 11:45      [zgłoszenie naruszenia]

spyerdalaj prowokatorze stąd i to w podskokach a jak nie prowo to i tak spyerdalaj bo jesteś poyebana , a takie zabawy to się bawią dzieci w podstawówce głupia svka.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 36 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

hej...co wy na to????

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36