FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1553 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
help! po 'rozstaniu' 
[powiadom znajomego]    
Autor "help! po 'rozstaniu'"   

mass8mass
 Wysłana - 20 sierpień 2009 19:06        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Dwa miesiące definitywnie skończyła mi się obiecująca znajomość. Sprawa byłaby dużo prostsza, gdybyśmy a/ wcześniej nie byli 'przyjaciółmi' (teraz jednak przyjaźnią bym tego nie nazwała) i b/ gdybym nie czekała na rozwinięcie tego od dwóch lat...w każdym razie, staram zachować kontrolę nad sobą - znajomi są szczęśliwi, że przy spotkaniach nie załączają mi się moduły bite/cry i w ogóle sprawiam wrażenie rozpromienionego singla z zacięciem feministycznym (nigdy-więcej-facetów-jak-dobrze), ale jednak... nie potrafię sobie do końca z tym poradzić : ( Chłopak, o którym mówię miał i myślę, że nadal ma dramatyczny wpływ na mój sposób myślenia - ciągły rozwój blablabla, i wydaje mi się, że wszystko co robię, jest przez niego w jakiś sposób spowodowane. i strasznie mnie to wkurza. to tak, jakbym nie mogła czegoś do końca uciąć. Po drugie, pomimo pozornego zapomnienia o całej sprawie najchętniej zajęłabym się planowaniem akcji 'zemsta' , bo zachował się w sposób chamski i po prostu urwał kontakt bez wyraźnego powodu. Poza tym chciałabym zrobić coś, czego on nigdy by się po mnie nie spodziewał, chociaż i tak wiem, że małe jest prawdopodobienstwo, zeby wiadomosc o tym do niego dotarla (wyprowadzilam się z naszego miasta)(nie przez niego, jeszcze nie zwariowałam :p) Powiedzcie mi, czy to jest normalne?! A jeśli nie, jak wyrwać się z tej chorej pułapki, bo ja się czuję jak zakleszczona

Wisniowiec
 Wysłana - 20 sierpień 2009 19:45      [zgłoszenie naruszenia]

samo przejdzie...zajmij się życiem <yes> znajdź hobby/zajęcie jakieś i tyle...czekaj

Dobre lekarstwo jest zawsze gorzkie.

Znawca -

krulova
 Wysłana - 20 sierpień 2009 20:02      [zgłoszenie naruszenia]

Nawiązując do punktu a./ - nie istnieje coś takiego jak przyjaźń damsko-męska!

Co do zemsty - KAżDA zraniona/porzucona itd. kobieta ją planuje, więc to naturalna reakcja organizmu;) Weź gęboki oddech, policz do 20, obejrzyj jakis film, spotkaj się ze znajomymi (ale nie wspolnymi znajomymi).
Czas jest uniwersalnym lekarstwem :)
Innym sposobem na "uwolnienie" się od byłego, jest znalezienie nowego obiektu ;) Nie jest to uczciwe, bo dana osoba ma słuzyć jedynie osuszeniu łez, ale cel uświęca środki.

MarvBoy
 Wysłana - 20 sierpień 2009 20:06      [zgłoszenie naruszenia]

zemsta... z tego co zauważyłem w moim krótkim życiu mocno zraniona laska daje dupy 1 lepszemu, żeby pokazać ex, że każdy byle śmieć może ją mieć i ex nei był wcale takim kozakiem, że ją wyrwał. Smutne, ale co poradzić laski są strasznie tępe

Ekspert -

fredens
 Wysłana - 20 sierpień 2009 20:13      [zgłoszenie naruszenia]

Marv ładnie podsumowałeś
a co do tematu, to takie zemsty to jest dna dna, ale powodzenia

Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.!;)

Ekspert -

fenol_one
gdzie podpis? :(
 Wysłana - 20 sierpień 2009 20:25      [zgłoszenie naruszenia]

j/Wisniowiec, j/Marv

mścić się?? haha, też mi coś, zrób tak jak on, pokaż że masz wyje.bane i żyj dalej,
i na 100% gość miał jakiś powód, by zerwać kontakt tylko Ty nam nie chcesz tego napisać

Lubię swoje przeciętne życie :-)
Pan Kierownik!

Specjalista -

fredens
 Wysłana - 20 sierpień 2009 20:27      [zgłoszenie naruszenia]

jeszcze jedno, co masz na myśli pod ciągły rozwój blablabla ?

Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.!;)

Ekspert -

bateryjka
 Wysłana - 20 sierpień 2009 20:31      [zgłoszenie naruszenia]

skoro miał na Ciebie wieelki wplyw, to znaczy, że był dla Ciebie ważnym człowiekiem - wię castanow się kim będziesz jesli zdepczesz wlasne wartosci.

Wyprowadz sie, zacznij nowe zycie zapomnij - porzejdzie samo.

I nie wmawiaj sobie, ze jest dla Ciebie ścierwem, skoro był twoim mentorem. Masz jakies podejrzenia dlaczego urwal kontakt?

Masz pewność ze to nie dla Twojego dobra?

krulova
 Wysłana - 20 sierpień 2009 20:34      [zgłoszenie naruszenia]

nie uogólniajcie, zemsta może wiązać się z osmieszeniem wśród znajomych lub na forum publicznym, zniszczeniem byłego partnera finansowo, rozbiciem w perfidny sposob jego nastepnego związku itp.
ale oczywiście większość panienek ląduje w łózku pierwszego napotkanego faceta.

w kazdym razie mszczenie się na byłym to wyraz braku godności i moralnego zeszmacenia.
mimo to kobiety maja taki zagrania, a przynajmniej o nich mysalą :(

Maxloo
 Wysłana - 20 sierpień 2009 20:35      [zgłoszenie naruszenia]

nie istnieje coś takiego jak przyjaźń damsko-męska! wy się chyba za dużo filmów na oglądaliście za atlantyku albo głupich artów na wp się naczytaliście, może istnieć, tylko jak ktoś jest płytki emocjonalnie i nie potrafi rozdzielić uczucia przyjaźni od uczucia miłości to się nie dziwie - bez obrazy

"mocno zraniona laska daje dupy 1 lepszemu, żeby pokazać ex, że każdy byle śmieć może ją mieć i ex nei był wcale takim kozakiem, że ją wyrwał". - ja *******e nie przyznałbym się przez znajomymi że z nią spałem, szmata jak jak ja *******e

Zmieniony przez - Maxloo w dniu 2009-08-20 20:38:53

Daer
 Wysłana - 20 sierpień 2009 20:42      [zgłoszenie naruszenia]

Taki układ jak przedstawiła autorka tematu to żadna przyjaźń, fakt.

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

help! po 'rozstaniu'

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Problem starej milosci... | bogate i (atrakcyjne) kobiety? | O co Mu chodzi? | Na chłodno. | Pytanie do dziewczyn | Natrętny ex mojej dziewczyny - szybkie pytanie | Problem z wakacjami. | No i już z rana wkrętki. | Przed zaręczynami cnotka niewydymka po łatwa suczka | ech poradzcie miłość | mam problemik ;/ | Uczucie z seksu? | czy mozna zakochac sie w dziewczynie z ktora nie ma sie oczym rozmawiac? | Dlaczego nie mowi wszytskiego... | Co teraz? | Koniec w związku... a ponowny powrót | regulamin forum | kontrola US a prywatne konto bankowe | bty adidas meskie zolte | marcin | multiselekt do policji | rozbierana butelka | rozbierana butelka | playboy grudzien 2007 | najdziwniejsza praca | rechtzeitig | showup illy26 | julia ckm | teksty na zakończenie związku | dzień adaptacyjny | rss20 | suv | kórwy | opowiadanie erotyczne syn | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.