FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 821 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
help-reklama! 
[powiadom znajomego]    
Autor "help-reklama!"   

Marian.B.
 Wysłana - 29 październik 2003 16:46        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Potrzebuje jak największej ilości informacji na temat reklamy w mediach ( potrzebne mi to do pracy magisterskiej, którą właśnie muszę napisać ). Za jakąkolwiek pomoc (linki, informacje). Odwdzięczę się hojnie Sogami!! Pozdrawiam @ll!!

You are not a Warrior, You are a Beginner!!

Ravenlord
 Wysłana - 31 październik 2003 22:07      [zgłoszenie naruszenia]

[www.media.com.pl]

musisz zadzwonic do TadeuszA Bogdal, tel. (22) 858 86 29 i poprosic o dostep do bazy Media Marketingu na okres pisania pracy magisterskiej.
Baza jest platna, ale posciemniaj ze jestes studentem, ze do dzialalnosci naukowej etc. Ja tak zrobilem i otrzymalem dostep.
TAM JEST WSZYSTKO!!!! Baza jest przeogromna, maja tam wszystkie kampanie medialne opisane, do jakiej grupy docelowej, cele reklamy, efekty, przeslanie.

poza tym [www.mediarun.pl]

pozdrawiam!

"Nie dyskutuj z debilem bo najpierw ściągnie cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem"

jakryc
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 1 listopad 2003 19:53      [zgłoszenie naruszenia]

Ravenlord - wielki sog za to info! (tez chce pisać o mediach).

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...

Znawca -

Marian.B.
 Wysłana - 2 listopad 2003 20:26      [zgłoszenie naruszenia]

Ravenlord: od dzisiaj jesteś dla mnie drugi po Balcerowiczu SOG wielki dla Ciebie ofcooz!!

You are not a Warrior, You are a Beginner!!

quasar
 Wysłana - 2 listopad 2003 22:36      [zgłoszenie naruszenia]

bal-ce-ro-wicz mu-si o-dejsc

quidquid latinum dictum est, altum viditur

Amazone
 Wysłana - 3 listopad 2003 00:56       [zgłoszenie naruszenia]

A informację też zapiszę, takie bazy danych są na wagę złota ;)

Jeden z textów roku: "Acha, mam pytanie, kumpel mówił że podciąganie jest ważne przy ćwiczeniach. Ja jednak uważam że jest to troche do dupy. Ja tam nigdy nie widziałem żeby laski patrzyły kto ile razy się podciągnie (ja się podciągam maxymalnie 3 razy). To tyle, jeszcze raz laski pozdrawiam was !!! :)."
---------------------------------------------------------------------------------------
kawoszka === modka działu fitness === sympatyk-mafia.suple.hardcor.pl
=================== zamiast dawać mi soga kliknij: [http://www.pajacyk.pl]

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

help-reklama!

Warto przeczytać: Rozlazły mnie się buty | małe pytanko | zwrotu podatku | Pirackie płyty czy legal??? | Pobity po imprezie - co robic? | Podanie! Jak ma wyglądać? | Podatki | Cło... | myjnia | Jaki fundusz inwestycyjny zrownowazony | Ciekawa sprawa ALLEGRO | Co mi grozi? | wplata na konto PILNE pytanie | Zepsuty odtwarzacz MP4 | nie mam prawa | Jaki zarzut i ew. kara? | Audi c5 | petite video 123 xxx | aszy | borys | mercurial | białoruś | counter | uliana senyszyn ukraina | grudka na powiece | studia wojskowe | zdjęcia od 18 lat | bmw 220 tys km | insomaniak | kamery internetowe | gabriela | produktywnosc kasjera | studenty sa happy | wyznania kobiet | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.