FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1836 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Humanistyczne
historia XIX wiek 
[powiadom znajomego]    
Autor "historia XIX wiek"   

chris21
Człowiek Słoń
 Wysłana - 3 listopad 2005 11:17       

Przeniesiona przez Nicci z działu 'Historia'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam. Mam za zadanie opracować 2 źródła XIX wieczne z których jedno musi mieć charakter normatywny. Zna może ktoś takie? Mogą być np. jakieś pamiętniki lub coś w tym rodzaju. Fajnie by było gdyby ktoś takie źródła miał opracowane i mógł się nimi podzielić I druga prośba dotyczy historii Ameryki łacińskiej w XIX wieku. Ma ktoś może linki do strony na której znalazłbym jakieś interesujące rzeczy?? Z góry dzięki

[w932.wrzuta.pl/audio/a1o9Toqc2zk/faczynski_i_kidd_-_problemow_tworcy]

vogue
 Wysłana - 3 listopad 2005 11:40      [zgłoszenie naruszenia]

Znawca -

vogue
 Wysłana - 3 listopad 2005 11:40      [zgłoszenie naruszenia]

[pl.wikipedia.org/wiki/Ameryka_Po%C5%82udniowa_i_%C5%9Arodkowa_w_XIX_wieku]

a tu troszke historii
wpisz w googlach i wyskoczy mnostwo stronek

Zmieniony przez - vogue w dniu 2005-11-03 11:44:30

.

Znawca -

chris21
Człowiek Słoń
 Wysłana - 3 listopad 2005 13:54       [zgłoszenie naruszenia]

dzieki na tych stronach byłem, ale dzieki za pomoc.

[w932.wrzuta.pl/audio/a1o9Toqc2zk/faczynski_i_kidd_-_problemow_tworcy]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

historia XIX wiek

Warto przeczytać: Informacja na temat obrazu. | Prezentacja maturalna - duchy, zjawy, upiory | Metodologia badań społecznych- problem badawczy | " Chłopi " różnice pomiędzy książką i filmem | budowa aktu prawnego | literatura podmiotu: granice ludzkiej wolności | literatura erotyki | Potop | Wpływ miłości na wybory moralne bohaterów | Przecinek :) | Praca Magisterska- Problem | gimnazjon spartański, Starozytna grecja, Spartanie - pytanie | Juliusz Słowacki-Balladyna (OPIS POSTACI FANTASTYCZNEJ) | detektyw - temat pracy maturalnej | Biblografia, pomoc w dobraniu dzieł. | Prezentacja Maturalna problem z doborem lektur. | czy moja kobieta leci na kase | internetowy kantor | łukasz stanisławowski | sogarnia | czeski film | puszysta | daje czadu | Okrutnicze | ibmpass | horrory | dermatologia | choroby skóry | choroby weneryczne | drobne krostki w okoicach krocza | dont starve | toples | topless | kafeteria | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.