FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3574 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Humanistyczne
historia przemysłu polskiego 
[powiadom znajomego]    
Autor "historia przemysłu polskiego"   

bitch
 Wysłana - 25 listopad 2006 09:20       

Przeniesiona przez Andromedaa z działu 'Nauki Ścisłe'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam
Mógłby mi ktoś dostarczyć materiałów w postaci sznurków lub na e-meila (przemek_6@poczta.onet.pl) o historii polskiego przemysłu, czyli od rewolucji
przemysłowej do teraz. Wiem, zaraz mnie odeślecie do googli, ale ja tam nic nie mogłem znaleźć. Będą sogi

piotrusxtc
 Wysłana - 28 listopad 2006 11:13       [zgłoszenie naruszenia]

Ja bym zaczal od rzemiosla. Pozniej starcie feudalizmu z kapitalizmem i rozwojem manufaktur w ktorym to kapitalizm zdecydowanie wygral. Okres kapitalizmu rozpoczyna wielka rewolucja przemyslowa (tzn zaczyna sie ona juz w feudalimie - koniec 18w) ale nic nie dzieje sie z dnia na dzien. Rewolucja wiaze sie z pozytywizmem i racjonalizmem. Dazenia na rzecz ojczyzny przyczyniaja sie do rozwoju wszystkich dziedzin zycia rowniez gospodarki (a w niej przemyslu). Nastepnie wszystko rozwijalo sie az do wojen. Nastaje kryzys ekonomiczny w USA ktory dotyka rowniez Polske. Wszystko zamiera. Z czasem wychodzimy z dolka, wszystko znowu pnie sie w gore dzieki odpowiednim reformom. Nastepnie mozesz opisac GOP i COP i na tym w zasadzie koniec. Po wojnie jak wiadomo konstytucja PRL z 1952, gospodarka centralnie planowana ktora znacznie ogranicza mozliwosci rozwoju przemyslu.
Mozesz pisac tez o konkretnych zaglebiach przemyslowych, np. gorny slask powiazac z gornictwem, polske centralna z wlokiennictwem etc etc

seks, alkohol, mordobicie...

kocham konie... - mechaniczne !!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

historia przemysłu polskiego

Warto przeczytać: funkcjonowanie motywu samotnosci...... | ostatnia scena jako klucz do interpretacji utworu | Proszę o pomoc w ramowym planie wypowiedzi na maturę ustną z języka polskiego | Matura ustna | temat maturalny - literatura przedmiotu | ustna- niepogodzeni ze światem, | aj nid jor help! plis help mi! | Mordercy - matura ustna | Jak Zbyszko z Bogdańca zostaje rycerzem ? HELP!! :/ | USTNA MATURA | Jak doprecyzowac temat? Teza? | List z wos-u | Hasła filozofów itp. | turpizm | Piękno człowieka i jego stroju! Lektury | Pomoc przy bibliografii | prezerwatywy | prezerwatywa | prezerwatyw | durex performa | durex | durexy | avp | glowacki | gracjan | izrael | prawdziwa szmata | szmata | performa | bielizna | pończochy | chłopaki z baraków | z poznańskiego łazarza | kim-kardashian | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.