FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1592 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
hmmm jak to ogarnac ;p ?? 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "hmmm jak to ogarnac ;p ??"   

czeslavow
 Wysłana - 3 grudzień 2006 19:20        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Więc tak sprawa wyglada tak :
Poznalem atrakcyjna dziewczyne tydzien temu po krótkiej rozmowie spytala gdzie mieszkam odpowiedzialem jej, spytala sie czy moze wpasc odpowiedzialem ze tak i na drugi dzien przyszla do mnie bylo fajnie pogadalismy itd spytala sie mnie czy moze przyjsc znowu jutro powiedzialem ze tak wiec przyszla znowu po okokoło 20 minutach rozmowy zaczelismy sie calowac , smyrac , tulic poznjej odprowadzilem ja.Za dwa dni napisala do mnie ze znowu chce mnie odwiedzic bo teskni za mna wiec nie mialem nic przeciwko przyszla wlaczylem film obejrzelismy sobie go i gdy wrócila do domu dostalem od niej sms-a ze sie we mnie zakochala i czy ja w niej - odpisalem jej ze nie czuje tego ze sie w niej zakochalem ze pewnie potrzenbuje na two wiecej czasu , minely dwa dni znowu sie spotkalismy to bylo wczoraj jestesmy ze soba okolo 1 godziny dostaje telefon i mowi ze jedzie gdzies na impreze , powiedziala ze wpadnie dzisjaj i nie zjawila sie ... Troche napisane z haosem ale pisalem to na pelnej kur** :D wiec mam pytanie do speców zaatakowac ? w jakim kierunku postapic :> ? Dzisjaj wlasnie jak sobie tak siedze tam to mysle o niej i zalezy mi na niej ...

trib-misiu
ŻYDU
 Wysłana - 3 grudzień 2006 20:03      [zgłoszenie naruszenia]

rzadko tu zagladam ale napsize modom (modkom;) ) ze szczerze wspolczuje dilowania sie z tak zacnym szajsem%)

człowiek o IQ ok. 453 razy większym od gąsiennicy

Kamson
Wisła Kraków
 Wysłana - 3 grudzień 2006 20:07      [zgłoszenie naruszenia]

ożesz w pyte... ile masz lat?

Inso 2015

Specjalista -

Gumis777
 Wysłana - 3 grudzień 2006 20:10      [zgłoszenie naruszenia]

czeslavow nie widzisz ze ona sprawdza twoja reakcje

American Dream !!! (ten zly) Umoralniacz no.1
--------------------------------
Kiedys dalbym sobie za nia reke obciac.. i wiesz co? I bym teraz k*rwa nie mial reki. %-)

Znawca -

YodoNk
 Wysłana - 3 grudzień 2006 20:14      [zgłoszenie naruszenia]

imo bezsens troche.. 2 tyg ( o ile sie nie myle ) i odrazu taka gadka? Cos mi tu nie pasuje .. :)

Saymonn
 Wysłana - 3 grudzień 2006 20:14      [zgłoszenie naruszenia]

gimnazjum

Zmieniony przez - Saymonn w dniu 2006-12-03 20:15:08

Znawca -

TheMask
 Wysłana - 3 grudzień 2006 20:19      [zgłoszenie naruszenia]

Kurde, tak po mojemu to kurde ja bym jednak nie wiedział do konca co zrobic. Moze ona Cie kocha, DUDE ! Tozn. ona to tak powiedziała, ale wiadomo jakie są te gimnazjalistki kurde ! Nigdy nie skminisz ! Wiec w sumie to nie wiem co powiedziec, ale powiem jedno- zerwij z nią szybko ! TAK ! Wlasnie tak musisz zrobic !

Powiedzmy wszyscy ' TAK ' legalizacji marihuany !

Saymonn
 Wysłana - 3 grudzień 2006 20:30      [zgłoszenie naruszenia]

bede szczery do bólu...to typ kurevny,szmaci sie na kazdej imprezie,a jak nie ma co zrobić z dupą to idzie do ciebie...przykro mi,musisz zakończyć tą znajomość...

Znawca -

TheMask
 Wysłana - 3 grudzień 2006 20:33      [zgłoszenie naruszenia]

TAK, Spajdermen ma zdecydowanie rację ! Na pewno kiedy ty siedziałes w domu to ona na tamtej imprezie uprawiała SEKS, Dude ! Wiec musisz zrozumiec, ze wasz zwiazek nie ma przyszlosci, bo ja to juz rozumiem, wiec teraz ty to skmiń !

Powiedzmy wszyscy ' TAK ' legalizacji marihuany !

RozkosiQ
 Wysłana - 3 grudzień 2006 20:34      [zgłoszenie naruszenia]

Łoooooo.. spoko. laska wyznaje uczucia po kilku dniach - jak szybko sie zacznie to rownie szyubko sie skonczy

Ogolnie historia ma mega tempo

Słuchaj. Hmm.. Spotkaj sie z nia jeszcze i sprobuj wyczuc, o co jej chodzi.. Bo jakas dziwna mi sie wydaje..

Od kiedy LASKI sie pchaja facetom na zlotej tacy??
Czy moze to kiedys faceci woleli miec 'wladze' nad caloscia??

Fuck me like you hate me...

Specjalista -

Saymonn
 Wysłana - 3 grudzień 2006 20:41      [zgłoszenie naruszenia]

a może ktoś ją juz zapylił i szuka jelenia teraz?

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

hmmm jak to ogarnac ;p ??

Strony: 1 2

Warto przeczytać: kumpel | pęknieta prezerwatywa | pytanie do kobiet | Tribulus Terestris | pewna historia | jak długo.... | ....... | Homoseksualizm po wyglądzie... | Facet to świnia | Kobieta, mezczyzna, przyjazn, milosc | chodzi tylko o sex | Guzik rozkoszy | Sex a spowiedź | Związek czy nie związek??? | Co jest z tymi kobietami??? | Zrywa ze mna bo niechce mnie ranić?? | głowy | edyta gorniak nago | big brother poland | u mnie na wykladzie | strony podobne roksypl w niemczech | fisting analny | dzieci przegryw | MARTA KWIECIEŃ | duzy biust | z duzym biustem | znane polki oops | towarzyska dziewczyna | prostytutk | narożna | magda narozna | k770i kody dowland | kanary | dziewczyna ma dużo znajomych | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.