FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4859 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
homoseksualisci 
[powiadom znajomego]    
Autor "homoseksualisci"   

tommy098
 Wysłana - 1 grudzień 2004 22:18        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

dzis ogladalem ciekawy film naszly mnie rozne przemyslenia. Uwazam za czlowieka powinnismy osadzac po jego czynach. Wielu z nas nienawidzi rasizmu, osobiscie uwazam nze osadzanie czlowieka po kolorze skory i zakwalifikowanie go jako istoty gorszej to cos znacznie odbiegajace od czlowieczenstwa, w ogole polecam film wiezien nienawisci tytul oryginalny history X , a jesli tak wiele osob uwaza rasizm za cos obrzydliwego to czemu rzucaja hasla zabic pedalow? moim zdaniem rasizm to nie tylko nienawisc do koloruy skory ale w szerszym ujeciu do wszystkiego co inne co nie zagraza spoleczenstwu. Jesli niezalezny od czlowieka jest kolor skory a tak sama niezalezna jest orientacja sexualna to dlaczego to tepic? Fakt ze dla wielu nienaturalne jest spolkowanie z innym mezczyzna, nie bede ukrywac ze dla mnie rowniez, ale jestesmy ludzmi i tym sir rozni czlowiek od zwierzecia ze potrafi sie kontrolowac. Jestem calkowicie heterosexualny ale nie potrafie darzyc nienawiscia gejow, dlaczego? bo czuja i takze oni sa istotami ktore odczuwaja emocje a czulbym sie wyjatkowo podle gdybym skerzywdzil dobrego czlowieka swoim zachowaniem ( wsrod nich sa gnoje i s****ysyny jak i poczciwi dobrzy ludzie )wielu z nas skazuje z gory gejow na potepienia lecz odpowiedzmy sobie na pytanie , co byscie zrobili ( to pytanie kieruje do LUDZI nie do stworow przypominajacych ludzi ) gdyby wasz przyjaciel na ktorym polegaliscie wiel lat i nie raz pomogl wam w problemie gdy wszyscy odwrocili sie od was plecami okazal sie homoseksulaista? jesli macie dosc cywilnej odwagi w sobie to prosze o wypowiedz a hasla w stylu smierc pedalom to dla mnie swiadectwo o prymitywnosci osob glaszacych takie poglady. lepiej zacznijcie oceniac ludzi po ich zachowaniu a nie cechac od nich niezaleznych !!!

WNUCZKU PYSZNY DŹEMIK !!!!!!
TO Z BIEDRONKI DZIADKU
PRZYSIĄGŁBYM ŻE Z TRUSKAWEK !!

Znawca -

Crue
 Wysłana - 1 grudzień 2004 22:43      [zgłoszenie naruszenia]

Jeżeli byłby to mój dobry kolega, przyjaciel, to bym akceptował jego wybór.
Jeśli ktoś lubi mieć coś w tyłku - jego sprawa, ja wolę mieć tam czysto

Same shit, different day

STUKU
 Wysłana - 1 grudzień 2004 22:46      [zgłoszenie naruszenia]

ja do tego podchodze z dystansem...
jak najwiekszym od mojego tylka.

krocz spokojnie wsrod zgielku i pospiechu

INSOMNIA
 Wysłana - 1 grudzień 2004 22:56      [zgłoszenie naruszenia]

no zgadzam sie toroche lecz nie dokonca, ja tam nie akceptuje takich hasel typu: zabic czy cos innego ale tez potepiam homo... dlaczego? dokonca nie znam odpowiedzi, dla mnie jst to cos ponizajacego, moze i wstydliwego i "niesmacznego" co porusza opinie spoleczna. Bog nie stworzyl mezczyzny zeby zawieral zwiazki z mezczyznami(albo kobiete z kobieta)- to tylko ludzkie "urojenie", a co za tym idzie napewno jakas niedoskonalosc w psyhice takiego czlowieka. POZDRO

medulla
 Wysłana - 1 grudzień 2004 22:59      [zgłoszenie naruszenia]

nie mam do nich większych uprzedzeń tak długo jak się tym nie afiszują, uważam, że nie powinni zawierać związków małżeńskich a co dopiero adoptować dzieci!! Jak chcą być razem to proszę bardzo, ale we własnym kącie. Co do kumpla to nie ma problemu tylko niech mi swoich kolegów nie przyprowadza

Zmieniony przez - medulla w dniu 2004-12-01 23:00:41

medulla aka Demize

Anonim
 Wysłana - 1 grudzień 2004 23:03      [zgłoszenie naruszenia]

Rasizm to może byc bo ktoś się czarny urodził, ale nikt się pedałem nie rodzi nigdy. To są ludzie, którzy zamiast bawić się na podwórku siedzą przed komputerem i ogladają gołe baby z czasem to za mało z czasem mężczyźn. To jest zboczenie, którego nie zaakceptuje nigdy podobnie jak znajomych pedałów, nigdy nie chciałbym mieć. To jest chore i tyle.

STUKU
 Wysłana - 1 grudzień 2004 23:48      [zgłoszenie naruszenia]

takie haslo kiedys przeczytalem gdzies
"wole byc czarnym niz pedalem. bedac czarnym nie musisz o tym mowic swojej matce"

krocz spokojnie wsrod zgielku i pospiechu

Jonks
 Wysłana - 2 grudzień 2004 00:45      [zgłoszenie naruszenia]

film nosi tytul American History X tak se sprotuje

niemam okreslonego zdania na pedaleow mimo iz mam siebie za tolaeracyjnego to jak dostalem porsopozycje spokania a jednym "przedstwicielem" to sie lekko zdenerwowlem i chialem go lac ale ostatecznie me milosierdzie wzielo gore

SORRY ZA LITEROWY ALE NIGDY MI SIE NIE CHCE ICH POPRAWIAC :)

[http://www.sfd.pl/temat134812/]

Specjalista -

tode
 Wysłana - 2 grudzień 2004 02:39      [zgłoszenie naruszenia]

hmmm jesli mozna wtracic to osobiscie mnie to gowno obchodzi co kto chowa w gaciach i jak tego uzywa.Jesli dwoch facetow ciagnie do sibie to ich sprawa.W ogole bedac poprawnym politycznie nie powiedzialbym pedal ale homoseksualista hehe.Wiec powiem tak w ogole mi nie przeszkadzaja tacy ludzie jesli nie dopieprzaja sie do mnie.Przeciwny jestem jedynie kwestii adoptowania dzieci.Reszta mnie wali.Pozdro.

tode

toples_
 Wysłana - 2 grudzień 2004 09:24      [zgłoszenie naruszenia]

no dzieci i malzenstwa to pszegieie totalne, jak chca sie je..ac to niech sie ***ia ale w zaciszu a nie w kszakaw w centrum miasta

tommy098
 Wysłana - 2 grudzień 2004 13:43      [zgłoszenie naruszenia]

ja rowniez uwazam podobnie , dla mnie jest to niesmaczne , zakazalbym adopcji dzieci a reszta to ich wlasna sprawa

WNUCZKU PYSZNY DŹEMIK !!!!!!
TO Z BIEDRONKI DZIADKU
PRZYSIĄGŁBYM ŻE Z TRUSKAWEK !!

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

homoseksualisci

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: | | konick | Evo | skarpetki | ponton | dowcipy o łotewskich chłopach | kosmetyki samochodowe | cień | srodki | Yohimbin | hevert | vitalcomplex | samotna matka | stulej | nuru masa | krd | tajger | GRUBE | saab | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.