FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1974 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Pasje i podróże - małe i duże
husky 
[powiadom znajomego]    
Autor "husky"   

adzunia82
 Wysłana - 2 listopad 2008 13:35        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam !!!

Szkam odpowiedzi na moje pytania u wszystkich, ktorzy posiadaja psy rasy husky. Mam 2-dwu miesiecznego szczeniaka tej rasy, ktory bardzo nie lubi zalatwiac swoich potrzeb na dworze. Potrafi przyjsc z dlugiego spaceru i zaraz zalatwic sie w domu. Czy znacie jakis sposob by go tego oduczyc? Drugie moje pytanie dotyczy tego czy ktos mial moze psa wczesniej niz urodzilo mu sie dziecko. Interesuje mnie to poniewaz jestem w ciazy, kiedy urodze piesek bedzie mial skonczone 5 miesiecy. Bardzo prosze o pomoc w odpowiedzi na moje pytania. Pozdrawiam

Jenny19
 Wysłana - 2 listopad 2008 14:09       [zgłoszenie naruszenia]

U 2-miesięcznego szczeniaka zupełnie naturalne jest to,że sika w domu.Szczeniaki w ogóle bardzo często sikają.Spróbuj uczyć go załatwiania się na gazecie-jak widzisz że zaczyna to przenoś go na gazetę i chwal jak się tam załatwi.Zabieraj gazetę na dwór,będzie kojarzył sobie że gazeta=załatwianie.Jeśli nie chce się załatwiać na spacerach to nie zaczynaj spaceru zanim się nie załatwi-dla szczeniaka każde wyjście na dwór to przezycie,bo czeka tam na niego dużo nowych,ciekawych bodźców-inne zapachy,hałasy,obce psy,ludzie itp więc może być tak zaaferowany,że "zapomni" że powinien się załatwić.Więc naucz go że dopiero jak się załatwi to zaczynacie spacer,zabawę itp. I zawsze chwal go za załatwianie się tam gdzie chcesz żeby się załatwiał.

co do psa i dziecka polecam:
[pies.onet.pl/13910,13,17,dziecko_i_pies_-_to_sie_moze_udac,artykul.html]
[pies.onet.pl/786,13,17,dziecko_i_pies,artykul.html]

w ogóle na onecie udziela się wielu fachowców w dziedzinie kynologii,behawiorystyki warto przejrzeć sobie te artykuły.

Lepiej zaliczać się do niektórych niż do wszystkich.

[http://www.fundacja-ast.pl]
[http://www.ttb.anashar.net/index.php?id=start]

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

husky

Warto przeczytać: malarstwo | -=Bullterrier=- | PIESKI :P | Geografia | Nurkowanie pasja mojego życia | Tesh dodam coś od siebie :-) | Najwyżsi ludzie świata | Trochę o grubaskach | Pioruny | Tajemnice starożytności | Rośliny zabójcy czyli Konopie Indyjskie | Szatan | Strzelectwo | miasta nocą!!! | Psy | Zegarki | brak przyjemności | wykonywanie polecen | motyw wali dobra ze złem | psychiatria | mkd | siatka ostrosłupa | ERP | magda mazur | ceny mieszkań | gotye | typ pasjonata | walentynki | komiks | randki | opowiadania erotyczne | dieta dukana | przybylska playboy | tłumaczenie słowa lagerverkauf | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.